Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ay canım çok etkilendim gerçekten ya daha önce birisi daha bana bir düşük yaşıycaksın diyince bu sefer kafama takıldı Allahım düşmanıma bile evlat acısı vermesin 😢❤️ İnşallah yalandır öyle birşeyde olmaz inşallah
İnşallah olmaz canım engelleyemedğimiz şeyleri kafaya takmamak gerekiyor sen bilsen de bilmesende elinden bişey gelmez ama baktırma bence

Kızlar tanıdığıma tarot baktırdım ama tarotumda düşük yapıcaksın dedi üzüldüm oğlumdan öncede birtane kimyasalım olmuştu ona bile üzülmüştüm düşüğüm olsa daha çok yıkılırım aranızda tarot baktıran ve doğru çıkan var mı inanmak istemiyorum olumsuz şeyler çıkcağını bilsem baktırmazdım😞
Canım merhaba senin yerinde olsam böyle şeylere inanmam çünkü ne olucağını Allahtan başka kimse bilemez. Ve de kendi enerji alanına kötü negatif şeyleri çekme unut gitsin tarot falını anının tadını cıkar 😘😘❤ gaybı ancak Allah bilir verse nimet vermezse de illaki bi hayır vardır Rabbim içindeki hayrı görmeyi nasip etsin hepimize ❤❤

Evet ya çok silik şekilde var hemen mi çıktı çizgi yoksa bekledimi canım hemen cıktıysa muhtemelen beta hcg henüz yeni yükseliyordur benim ilk cocukta bundan biraz daha koyuydu ona rağmen 34 çıkmıştı sonradan Yükselmişti sağlıkla inşallah bebeğin seninledir🌸
Hemen çıktıı 🥹🥹

Canım merhaba senin yerinde olsam böyle şeylere inanmam çünkü ne olucağını Allahtan başka kimse bilemez. Ve de kendi enerji alanına kötü negatif şeyleri çekme unut gitsin tarot falını anının tadını cıkar 😘😘❤ gaybı ancak Allah bilir verse nimet vermezse de illaki bi hayır vardır Rabbim içindeki hayrı görmeyi nasip etsin hepimize ❤❤
Doğru söylüyorsun canım ne gelirse allahtan geliyor bende dua edip uyumuştum rabbim en iyisini sen bilirsin ama nolursun bana böyle birşey yaşatma diyerek dua ederek uyudum allahımma bırakıyorum gerisni inşallah hic bir anne evlat acısı çekmez 🥰🙏🏼❤️

Doğru söylüyorsun canım ne gelirse allahtan geliyor bende dua edip uyumuştum rabbim en iyisini sen bilirsin ama nolursun bana böyle birşey yaşatma diyerek dua ederek uyudum allahımma bırakıyorum gerisni inşallah hic bir anne evlat acısı çekmez 🥰🙏🏼❤️
Amin canım❤❤💐💐 bir düşük bir kimyasalım var seni çok iyi anlıyorum. Hiç strese sokma kendini. Yanlış anlama beni ama bi dahada fal baktırma bence💕💕 Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah bebişini ❤😍🤲🏻

Amin canım❤❤💐💐 bir düşük bir kimyasalım var seni çok iyi anlıyorum. Hiç strese sokma kendini. Yanlış anlama beni ama bi dahada fal baktırma bence💕💕 Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah bebişini ❤😍🤲🏻
Aynen canım ya normalde hep baktırırım zevkine ama evlat söz konusu olunca baya etkilendim vallaha rabbim acılar göstermesin bu saatte zombi gibi ayaktayız hakkatten kızlar neden uyumadınız ben oğlusuma mama yaptım şimdi bide yatarkende kol ağrım vardı geçer dedim geçmemiş bi parol gümlettim rahatlasın diye belli ki beni gün içindede yoracaktı🥰🥰🌸

X