Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Cok sukur bi sıkıntı yokmus yatacaksin dedi ama doktor.igen falanda verdi biraz daha rahatladi icim artik. Bu arada cinsiyetinide görmüs olduk😀 bir kız daha geliyor😍
Çok sevindim canım demekki kızınız sizi göstermek istemiş ama birazda korkutmuş 😌
İğne vermesi de çöm iyi olmuş sende çok yorma kendini dinlen canım

Ewet bize de %80 kız dedi son kontrolde yarın da bi gideceğim kontrolüm var sonra nisan 2 de test bu arada kimler 3 lü test yptrdı

Bu imza kısmında doğum tarihi çok geç yazıyor tam anlayamadım. Haftamla uyumlu yapmaya çalıştım 14+3 üm. Ama doğum tarihini çok ileriye attı. Sezaryen düşündüğüm için normalde 27 Ağustos- 3 Eylül arası olacak büyük ihtimal 39’u doldurunca.

Bu imza kısmında doğum tarihi çok geç yazıyor tam anlayamadım. Haftamla uyumlu yapmaya çalıştım 14+3 üm. Ama doğum tarihini çok ileriye attı. Sezaryen düşündüğüm için normalde 27 Ağustos- 3 Eylül arası olacak büyük ihtimal 39’u doldurunca.
Valla ben de yazdığı gibi Eylül’ün başını görebileceğimizi zannetmiyorum 🙄😬 .... herhalde Ağustos ortası sonu olur .... aramızda 3 gün var normalde ben de 14+6 yım...

Valla ben de yazdığı gibi Eylül’ün başını görebileceğimizi zannetmiyorum 🙄😬 .... herhalde Ağustos ortası sonu olur .... aramızda 3 gün var normalde ben de 14+6 yım...
Ben de öyle düşünüyorum. Ağustos sonu olur büyük ihtimal 😄 Umarım her şey yolunda gider. Doktorum 39’u doldurursan çok güzel olur, dedi.

Kızlar iştah durumunuz nasıl?? Akşam yemeğini yesem de bu saatlerde açlıktan midem bulanıyor bir şeyler atıştırmadan uyuyamıyorum resmen öğürüyorum açlıktan😭 ikizler beni yiyip bitiriyor mu yoksa ben mi pis boğaz oldum?

Kızlar iştah durumunuz nasıl?? Akşam yemeğini yesem de bu saatlerde açlıktan midem bulanıyor bir şeyler atıştırmadan uyuyamıyorum resmen öğürüyorum açlıktan😭 ikizler beni yiyip bitiriyor mu yoksa ben mi pis boğaz oldum?
Ben de gece acıkıyorum. Dün 11 de bir elma bir dr muz yedim. 12 de ölüyodum açlıktan ama tuttum kendimi bişe yemedim çünkü o iki meyvenin besin değeri zaten yeter sabaha kadar. Ama zor oluyor tabi çok sık acıkıyorum

Ben de gece acıkıyorum. Dün 11 de bir elma bir dr muz yedim. 12 de ölüyodum açlıktan ama tuttum kendimi bişe yemedim çünkü o iki meyvenin besin değeri zaten yeter sabaha kadar. Ama zor oluyor tabi çok sık acıkıyorum
Bende öyle canım ya benim bulantılar geçmişti 1 hafta felan rahat etmiştim şimdi geri başladı sabahlari erkenden uyanıyorum hiç uyku duzenim yok acikarak uyanıyorum bide

Bende aynı durumdayım gecen 3 te uyandım 4 te kalktım mutfakta birseyler atıstırdım sanki bildiğiniz kazma kürekle dalmışlar mideciğime🤣🤣ben normal aksam yemeğinden sonra birsey yemiyorum benim sıkıntı orda galiba daha oturtamadım şu düzeni sanki az yiyorum meyve bile pek tüketemiyorum ya
birde su imzada 15haftayı gördükçe içim kıpır kıpır oluyor sebepsizce 🥰🥰büyüyoruz ya gobiş çıkmaya başladı benimmm

Bende öyle canım ya benim bulantılar geçmişti 1 hafta felan rahat etmiştim şimdi geri başladı sabahlari erkenden uyanıyorum hiç uyku duzenim yok acikarak uyanıyorum bide
Benim de , acıkma degil ama bulantı geri geldi 🙄 neyseki baştaki kadar kötü degil ama sabahları birsey canım çekmiyor bulantıdan .... bu sefer de şekerim düşüyor ... kötü bir kısır döngüdeyim ....

Al benden de o kadar, bulantı azaldı ama sabah öğürtüleri devam.. acıkınca da öğürtü şeklinde geliyor yine.. dün gece saat 10 da oturdum yarım simit peynir yedim 🤣 sabah karnım gurulduyordu yine.
şu beslenme düzenini oturtamadım bir, düzgün beslensem sanırım böyle acıkmam . Neyse hayırlısı :) bebeler iyi olsun da , anaları razı herşeye 🥰🧿🧿🧿

X