Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

İnşallah olmaz canım engelleyemedğimiz şeyleri kafaya takmamak gerekiyor sen bilsen de bilmesende elinden bişey gelmez ama baktırma bence

Canım merhaba senin yerinde olsam böyle şeylere inanmam çünkü ne olucağını Allahtan başka kimse bilemez. Ve de kendi enerji alanına kötü negatif şeyleri çekme unut gitsin tarot falını anının tadını cıkar ❤ gaybı ancak Allah bilir verse nimet vermezse de illaki bi hayır vardır Rabbim içindeki hayrı görmeyi nasip etsin hepimize ❤❤

Hemen çıktıı

Doğru söylüyorsun canım ne gelirse allahtan geliyor bende dua edip uyumuştum rabbim en iyisini sen bilirsin ama nolursun bana böyle birşey yaşatma diyerek dua ederek uyudum allahımma bırakıyorum gerisni inşallah hic bir anne evlat acısı çekmez

Amin canım❤❤ bir düşük bir kimyasalım var seni çok iyi anlıyorum. Hiç strese sokma kendini. Yanlış anlama beni ama bi dahada fal baktırma bence Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah bebişini ❤

Aynen canım ya normalde hep baktırırım zevkine ama evlat söz konusu olunca baya etkilendim vallaha rabbim acılar göstermesin bu saatte zombi gibi ayaktayız hakkatten kızlar neden uyumadınız ben oğlusuma mama yaptım şimdi bide yatarkende kol ağrım vardı geçer dedim geçmemiş bi parol gümlettim rahatlasın diye belli ki beni gün içindede yoracaktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…