Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Hafta itibariyle o riskin ortadan kalktiginu soylemisti bana doktorum cok rahattim 2 haftadir. Nerden geldi niye geldi hic anlamadim. 7 8 inci haftalarda oluyormus ben 12. Haftaya kadar cop bile kaldirmadan yattim sende oyle yap. Hic bisey onlardan kiymetli degil. Icimizi ferah tutsak daha iyi olacak ama sanirim annelik duygusu tutulmuyor😐
Bugün nasılsın ? Gittin mi doktoruna ?

Sıkıntı yapma canım bazılarının oluyormuş öyle ara kanama dikkat et sen yorma sakın kendini
Doktorun ne dedi canım bu duruma bende bütün ilaçları bıraktım fakat hergün 1tane tedbir amaçlı gece yatarken fitil olarak at sen dedi doktorum
Kendi doktoruma henuz gitmedim 12 de görüşcegiz. Gece konustuk uyusmazlik ignesi yapilacak dedi yat dinlen yarin gel bakayim dedi.progestani kullandedi. Birazdan gideceğiz. Ben hala kan sulandirici kullaniyorum demir ilacida var .

Hafta itibariyle o riskin ortadan kalktiginu soylemisti bana doktorum cok rahattim 2 haftadir. Nerden geldi niye geldi hic anlamadim. 7 8 inci haftalarda oluyormus ben 12. Haftaya kadar cop bile kaldirmadan yattim sende oyle yap. Hic bisey onlardan kiymetli degil. Icimizi ferah tutsak daha iyi olacak ama sanirim annelik duygusu tutulmuyor😐
Bi anda oluyor herlde bu kanamalar neye bağlıysa artık 🙄 her haftada var demekki risk 🙄 bende öyle yapıyorum canım sürekli yatıyorum bi an önce kapanıp geçse şu alanlar keşke içim rahatlasa en azından 😶

Bi anda oluyor herlde bu kanamalar neye bağlıysa artık 🙄 her haftada var demekki risk 🙄 bende öyle yapıyorum canım sürekli yatıyorum bi an önce kapanıp geçse şu alanlar keşke içim rahatlasa en azından 😶
Domtorun ilk sordugu kendini cok mu yordun oldu. 12. Aydan den sonra rahatliyor insan aslinda ama sanirim bizim bebekler hassas biraz😔 gece cok kotuydum ama kesildigini gorunce icim rahatladi. Kan uyusmazligindanda olma ihtimali varmis o beni rahatlatti birazda simdi gidiyorum doktoruma bana dua edin😑 canim sende bu haftalarda normal diye dusunup sakin kalmaya calis. Dun cok gerildigim icin agrimda cok oldu. Stres yaparak yine bebegime zarar verdim yani

Domtorun ilk sordugu kendini cok mu yordun oldu. 12. Aydan den sonra rahatliyor insan aslinda ama sanirim bizim bebekler hassas biraz😔 gece cok kotuydum ama kesildigini gorunce icim rahatladi. Kan uyusmazligindanda olma ihtimali varmis o beni rahatlatti birazda simdi gidiyorum doktoruma bana dua edin😑 canim sende bu haftalarda normal diye dusunup sakin kalmaya calis. Dun cok gerildigim icin agrimda cok oldu. Stres yaparak yine bebegime zarar verdim yani
Evet canım 12.aydan sonra bi rahatlık olur az bile hareket etmek vücutta alışkın olmadığı için tepki göstermiş olabilir 🙄 bende öyle yapmaya çalışıom canım bakalım umarım geçer bu günlerimiz.İster istemez stres oluyor bende aynıydım duyduğum gün ağladım üzüldüm sonra toparla kendini dedim moral de etki ediyormuş. Ama bebeğin iyi bence sadece biraz yorulduğun için yada kan uyuşmazlığından olmuştur muayene olunca rahatlarsın inşAllah

