Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Allaaaam en sona ben mi kalıcam ki yeaa 🤭 benimki 28’inde geliyor... ama umarım bu hafta gelmeye kalkmaz, doktorum tatilde 😣
Beklerse bizimki de o tarihlerde gelecek. Bugün doğmazsam tabii😄 Çok yordum kendimi temizlik yüzünden. Doktor hareket et dedi diye biriken işlerin ortasına daldım. Belim kopuyor şu an

Bizim Perşembe’ye kaydı 😬 (tabi beyfendi sürpriz yapmazsa) ben çarşamba olur diye düşünüyordum , doğumu yaptıracak kişi daha önce de aöylemiştim candostum... benim düşünmediğimi düşünmüş ... Perşembe istersin diye düşünmüştüm dedi ... niye dedim 20.08.20 oluyormus 🤣 normalde takılmam öyle şeylere , sonra eşim de öyle olsun diyince Perşembe’ye karar kıldık ... sen 7 saat+1 gün kıdemli anne olacaksın 😃😃😃 Suyu azalınca beklemek istemiyorlar fazla bizde de durum aynı ... normalde 29u olacaktı 38in içinde olacaktık biz de ... Perşembe 37+3 olacağız 😶
Bizimde persembe doğacak ama biz 7 saat geride oldugumuz için senin bebiş önce doğacak 🥰 Sag salim kucagımıza alalım hayırlısıyla 🙏🏼

Beklerse bizimki de o tarihlerde gelecek. Bugün doğmazsam tabii😄 Çok yordum kendimi temizlik yüzünden. Doktor hareket et dedi diye biriken işlerin ortasına daldım. Belim kopuyor şu an
Bende bugün birikmiş ütülerimi yapıp, dolaba biraz yemek yapıp koymayı düşünüyorum, hastaneden çıkınca yemek hazır olsun 🤗

Allaaaam en sona ben mi kalıcam ki yeaa 🤭 benimki 28’inde geliyor... ama umarım bu hafta gelmeye kalkmaz, doktorum tatilde 😣
Yok yok ben sondayim😂 ne gun belli ne bisey 😁
Bende sondayım sanırım, yarın 37. Haftaya başlıyoruz , normal planlandığı İçin gün vs yok 😁 hepinizin hayırlı haberlerini bekliyorum inşallah ❤️ Doğuran yazmayı unutmasın 💓

Bende sondayım sanırım, yarın 37. Haftaya başlıyoruz , normal planlandığı İçin gün vs yok 😁 hepinizin hayırlı haberlerini bekliyorum inşallah ❤ Doğuran yazmayı unutmasın 💓
Bizimde sezeryan ama kiz uslu durmadigi icin net tarih yok 😁 bizde bekliyoruz bakalim😂 hayirli zamanda gelsin kuzucuklar😍

Bizim de günümüz belli sürpriz olmazsa 38+4de 26 Ağustos da inşallah. Da dünden beri burun akıntısı, başağrısı, Boğaz ağrısı var. Klimadan üşüttüğüme eminim. Başına böyle bişry gelen varsa nasıl atlattınız? Tuzlu su gargarası yapıyorum, arada ıhlamur içiyorum dünden beri pek işe yaramadı gibi

Aynı günler hep kontrollerimiz. Doğumlarıda denk gelirmiş😍 Bakalım ne diyecekler
kısmet bu gidişle öyle olacak galiba hayırlı haberler inşallah❤️🥰
ödeme gelince iki gündür üzerine mi yatıyorum bilmiyorum sol elim acayip şişiyor kapatamıyorum ayaklarımda birsey yok ama oksaparı kestik içimde bir korku yok değil gece kalkıp su içmiyorum onunla alakalı olsa diyorum heryerim şişer tuhaf

Bizim de günümüz belli sürpriz olmazsa 38+4de 26 Ağustos da inşallah. Da dünden beri burun akıntısı, başağrısı, Boğaz ağrısı var. Klimadan üşüttüğüme eminim. Başına böyle bişry gelen varsa nasıl atlattınız? Tuzlu su gargarası yapıyorum, arada ıhlamur içiyorum dünden beri pek işe yaramadı gibi
Aynısını geçirdim ; hatta yazmıştım , iki defa covid testi olmak zorunda kaldım 😒 negatif ikisi de 😬 ama bütün hamilelik boyunca hiç ilaç kullanmamıştım... iki çeşit antibiyotik kullandım son hafta ... daha iyiyim cok sükür ama hala tam normalleştim diyemeyeceğim ....

