Ağız Sağlığı sebebiyle eşimden soğudum :(

Dişerinde sorun yoksa, mide, bağırsak veya safra kesesi problemi olabilir. Doktora gitmeli kaydirigubbakcemile

kessinlikle bir doktora görünmeli
agiz kokusu sadece agizla ilgili bi problemden kaynaklanmiyo
icten gelen bir sebepten olabilir
bekar bi kuzenim var ayni sorundan doktora gitti
ve ilacla tedavi olduktan sonra kurtuldu

Blackberry, eşinin ağız kokusundan rahatsız olman her ne kadar doğal ve bunu ona söylemende çok doğal olsa da insanlar bu tarz konularda çok alıngan davranabiliyorlar, kabul etmek ve "allah allah neden böyle oluyor acaba bi araştıralım çözüm bulalım" demek yerine küsüp kırılarak tepki veriyorlar. bu nedenle "ağız kokundan rahatsız oluyorum" deyişi yerine, "hayatım, beni sakın yanlış anlama sana bir öneride bulunacağım, diş ve diş etlerinde hiçbir problem olmadığı halde, dişlerine baktığın halde ağzında bir koku oluyor bu midende ya da vücudunun herhangi bir yerindeki bir sorundan kaynaklanıyor olabilir senin için endişe ediyorum çünkü seni seviyorum ve sana değer veriyorum. sende endişelerimi ve açık sözlülüğümü anlamaya çalış lütfen bi doktora gidelim çok basit bir çözümü olduğundan eminim." demeyi denersen büyük ihtimalle eşinde tepkisini düzeltecektir emin olabilirsin. erkekler çocuk gibidir bu gibi durumlarda küçük bir çocuğu bir şeye razı edercesine onlara yaklaşmak en doğrusu olabilir. umarım sorununuz en kısa zamanda hallolur. Allah dermanı olmayan dert vermesin kimseye. hayat arkadaşı olmak bu sorunlarlada da zor ya da kolay bi şekilde başa çıkabilmeyi gerektiriyor sanırım :)

canım cevapları okuyamadım ama ibrahim saraçoğlu ağız kokusu olanlar aklına geldikçe maydonoz çiğnenmesini öneriyor tabiki geçici bir çözüm mutlaka hekime görünmeli geçmiş olsun

bizim bir yakınımızın oğlunun başına gelmişti çocuk çok dikkat edermiş dişlerine ama kendisi koktuğunun farkındaymış doktora gitmiş sanırım bu mideden yada başba bir organla ilgiliydi ameliyat olmuş ve nerdeyse bir avuç taş gibi çamur çıkmış ama hangi organındandı hatrılayamıyorum öğrenip daha doğru bilgiler vermek isterim.Ama tabi söyleyiş tarzıda çok önemlidir.Gokcen_'inde dediği gibi kırmadan ve nazikçe söylemek en doğrusu bu erkek için geçerli değil sadece düşünsenize eşiniz size ağzın kokuyo git dişlerini fırçala dese hoşunuza gidermiydi.Ben çok üzülürdüm tabi çağrede arardım ama bu beni evliliğimden soğutabilirdi bile bence eşinde senden soğuyodur bu durumda.Bu şekilde yaklaşmamalısın...

Farenjit de ağız kokusu yapabilir. Çünkü geniz akıntısı oluyor ve akan sıvı da iltihap olduğundan kokuyor haliyle... Bence de teşhis için dr.a başvurmalı..

eğer ağız sağlığında bir problem yoksa büyük ihtimal miğde kaslarının gevşekliğinden kaynaklanıodur.dolayısıyla reflü sorunuda olabilir.miğde girişindeki kaslar tam kapanmadığı için konuşurken falan acayip bi koku gelir.miğde rahatsızlıı olan bir kaç kişi tanıordum ve yanlarında durup dinlemek hakketen zzor oluyordu.eşinede daha anlayışlı yaklaşmanı öneririm çünkü önce git dişlerini fırçala sora yanıma gel gibi yaklaşım çok kırıcı eşi oolduğunuz için kırıcı.ama bunu öyle bir ifade edinki ikiniizinde mutluluğu için vede öncelikle onun sağlıı için istediğinizi anlasın.neden dr a gitmesinki inada binmediği sürece

X