Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Browni61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2017
464
577
36
İzin kagıdı gibi birsey mi ? Benim arkadasım üzülme bizim personel (ameliyathane personeli) de alıştı artık doğumlarda fotoğraf çekmeye en kötü öyle yaparız demişti :)))
Yok canım reklam kağıdı gibi bir kağıt, kendi anlaşmalı oldukları fotoğrafçıların bilgileri olan bir kağıt verdiler.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 215 gün geçti.

lila6

13.07.2020
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2020
2.224
4.526

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 259 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :82.6 Kg. Şimdiki Kilom :74.35 Kg.

My angelll

Candan öte bir can varmış, onunda adı evlatmış🤱
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2019
4.976
2.452
Kızlar aranızda enfeksiyon yaşayan oldu mu idrar tahlilimde enfeksiyon çıktı leu++75 antibiyotik ve fitil verdi doktorum sızlama oluyor arada bide kasık ağrısı .. yaşayan varmı içinizde nasıl atlattınız :110:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 175 gün geçti.

tunserD12

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2014
777
1.596
Kızlar aranızda enfeksiyon yaşayan oldu mu idrar tahlilimde enfeksiyon çıktı leu++75 antibiyotik ve fitil verdi doktorum sızlama oluyor arada bide kasık ağrısı .. yaşayan varmı içinizde nasıl atlattınız :110:
Benim var gebeliğin başından beri oluyor bol su içerek sık tuvalete gitmek iyi geliyor. Karpuz içinde iyi geliyor diyorlar. Ben hiç ilaç kullanmadım bir arkadaşım yabanmersini kapsülü tavsiye etmişti ondan kullandım sorunsuz bu haftaya kadar geldik

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 212 gün geçti.

My angelll

Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2019
4.976
2.452
Benim var gebeliğin başından beri oluyor bol su içerek sık tuvalete gitmek iyi geliyor. Karpuz içinde iyi geliyor diyorlar. Ben hiç ilaç kullanmadım bir arkadaşım yabanmersini kapsülü tavsiye etmişti ondan kullandım sorunsuz bu haftaya kadar geldik
Ne güzel darısı başıma 🤦‍♀️ Ben antibiyotik ve fitil kullanıyorum.. kasık ağrısı oldu bugün arada sızı giriyor ilaçlar etkisini göstermedi daha herlde sende de oluyormuydu bunlar 🙄 idrar tahlilinde çıktı kültür yaptırmadım daha

tunserD12

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2014
777
1.596
Ne güzel darısı başıma 🤦‍♀️ Ben antibiyotik ve fitil kullanıyorum.. kasık ağrısı oldu bugün arada sızı giriyor ilaçlar etkisini göstermedi daha herlde sende de oluyormuydu bunlar 🙄 idrar tahlilinde çıktı kültür yaptırmadım daha
Günaydın evet bende de kasik ağrısı oluyordu özellikle sabaha karşı gece lavaboya kalmadıysam .

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 212 gün geçti.

sevdacann

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
494
647
32
kızlar günaydın çoğumuzun ailesi yanında değil bebeğinizin kıyafetlerini ne zaman yıkamayı düşünüyorsunuz çanta hazırlama işini ben çok ağırlaşmadan bu haftalar içinde yıkayım güzelce hurclara koyayım diyorum 34. haftada çantamı hazır edeyim diyorum sizlerin düşüncesi nedir ikiz anaları hariç onlar daha evvel davranır diye düşünüyorum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 216 gün geçti.

Birmucize

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2017
1.743
1.780
kızlar günaydın çoğumuzun ailesi yanında değil bebeğinizin kıyafetlerini ne zaman yıkamayı düşünüyorsunuz çanta hazırlama işini ben çok ağırlaşmadan bu haftalar içinde yıkayım güzelce hurclara koyayım diyorum 34. haftada çantamı hazır edeyim diyorum sizlerin düşüncesi nedir ikiz anaları hariç onlar daha evvel davranır diye düşünüyorum
Günaydın. Aynı şekilde düşünüyorum. Hazır olmasında fayda var. Inşallah zamanlarını beklerler ama aksinide düşünmek lazım. Dediğin gibi gittikçe ağırlaşıyoruz hareket edebiliyorken yapmalı. Küçük hurçlar alıp yavaştan başlarım diyorum önümüzdeki kontrolden sonra

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 226 gün geçti.

My angelll

Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2019
4.976
2.452
Günaydın evet bende de kasik ağrısı oluyordu özellikle sabaha karşı gece lavaboya kalmadıysam .
Günaydın canım evet benimde ayağa kalktığımda oluyor sağ ol sollu giriyor 🤦‍♀️ Arada da sızı giriyor kaç günde geçer acaba antibiyotikte kullanıyorum fayda etmiyormu diye düşünüyorum fitilde yarın bitecek 🤦‍♀️

