Ağlayakta gözden mi olak???

Kuzum senin böyle basliklara takilmana kopuyorum
Degisiklik olsun kuzu ne yapalım geçn yaz baya gezmistik..
Kuzum valla kafan karışmasın böyle 2 dr fln hayırlısı olsun Rabbim en doğrusu neyse ona yonlendrsin

Verse de kullanma
Yada istemiyorum kullanmak dersinn allah allahh zorla mii
Buarada hayıt da hipofiz bezini uyarip kadinlik hormonlarini tetikliyormuss
Ulenn belki beni o hayıt yapti boylee

Kuzum senin böyle basliklara takilmana kopuyorum
Degisiklik olsun kuzu ne yapalım geçn yaz baya gezmistik..
Kuzum valla kafan karışmasın böyle 2 dr fln hayırlısı olsun Rabbim en doğrusu neyse ona yonlendrsin

benimde aklıma geldi bi ara valla bişey kullanmak yo kartık şu takviyem gelsinde

napim ruhsuzsunuz ayol orası kımıl kımılll

Kızlarrr selamm

Bizde akşam üzeri küçükçekmece tarafına deniz kenarına akşam yemeğine piknik yapmaya gittik hava aldım biraz
Öncesinde de avm ye git ev eşyalarına baktık annemle

Bugün az ağrım oldu ama şükür iyileştim ama dün hiç kanama yok dedim ya bugün oluk oluk geliyo sanki adet oluyorum ne dengesiz bi durummuş

günaydın kızlar dün gelemedim hiç çok yoğundum

fundoş yazdıklarından hiç bir şey anlamadım kız okudum ama senin bu bebek gelecek ama nasıl gelecek hepimiz şaşıracağız

günaydın kızlar dün gelemedim hiç çok yoğundum

fundoş yazdıklarından hiç bir şey anlamadım kız okudum ama senin bu bebek gelecek ama nasıl gelecek hepimiz şaşıracağız

Günaydın kızlar

Günaydınnnn ballarrrr

benoşşşş o kalabalık içindemiydin sendeee geçtik ordan ohh ne iyi gelmiştirrr
kız aynı ben dün benimde çok yoğundu yaa halbuki akşam gitiğim dr. tamam bitti bu kadar daha gelmez bişey dedi rahim duvarından anlamışmış yarın gidince dicem çok yoğun geçti birde akşam bir sancı tuttu kıvrana kıvrana uyumuşum

sosyalimmmm bencede hiç dillendirmeyip umudu kestiğimiz bi zaman olcak heralde artık hepimiz yorulup pes ettiğimizde

lizomm günaydın 20 lik den naaber

dişimin ağrısı baya hafifledi ilaç kullanmıyorum
benim bugün hiç enerjim yok, belim de ağrıyor, hayalet gibiyim.
hiiiiçbişey yapasım yok bitsede gitsek

dişimin ağrısı baya hafifledi ilaç kullanmıyorum
benim bugün hiç enerjim yok, belim de ağrıyor, hayalet gibiyim.
hiiiiçbişey yapasım yok bitsede gitsek

daha yeni başladıkkk çok zorrr kız bizim ev bir curcuna varyaaa çok alıştık gittiklerinde ne zor olacak yaaa çok tatlılarrr
türkçede bilmiyolar çat pat ama ne desem anlıyolar kıyamam yaaa akşam olsada eve gitsem diye sabırsızlanıyorummm

epey yumurtan olmus ne guzel benım klomenle bıle bı tane oluyo.

amın canm sagol hayırlısı ıle hep bırlıkte alırz ınsallah guzel haberlerı

canm aşılama da ıgne vurdgun ıcın rapor cıkarıyorsun. ve bu raporlarda sistemde görünüyo. en guzelını yapmıssın aslında cok klomen kullanmamakla.
benım bu ay 6. klomenım ıyı mı bu kadar kullanmak kötu mu bılmıyorum

Gunaydin kizlar nasilsiniz kusura bakmayin nolur giremedim 15 gun oldu ama hala hergun gdiyoruz kv deye

çok yumurta olması önemli değil ama bir tane olsun kaliteli olsun döllesin canım
bak 10 yumurta ama sonuç negatifti

çok kullanmışsın klomen yaa ben bir defa kullandım hatta bir daha kullanmak istedim işte dr film çekelim dedi
klomene gerek yok yumurta oluşumunda sorun yok dedi

ezocannn hoşgeldin nasılsın canı meşin nsıl:26:

Cnm bn soktayim kv esim okdr cabuk atlattilarki 10gun sonrada komsularinin oglu vefat etti trafik kazasi oda ne brbat bi yil bole fundam allahim birini atlatamadan bi gencecik daha

Cnm bn soktayim kv esim okdr cabuk atlattilarki 10gun sonrada komsularinin oglu vefat etti trafik kazasi oda ne brbat bi yil bole fundam allahim birini atlatamadan bi gencecik daha

nasıl yani normal hayatlarınamıu döndüler yaa Allah sabrını veriyordur diyecem ama insan düşünüyor Allah korusun ama çok zorrr atlatmak
ayy yinemi trafik kazası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…