Evet canım 12.aydan sonra bi rahatlık olur az bile hareket etmek vücutta alışkın olmadığı için tepki göstermiş olabilir 🙄 bende öyle yapmaya çalışıom canım bakalım umarım geçer bu günlerimiz.İster istemez stres oluyor bende aynıydım duyduğum gün ağladım üzüldüm sonra toparla kendini dedim moral de etki ediyormuş. Ama bebeğin iyi bence sadece biraz yorulduğun için yada kan uyuşmazlığından olmuştur muayene olunca rahatlarsın inşAllah
Insallah canim hepimizin bebegini korusun rabbim. Ilk gorunce kotu oluyormus insan evet. Bugunlerde gececek..

çok tesekkür ederim kızlar
evet kızlar Arap atı gibi sonradan açıldı🥳sağlıkla gelsinler baya zor oldu açmadı bir türlü minnoş bacaklarını😁
eşim bankacı bu nedenle bizde ayrı yatıyoruz müşterilerle bire birler çünkü ne kadar dikkat etsene bizde dikkat etmeliyiz😊
doktoruma çatlak kremi sordum 24.haftadan sonra dedi bebek yağı kullanmamı önerdi johnsons baby kullanıyordum zaten devam edebilirsin dedi folik bitince elevite başlatacak güneş kremi sormayı unuttum bende çiller çıktı ya...
Solante Pregna canım. Güneş kremi önerisi

Her şey iyi olacak inşallah. Şu an 9. Ayında bir arkadaşım var normal gebe olduğu halde hep ara ara kanamalı geçti gebeliği, ne zaman evden çıkıp bi yere gitse kanaması oldu. Doktor progestan ve dinlenme önerdi. Endişe etme inşallah bir sıkıntı olmayacak 🙏🏼

Teyzeleri kızçemizi görmeye gittik bugün. Çok şükür yolunda her şey:nazar: İlk kız haberini ben vermiştim arkası geldi maşallah😍Büyük ihtimal kız demisti doktor ilk, bugün kesinleşti
Ayy ne güzel bizimde çok zor gördü doktorumuz kız olduğuu ara falan verdik gittim dolaştım kahvaltı ettim anca gösterdi 3 hafta sonra 17 haftamızda 4lü taramaya çağırdı inş o gün değiştirmez biraz düşünceli söyledi🙈

Her şey iyi olacak inşallah. Şu an 9. Ayında bir arkadaşım var normal gebe olduğu halde hep ara ara kanamalı geçti gebeliği, ne zaman evden çıkıp bi yere gitse kanaması oldu. Doktor progestan ve dinlenme önerdi. Endişe etme inşallah bir sıkıntı olmayacak 🙏🏼
Cok sukur bi sıkıntı yokmus yatacaksin dedi ama doktor.igen falanda verdi biraz daha rahatladi icim artik. Bu arada cinsiyetinide görmüs olduk😀 bir kız daha geliyor😍

Bencede bebeğinden senden kıymetli değil eşin yavaş yavaş yapsın artık napalım🙃🙃 hadi bakalım baya da büyümüş olcak üç hafta sonra☺️☺️

Bencede bebeğinden senden kıymetli değil eşin yavaş yavaş yapsın artık napalım🙃🙃 hadi bakalım baya da büyümüş olcak üç hafta sonra☺☺

Arkadaşlar msj da eşin yavaş yavaş yapsın derken temizlikten bahsediyordum 😂 msja yazacağımı buradan yazmışım kusura bakmayın🙈🙈 bu ara sık sık yapıyorum☺️

Şu cinsiyet kesinleşen kimler var? Bana mesaj atabilir misiniz? Bildiklerim: okyanus4289, sevdacann, birmucize , hepsi kız 👧
Diğerleri bana bi özelden mesaj atabilir misiniz ilk mesajı düzenleyeceğim :)
Herkesin kızı mı oluyor :) oğlum olursa bi yirmi yıl daha takip edicem sizi kızlar 😄

X