Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Rainbow66 Rainbow66 çoook geçmiş olsun, ufaklıklar daha doğmadan mum ettiler bizi 🥰 hareketlerine göre hayatımızı düzenliyoruz 🥰
Albatros2 Albatros2 maşallah canımmmm, bizim için de kokla bebeklerini yarın. De ki, teyzeleriniz sizin için dua etti, evinize gideceğiniz günlerin haberini bekliyor de 🥰🥰🧿🧿
Ben de ağırlaştım sanırım, ayaklarım fazla kiloyu taşımıyor gibi.. azıcık dışarı çıksam fenalık çöküyor sanki, hele akşamları, tam sıkıntı 🤣 oğlumun da hareketler büyüdü, acıtıyor artık 🤣🧿 olsun, yine de onun hareketleriyle günüm güzelleşiyor 😁
Yalnız bu ağırlıkla daha 6 hafta nasıl geçer bir fikrim yok açıkçası 😃 biraz sabırsızlık var sanırım bende de, yine de çok küçük tabi, sağlıkla vaktinde gelsin hepsi inşallah 😁
Bu arada ilk günler diğer sayfada hepimizin tutunup tutunmama durumuna bakıyordum heyecanla, şimdi de foruma girip doğurup doğurmadığımıza bakıyorum 🤣🤣🤣 bugünleri yaşatan Allah’ımıza şükürler olsun ☺️
hepinize şimdiden iyi bayramlar dilerim, seneye evlatlarımıza bayramlık alıp giydirmeyi de nasip etsin Rabbim ☺️☺️☺️

Rainbow66 Rainbow66 çoook geçmiş olsun, ufaklıklar daha doğmadan mum ettiler bizi 🥰 hareketlerine göre hayatımızı düzenliyoruz 🥰
Albatros2 Albatros2 maşallah canımmmm, bizim için de kokla bebeklerini yarın. De ki, teyzeleriniz sizin için dua etti, evinize gideceğiniz günlerin haberini bekliyor de 🥰🥰🧿🧿
Ben de ağırlaştım sanırım, ayaklarım fazla kiloyu taşımıyor gibi.. azıcık dışarı çıksam fenalık çöküyor sanki, hele akşamları, tam sıkıntı 🤣 oğlumun da hareketler büyüdü, acıtıyor artık 🤣🧿 olsun, yine de onun hareketleriyle günüm güzelleşiyor 😁
Yalnız bu ağırlıkla daha 6 hafta nasıl geçer bir fikrim yok açıkçası 😃 biraz sabırsızlık var sanırım bende de, yine de çok küçük tabi, sağlıkla vaktinde gelsin hepsi inşallah 😁
Bu arada ilk günler diğer sayfada hepimizin tutunup tutunmama durumuna bakıyordum heyecanla, şimdi de foruma girip doğurup doğurmadığımıza bakıyorum 🤣🤣🤣 bugünleri yaşatan Allah’ımıza şükürler olsun ☺
hepinize şimdiden iyi bayramlar dilerim, seneye evlatlarımıza bayramlık alıp giydirmeyi de nasip etsin Rabbim ☺☺☺
Amin inşallah canım, çok güzel ifade etmişsin 🙏🏼

Teşekkür ederim sizde sağlıkla zamanı gelince kucağınıza alın inşallah 🙏🙏
Sizinle konuştuktan sonra emzirmeye çağırdılar çocuklarıma ilk kez dokundum kucağıma aldım zaman geçirdim onlarla bu bayram en güzel bayram oldu benim için şimdiden yarında gideceğim inşallah 🥰🥰
Ay ne güzel bir haber bu 💕 inşallah en yakın Zamanda evinize de götürmeniz nasip olur 💕

Kızlar biz kuzucuklarımla kavuştuk 🥰
Dün anne bebek uyum odasındaydık bugün çıkışımız onaylandı evimizdeyiz şimdi 🥰 Darısı sizlerin başına sağlıkla doğurup kavuşun miniklerinize inş 😇

Ahh çok sevindim güle güle büyütün 🥰 çok sabırsızlanıyorum ben de 😊
Kendimi de baya iyi ve enerjik hissediyorum hayırdır inşallah. var mı böyle hisseden?

