Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Ufak tefek agrılar normal diye düşünüyorum , bir iki ay “üste görenler” bile oluyormus .... Benim o ağrılar sadece adet döneminde degil de çok yürüyünce ayakta durunca veya stres yaparsam oluyor ....
Benim ağrılar tüm gün oluyor,yani tam ağrı da denmez,alt karnimda bir doluluk hissi,ara ara batma sürekli oluyor bana gün içinde,sizlerde sadece yorulunca mi oluyor🤔

Aralık ve Ocak ayında transferi gerçekleşen , bir süre endişelerini 'Tüp Bebek Kanda pozifiti görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler' başlığında yazışıp, gebeliği sağlıkla devam eden bir grup çılgın tüp bebek hamilesinin paylaşım yeridir :)

S sevdacann - 19 Aralık transfer- İzmir - tek gebelik 3.deneme cinsiyeti belli değil-tahmini doğum 08 Eylül
@Birmucize - 16 Aralık transfer- İzmir-tek gebelik 4.deneme -cinsiyet kesin olmamakla birlikte kız- tahmini doğum 03Eylül
I Irmak_03 - 18 Aralık transfer- Afyonkarahisar-Tek gebelik 4.deneme-cinsiyet erkek-tahmini doğum 05Eylül
Rainbow66 Rainbow66 - 21 Aralık transfer-İstanbul-İkiz başlayıp tek gebelik devam ediyor-2.deneme-Cinsiyet erkek -tahmini doğum 07Eylül
Ervanurr Ervanurr - 14 Aralık transfer-Bursa- İkiz-ilk deneme-Cinsiyet henüz belli değil -tahmini doğum 03Eylül
@Aloha16 -26Aralık transfer-Bursa-İkiz-2.deneme-cinsiyet henüz belli değil-tahmini doğum 14Eylül
@nino5585 -17Aralık transfer-İstanbul-ilk deneme- tk gebelik-Cinsiyet erkek- tahmini doğum 5 Eylül
@EU3636 -4 Ocak transfer-Manisa-ilk deneme-tek gebelik- cinsiyet belli değil-tahmini doğum 25 Eylül
L Lilyum15 - 2 Ocak transfer- tek gebelik ilk deneme-cinsiyet belli değil- tahmini doğum 17 Eylül
Glueckwunsch Glueckwunsch - 30 Aralık transfer- Almanya(deneme İst'da)tek gebelik 4.deneme-cinsiyet belli değil-doğum 16Eylül
masal3487 masal3487 - Bursa- tek gebelik- tahmini doğum 29 Ağustos
@Albatros2 ikiz gebelik-tahmini doğum-08Eylül
@Blueangel34 tahmini doğum 5 Eylül
O okyanus4289 tahmini doğum 14 Eylül
M Mavi-okyanus tek gebelik-cinsiyet henüz belli değil-tahmini doğum 29 Ağustos
@Thistle 19 Aralık transfer-ikiz gebelik-cinsiyet belli değil- tahmini doğum 18Ağustos
@Elakaratas07 - 24 Aralık transfer- tek gebelik- kesin olmamakla beraber cinsiyet kız-tahmini doğum 11Eylül

Hepimize kocaman maşaAllah, Allah herkesle birlikte bizim de sağlıkla kucağımıza aldırsın. Tüm tüp bebek yolunda olanlara kolaylık ve dayanma gücü versin.. :)
Ay masallah ne kadar fazlayiz sayica 😍😍

Ufak tefek agrılar normal diye düşünüyorum , bir iki ay “üste görenler” bile oluyormus .... Benim o ağrılar sadece adet döneminde degil de çok yürüyünce ayakta durunca veya stres yaparsam oluyor ....
normaldede ara ara oluyor bendede ama özellikle adet dönemimde fazlalaşıyor gibi geldi hala korkuyorum acaba adet i olcam diye🙄normal hamileler de aynı bizler gibimi acaba 🤭😊ben öyle yürümedim hiç cesaretim yok anca 15 mt gidip markete bakıp içine girmeye cesaret edemeyip döndün geçen gün 😂

normaldede ara ara oluyor bendede ama özellikle adet dönemimde fazlalaşıyor gibi geldi hala korkuyorum acaba adet i olcam diye🙄normal hamileler de aynı bizler gibimi acaba 🤭😊ben öyle yürümedim hiç cesaretim yok anca 15 mt gidip markete bakıp içine girmeye cesaret edemeyip döndün geçen gün 😂
Ben yürümeyi geçtim son kontrolde doktorum ufak ufak spora basla diyor bana,hayir bilmiyor ki elimde düşen bir şeyi bile eğilip almaya korkuyorum,bir de spor yapacam oldu😆😆

Kızlar benim de bugun bel ağrım arttı, kasıkta ağrı yok o yüzden çok endişelenmedim. Tam da adet dönemim, ondan olabilir diye düşündüm.
bu arada toplu yerlere giderkendikkat etmekte fayda var. Ben dezenfektan aldım markete gittiğimde Market arabasını tuttuğum yere bile sıkıyorum. Oraya henüz gelmedi ama burada CoronaVirüs çok arttı. Allah denk getirmesin, paniğe kapılmadan hijyene dikkat etmekte fayda var.

Kızlar benim de bugun bel ağrım arttı, kasıkta ağrı yok o yüzden çok endişelenmedim. Tam da adet dönemim, ondan olabilir diye düşündüm.
bu arada toplu yerlere giderkendikkat etmekte fayda var. Ben dezenfektan aldım markete gittiğimde Market arabasını tuttuğum yere bile sıkıyorum. Oraya henüz gelmedi ama burada CoronaVirüs çok arttı. Allah denk getirmesin, paniğe kapılmadan hijyene dikkat etmekte fayda var.
ondandır canım herkeste farklı oluyor sanırım... maalesef izmirde de varmış doktorum uyardı bu nedenle bizde herseyi eşim yapıyor kalabalık ortamlara girmiyorum yasakladı doktor bizim bulunduğumuz yer ufak sahil kasabası haftasonu iğne atsan yere düşmez ama bu nedenle çoğu zaman evdeyim hafta içi sadece eşimin yanına iniyorum iki sohbet edip çıkıyorum çok dikkatli olun ne olur olmaz 😔😔

ondandır canım herkeste farklı oluyor sanırım... maalesef izmirde de varmış doktorum uyardı bu nedenle bizde herseyi eşim yapıyor kalabalık ortamlara girmiyorum yasakladı doktor bizim bulunduğumuz yer ufak sahil kasabası haftasonu iğne atsan yere düşmez ama bu nedenle çoğu zaman evdeyim hafta içi sadece eşimin yanına iniyorum iki sohbet edip çıkıyorum çok dikkatli olun ne olur olmaz 😔😔
İzmir’de varmış derken ? :KK57:

Kendimi ölecek gibi hissediyorum çok bunaliyorum. Artık dayanamiyorum Ağlıyorum. Ne zaman geçer bilinmez ama çok kötüyüm; (
Ben de bu kadar olmasa da kötüydüm ; devam etseydi yardım almayı düşünmüştüm ama şimdi 13. Haftada biraz rahatladım dediğim gibi biraz sabretmeye çalış ama hislerin savaşamadıgın veya kontrol edemediğin bir noktaya gelirse özellikle Doğum ve annelik anksiyetesi ile ilgilenen bir psikoloğa gidebilirsin

X