ağız kokusu !!

endorfin2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2019
89
41
30
Arkadaşlar merhaba. her sabah ağızımda çok şiddetli bir ağız kokusuyla uyanıyorum.ağız ve diş
temizliğime cok cok fazla dikkat ediyorum. bu sorun bende 1 yıldır var sadece. ne yapsam olmuyor sakızlar gargaralar.
bu arada geçen sene aralıkta ön 6 dişime zirkonyum kaplama yaptırdım özellikle 1. sınıf olsun diye fazla fazla para verdim hatta.
sebebi dişler mi bilmiyorum ama tam hatırlamamakla beraber sanki bu sorunum diş yaptırmadan öncede vardı tam bilemiyorum. Bazı kişiler
içeriden yani mideden gelebileceğini söylüyorlar ama endoskopi yaptıramıyorum 5.aylık gebeyim. fakat içeriden yani midemden gelse koku dışında başka
şikayetlerim de olurdu değil mi ? çok çaresiz kaldım artık başına böyle bir şey gelip çözüm bulan varsa bana da yazsın lütfen. sevgiler..

yapılı disler zamanla koku yapıyor evet. Burda simdi disinizi fırcalayın, gargara yapın diyenler olcaktır. Cozum tamamen o degil. Bir disciye gidip dis tasi temizligi yaptirin. Eger hala kokuyorsa sorun icerden. Midenizden yani. 15 gün boyunca çig patates yiyin..

yapılı disler zamanla koku yapıyor evet. Burda simdi disinizi fırcalayın, gargara yapın diyenler olcaktır. Cozum tamamen o degil. Bir disciye gidip dis tasi temizligi yaptirin. Eger hala kokuyorsa sorun icerden. Midenizden yani. 15 gün boyunca çig patates yiyin..
İNŞALLAH öyle bir şey yazıpta kendilerini komik duruma düşürmezler :KK70: tabi ki gereğinden fazla temizliyorum dişlerimi ama fayda yok

Bu konuya cevap yazmistim sanki .. mideden gelen kokular baska rahatsizlik yapmaya bilir. Yada bademcik tasiniz olabilir

X