Kızlar biz kuzucuklarımla kavuştuk 🥰
Dün anne bebek uyum odasındaydık bugün çıkışımız onaylandı evimizdeyiz şimdi 🥰 Darısı sizlerin başına sağlıkla doğurup kavuşun miniklerinize inş 😇
Allahımmmmm çok şükür , ne güzel bir haber buuuuuu 🧿🧿🧿🧿 Maşallah SübhanAllah, Allahım size bağışlasın , güle güle büyütün bebelerinizi 🥰🥰🥰
Çok çok mutlu oldum yaaa, darısı sağlıkla bizlerin başına inşallah 🎀

Ahh çok sevindim güle güle büyütün 🥰 çok sabırsızlanıyorum ben de 😊
Kendimi de baya iyi ve enerjik hissediyorum hayırdır inşallah. var mı böyle hisseden?
Günaydın. Aksine çok ağırlaştım gibi geliyor. Yürürken bile zorlanıyorum şu sıra. Ellerim fena şişiyor sabahları kapatamıyorum. Gecelerim zaten uykusuz. Sıcak bir yandan wc sıkıntısı bir yandan. Doğru pozisyonuda bulamıyorum artık. Belim ağrıyor. Çabuk geçse bari bu son haftalar

Günaydın. Aksine çok ağırlaştım gibi geliyor. Yürürken bile zorlanıyorum şu sıra. Ellerim fena şişiyor sabahları kapatamıyorum. Gecelerim zaten uykusuz. Sıcak bir yandan wc sıkıntısı bir yandan. Doğru pozisyonuda bulamıyorum artık. Belim ağrıyor. Çabuk geçse bari bu son haftalar

Bütün şikayetlerimi saymışsın🙈 ekstradan yukarı çıkan midemin aç olsam da yedirmeyip zorla yediğimde bulantı yapması, uzun süre uzanınca yürürken kalçama kramp girdiği için topallamam ve sağa sola dönerken karnımın kasılması ağrılar🙁 ay of dedikçe yanımdakiler noldu neyin var diyorlar ya birde ona da ayrı bir geriliyorum😒😒😒😒 neyim olacak son haftalarında olan bir hamileyim diyorum. Birde sıcaktan da şikayet ediyolar ahhh ahh biz neler çekiyoruz😔

Bütün şikayetlerimi saymışsın🙈 ekstradan yukarı çıkan midemin aç olsam da yedirmeyip zorla yediğimde bulantı yapması, uzun süre uzanınca yürürken kalçama kramp girdiği için topallamam ve sağa sola dönerken karnımın kasılması ağrılar🙁 ay of dedikçe yanımdakiler noldu neyin var diyorlar ya birde ona da ayrı bir geriliyorum😒😒😒😒 neyim olacak son haftalarında olan bir hamileyim diyorum. Birde sıcaktan da şikayet ediyolar ahhh ahh biz neler çekiyoruz😔
Mide kısmını unutmuşum evet o olmaz mı😄 Gece kazınması, yanması, ağrısı. Evet şikayetlerimizi anlamıyorlar. Eşim de dahil. Yazlığa gittik bayramda ailesinin yanına. Herkes uzan yat diyor. Yatamıyorum ki sorun orada😂 Kaç yastıkla kaç şekile girerek yatmaya çalışıyorum zaten. Eşim bir de demez mi gece kalalım mı? Be adam bütün gece zombi gibi geziyorum görmüyor musun? Ince bir çizgi kalıyor zaten delirmeme😲

Ah bunlarda benim şikayetlerim, özellikle bulantı beni mahfediyo son 2 aydır hiç kilo almadım bu yüzden. Bu hafta doktor artık gün verse diye bekliyorum 😓

X