Aynısını geçirdim ; hatta yazmıştım , iki defa covid testi olmak zorunda kaldım 😒 negatif ikisi de 😬 ama bütün hamilelik boyunca hiç ilaç kullanmamıştım... iki çeşit antibiyotik kullandım son hafta ... daha iyiyim cok sükür ama hala tam normalleştim diyemeyeceğim ....
Dün sabah ameliyat hazırlık kanlarını alırlarken covid antikor testi de yapıldı. Negatif. Ya bilmiyorum antibiyotiksiz geçmez mi Yani. Grip gibi sanki. Öksürük çok yok bende, daha ziyade burun akıntısı ve baş ağrısı var.

Dün sabah ameliyat hazırlık kanlarını alırlarken covid antikor testi de yapıldı. Negatif. Ya bilmiyorum antibiyotiksiz geçmez mi Yani. Grip gibi sanki. Öksürük çok yok bende, daha ziyade burun akıntısı ve baş ağrısı var.
Sterimar kullan okyanus suyu ; gebeliğin basında hormonlara bağlı burun tıkanıklığı yaşarken kullanmıştım , bir de geçen hafta iste ... ama benim öksürük balgam filan da vardı ... yani biraz ucundan döndüm 😅 covid stresini o yüzden yaşadık... seninkisi nezle gibi gerçekten de tipik klima sıkıntısı .... belki semptomatik yaklaşımla atlatırsın, sterimar , bal limon , ılık-sıcak boğqzını rahatlatacak seyler ... bir de ben portakal suyu içmeye çalışmıştım doğal c vitamini ; antibiyotiksiz atlatırsın insallah ...

Ama bir de ben geçen hafta tiroid icin kan verirken birkaç şey daha baktırdım , onlar da yüksek çıkmıştı ... istersen bir hemogram crp baktır durum daha sıkıntı olursa 1-2 güne ?

Sterimar kullan okyanus suyu ; gebeliğin basında hormonlara bağlı burun tıkanıklığı yaşarken kullanmıştım , bir de geçen hafta iste ... ama benim öksürük balgam filan da vardı ... yani biraz ucundan döndüm 😅 covid stresini o yüzden yaşadık... seninkisi nezle gibi gerçekten de tipik klima sıkıntısı .... belki semptomatik yaklaşımla atlatırsın, sterimar , bal limon , ılık-sıcak boğqzını rahatlatacak seyler ... bir de ben portakal suyu içmeye çalışmıştım doğal c vitamini ; antibiyotiksiz atlatırsın insallah ...

Ama bir de ben geçen hafta tiroid icin kan verirken birkaç şey daha baktırdım , onlar da yüksek çıkmıştı ... istersen bir hemogram crp baktır durum daha sıkıntı olursa 1-2 güne ?
Zaten bu gidişle akşama acil yolları göründü eşimin gelmesini bekliyorum. Bayağı yere serdi bu sefer gerçekten

Canım yarın için bol şans diliyorum sana, çok kolay ve sorunsuz geçsin İnşallah 🧡

Canım yarın için bol şans diliyorum sana, çok kolay ve sorunsuz geçsin İnşallah 🧡
Cok teşekkür ederim 💜🖤 .... biraz duygusallaştım , normalde erkek olacakmışsın , yanlışlık olmuş derler o dereceyimdir , simdi neye benzeyecek , nasıl olacak , iyi birer anne baba olabilecek miyiz , bizi sevecek mi , nasıl bir hayat onu bekliyor , bunları düsünüyorum ....

X