Rainbow66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2019
1.313
1.694
Günaydın 😃 bebek doğmadan önce işle alakalı bitirmem gereken şeyler var :KK43: ve uzadı işler :KK43:(( evden halletmeme rağmen cok yavaş gidiyor , sonra belki 1 yıl işten uzak kalacağım .... 6 ay ücretsiz izin almayı planlıyorum (ben almayı düşünmesem eşim istiyor zaten minimum 1 yıl bebeğin yanında sen ol diyor)
En son eksiğimiz odasıydı (acele etmiyorduk nasıl olsa anne yanı beşiği var diye) onu da bu hafta sipariş vereceğiz insallah , fiyat bilgisi bekliyorum ...
Şaka maka birşey kalmadı ... ben biraz ağırlaştım bile:KK43: şekerlerimi tam düzene sokmuştum yine yükseldi sabah açlıklarım onunla cebelleşiyorum , bir yandan da nefes darlığı çekiyorum ... geceleri bebeğe birsey olacak korkusuyla Rahat dönemediğim icin uyuyamıyorum ve sabah da geç uyanıyorum bu yüzden :KK43: hayat biraz değişik bu aralar ama her anına şükürler olsun ... geçen sene bu zamanda hastanede yatıyordum düsük nedeniyle :KK43:
Herşeyi yıkamak ve düzenlemek için kayınvalidemin gelmesini bekliyorum , Ağustos’un ilk haftası gelecek, 35-36 arası olacağım , insallah geç kalmam :KK43: çantayı da onunla yapacağım , 2 pırlanta gibi cocuk yetiştirdiği için tecrübelerinden faydalanırım diye düsünüyorum :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 222 gün geçti.

Browni61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2017
464
577
36
Benim taşınma işim çıktı 😊 15 gün içinde taşınıcam inşallah. 16 Temmuzda 32 haftalık oluyorum. O zamana yerleşmiş olurum diye düşünüyorum. Ve 32-33. Haftalarda her şeyi yıkayıp ütüleyip hazır edicem. Sonra hayırlısıyla vaktinde gelir inşallah

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 215 gün geçti.

sevdacann

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
494
647
32
Günaydın 😃 bebek doğmadan önce işle alakalı bitirmem gereken şeyler var :KK43: ve uzadı işler :KK43:(( evden halletmeme rağmen cok yavaş gidiyor , sonra belki 1 yıl işten uzak kalacağım .... 6 ay ücretsiz izin almayı planlıyorum (ben almayı düşünmesem eşim istiyor zaten minimum 1 yıl bebeğin yanında sen ol diyor)
En son eksiğimiz odasıydı (acele etmiyorduk nasıl olsa anne yanı beşiği var diye) onu da bu hafta sipariş vereceğiz insallah , fiyat bilgisi bekliyorum ...
Şaka maka birşey kalmadı ... ben biraz ağırlaştım bile:KK43: şekerlerimi tam düzene sokmuştum yine yükseldi sabah açlıklarım onunla cebelleşiyorum , bir yandan da nefes darlığı çekiyorum ... geceleri bebeğe birsey olacak korkusuyla Rahat dönemediğim icin uyuyamıyorum ve sabah da geç uyanıyorum bu yüzden :KK43: hayat biraz değişik bu aralar ama her anına şükürler olsun ... geçen sene bu zamanda hastanede yatıyordum düsük nedeniyle :KK43:
Herşeyi yıkamak ve düzenlemek için kayınvalidemin gelmesini bekliyorum , Ağustos’un ilk haftası gelecek, 35-36 arası olacağım , insallah geç kalmam :KK43: çantayı da onunla yapacağım , 2 pırlanta gibi cocuk yetiştirdiği için tecrübelerinden faydalanırım diye düsünüyorum :)
inş sağlıklı bir sekile kucağımıza alırız bebişlerimizi Allahım bu sıcaklarda yardımcımız olsun şeker çok zor Bi hastalık hamilelik açlık tahmin edebiliyorum zorluğunu.. bende kıyafetlerin etiketlerini kesip yıkamaya hazır hale getirdim yıkayıp ütüleyip hurca koyacağım annemlerde gelince onların getirdiklerini yıkayıp güzelce yerlestiririz... bizimde birtek bebek arabamız kaldı sona doğru yaklaşıyoruz artık sağlıkla bebişlerimize kavuşalım dediğin gibi bende nefes darlığı çekiyorum ve yatarken çok tedirginim acaba birsey olurmu diye kendimizden çok düşünüyoruz canlarımızı tabikide anne oluyoruz ❤️❤️

sevdacann

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
494
647
32
Benim taşınma işim çıktı 😊 15 gün içinde taşınıcam inşallah. 16 Temmuzda 32 haftalık oluyorum. O zamana yerleşmiş olurum diye düşünüyorum. Ve 32-33. Haftalarda her şeyi yıkayıp ütüleyip hazır edicem. Sonra hayırlısıyla vaktinde gelir inşallah
hayırlısı olsun yeni eviniz yeni neşenizle🐥👼sağlıkla gelsin evlatlarımız.. bende öyle düşünüyorum anca yetiştirirm çantamda hazır eder prensesimi beklerim sağlıkla ❤️

Birmucize

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2017
1.743
1.780
inş sağlıklı bir sekile kucağımıza alırız bebişlerimizi Allahım bu sıcaklarda yardımcımız olsun şeker çok zor Bi hastalık hamilelik açlık tahmin edebiliyorum zorluğunu.. bende kıyafetlerin etiketlerini kesip yıkamaya hazır hale getirdim yıkayıp ütüleyip hurca koyacağım annemlerde gelince onların getirdiklerini yıkayıp güzelce yerlestiririz... bizimde birtek bebek arabamız kaldı sona doğru yaklaşıyoruz artık sağlıkla bebişlerimize kavuşalım dediğin gibi bende nefes darlığı çekiyorum ve yatarken çok tedirginim acaba birsey olurmu diye kendimizden çok düşünüyoruz canlarımızı tabikide anne oluyoruz ❤❤
Yatarken sola dönün diyorlar benim kuzuda solda. Sanki eziyormuşum gibi hissediyorum. Karnım içinden acıyor sanki yan yattığımda.
Bebek arabası işi benimde hala duruyor. Bir karar veremedim. Seyahat tipi alıcam galiba. Yeni doğanlar için daha rahat olacak.İlerde biniyor olursa arabaya baston alırız bir tane

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 226 gün geçti.