Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

I Irmak_03 ayy hadi sağlıkla bir solukta kucağına alırsın inşaallah canım.
Grupta bir sürü kişi gün veriyor valla heyecanlandım 😅 Ben de 4 haftayı sayıyorum 😁 yaa Rainbow66 Rainbow66 ne yaptı acaba doğurdu mu hiç sesi çıkmıyor? Bu kadar uzun süre sessiz kalmazdı. Her şey yolundadır inşallah

Kızlar kan sulandırıcıları ne zaman bırakıyorsunuz ? Birde kaçlık kullanıyorsunuz ?
Doğumdan sonra bile biraz devam edeceksin demişti iki doktorumda. Normal doğumu konuşurken sormuştum kan sulandırıcı sorun olmaz mı diye? Olmaz dedi. Bu gidişte tekrar konuşuruz bakalım. Sonuçta azaldı süre. 400 luk kullanıyorum ben

Doğumdan sonra bile biraz devam edeceksin demişti iki doktorumda. Normal doğumu konuşurken sormuştum kan sulandırıcı sorun olmaz mı diye? Olmaz dedi. Bu gidişte tekrar konuşuruz bakalım. Sonuçta azaldı süre. 400 luk kullanıyorum ben
Banada öyle dedi perinatalog doğumdan bir gün önce ve doğumdan sonra 1,5ay devam dedi kanama yapmaz iğne dedi başka grupta bi arkadaş arkadaşında yaptığını söylemiş bende korktum o yüzden ama çokta duydum bi gün önce bırakanları 🤔

Kızlar bu grup iyice heyecanlı olmaya başladı, doğum tarihleri belli olup yaklaştıkça heyecan artıyor, Allah hepimize kolaylık versin saglıkla kavuşalım bebişlere. Emeklerimizin, göz yaşlarımızın, umutsuzluklarımızın sonunda mucizelerimizle mutlu günlerimiz olsun. Glueckwunsch Glueckwunsch biz normal dogumdan dolayi gun alamayacagimiz icin gun alan arkadaslari onden ugurlayacagiz 😀 Bu bilinmez tarihte cok heyecanlandiriyor, canı ne zaman gelmek isterse gelecek 👼🏻 Bende iyice ağırlaştım, kasıklarım baskıdan acıyor ne yatabiliyorum ne otururken rahatım. Evet Rainbow66 Rainbow66 görünmüyor, hersey yolundadır inşallah.

I Irmak_03 ayy hadi sağlıkla bir solukta kucağına alırsın inşaallah canım.
Grupta bir sürü kişi gün veriyor valla heyecanlandım 😅 Ben de 4 haftayı sayıyorum 😁 yaa Rainbow66 Rainbow66 ne yaptı acaba doğurdu mu hiç sesi çıkmıyor? Bu kadar uzun süre sessiz kalmazdı. Her şey yolundadır inşallah
Amin canım inşallah 🙏

kızlar bizde bugun doktordaydık nstye bağlamadı 2 hafta önce bakmıştım sancı yoktu ve bizim netleşti sezeryan yapacak haftada bire düştü kontroller.. 36 gözüküyor bebeğim 1 hafta önde 1 dahaki haftadan sonra bebek kendi isteğiyle gelmezse 39 da alacağım dedi hepimiz için hayırlı haberler inş bende Rainbow66 Rainbow66 merak ediyorum inş hersey yolundadır...

Biz de doktorumuzdaydık bugün.Fındığımızı gördük demek isterdim ama bu seferde ayakları yüzündeydi😅 Neyse keyfi yerinde olsun da. Doğunca görücez artık gül yüzünü nasipse.
Doğum içinde konuştuk biraz. Direk sezeryan demedik. 39 haftaya kadar bekleyeceğiz. Gelmek isterse risk görmezse normal doğum olabilir. Yoksa 39 haftada alırız dedi.
Dedim korkuyorum şu sıra iyice ağırlaştım erken gelir mi? Öyle bir görüntü yok gelirse de sorun değilmiş, artık normal zamanlarıymış.
Aksine biraz hareket et, merdiven in çık, günde yarım saat yürü dedi doktorumuz

Kızlar ben bugün sabah 09.15 itibariyle minnagimi kucağıma aldım,son haftalar tansiyonum çok yükseliyordu bebekte beslenemedigi için çok ufak kalmıştı doktor riske atmamak için alalım dedi,minicik doğdu kuzum iki kilocuk,şuan yanımda şükür emzirmeye çalışıyorum ama çok minik yoruluyor,mama takviyesi de yapıyoruz bu sebeple bakalım inşallah sağlıcakla evimize gideriz yarın,uamrim sizler vakitlice ve sağlıcakla dogurursunuz sırasıyla🤲🤗

Kızlar ben bugün sabah 09.15 itibariyle minnagimi kucağıma aldım,son haftalar tansiyonum çok yükseliyordu bebekte beslenemedigi için çok ufak kalmıştı doktor riske atmamak için alalım dedi,minicik doğdu kuzum iki kilocuk,şuan yanımda şükür emzirmeye çalışıyorum ama çok minik yoruluyor,mama takviyesi de yapıyoruz bu sebeple bakalım inşallah sağlıcakla evimize gideriz yarın,uamrim sizler vakitlice ve sağlıcakla dogurursunuz sırasıyla🤲🤗

gözünüz aydın canım hayırlı uğurlu olsun güle güle analı babalı büyüsün inşallah🥰🥰 senin kollarında daha güvende ve sağlıkla büyüyecek inşallah hızlıca💕 grubun ikinci taze annesi üçüncü minik bebişi de geldi sağ salim sağlıkla çok şükür😍

Gözün aydın hayırlı olsun hoşgeldi bebişimiz🥰 merak etme kısa zamanda emdikçe toparlar kilosu

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün 🙏🏼 Büyür, kilo da alır hepsi olur kucağına aldın ha sağsalim çok şükür 💓 biz de inşallah o günleri görürüz 😍

Kızlar ben bugün sabah 09.15 itibariyle minnagimi kucağıma aldım,son haftalar tansiyonum çok yükseliyordu bebekte beslenemedigi için çok ufak kalmıştı doktor riske atmamak için alalım dedi,minicik doğdu kuzum iki kilocuk,şuan yanımda şükür emzirmeye çalışıyorum ama çok minik yoruluyor,mama takviyesi de yapıyoruz bu sebeple bakalım inşallah sağlıcakla evimize gideriz yarın,uamrim sizler vakitlice ve sağlıcakla dogurursunuz sırasıyla🤲
Aa çok şaşırdım 😄 Gözün aydın canım. Hoş gelmiş miniğin. Rabbim ikinize de sağlık versin. Kısa zamanda toparlansın kuzucuğun

Ömürlü olsun, şanslı bahtı açık olsun.Saglik sorunu olmadıkça kilo önemli değil hiç kafana takma. Gün gelir kollarım koptu kucağımda taşımaktan dersin 😀.Tekrar tebrik ederim .

X