Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Benim bulantı hiç bitecek gibi değil. Hazır evdeyken zofer almayayım bakalım nolacak dedim, normalde gece uyanıp içiyorum ki sabaha etkisini anca gösteriyor, dün gece içmedim, sabahın 5inde bulantıya uyandım 😒 şimdi bile bulanıyorum ilacı almama rağmen.

Yeme içmede sorunum yok, ilacı bir aydır kullanıyorum, yemek yiyebiliyorum ve kusmuyorum, haliyle kilo vermem durdu. Ama bir aydır kilo da almadım hiç. Vücutta ne kadar stok varsa artık bebeler onu tüketmekten artı kiloya geçemedim 🤣

Aşerme diye bi şey yok bence, hep hamilelerin uydurması 😁 bulantım coşunca bastırmak için bi şeyler yemek istiyorum sadece. Onun dışında canım bi şey çekmiyor.

Benim de hiç bulantım olmadı o açıdan şanslıyım sanırım anneme benzemişim. Annemde hamile olduğumu bilmezdim, diyordu. Ben de aynı öyleyim.
Ani acıkmalar ve bu acıkmalara rağmen genel olarak bir iştahsızlık yaşıyorum. Hep yemem gerektiği için yemek gibi et balık vs. Canım ise patates kızartmasından başka bişe çekmiyo 🤣🤣
Buarada benim göbek baya çıktı. Bebek kendini belli ediyor. Sizde durumlar nasıl?

Benim bulantı hiç bitecek gibi değil. Hazır evdeyken zofer almayayım bakalım nolacak dedim, normalde gece uyanıp içiyorum ki sabaha etkisini anca gösteriyor, dün gece içmedim, sabahın 5inde bulantıya uyandım 😒 şimdi bile bulanıyorum ilacı almama rağmen.

Yeme içmede sorunum yok, ilacı bir aydır kullanıyorum, yemek yiyebiliyorum ve kusmuyorum, haliyle kilo vermem durdu. Ama bir aydır kilo da almadım hiç. Vücutta ne kadar stok varsa artık bebeler onu tüketmekten artı kiloya geçemedim 🤣

Aşerme diye bi şey yok bence, hep hamilelerin uydurması 😁 bulantım coşunca bastırmak için bi şeyler yemek istiyorum sadece. Onun dışında canım bi şey çekmiyor.
O aserme işi bende hamile değilken daha çok vardı😆 16 haftaligim şimdiye kadar tek bir şey asermedim bence de uydurma😄

Bende geçen haftalarda çok yiyordum artık normale döndüm, öğün aralarında bişeyler atıştırıyorum süt incir ceviz vs.iyi geliyor. Artık 16+0 oldum çok şükür 🤗

Niye bu kadar geç oldu göstermediler mi yoksa gitmedin mi kontrole
12 de ikili testte gitmiştim bebeklerden biri için tahminde bulunmuştu doktor ama emin değildi. Şimdide sadece cinsiyet için erken gitmek istemedim malum virüs falan olayları 17. hafta gideceğiz inş öyle kaldı işte 😃 ikili test sonucu içinde gitmedik telefonda görüştük. Merakla bekliyorum ama biraz daha sabrederim 😃

Benim de hiç bulantım olmadı o açıdan şanslıyım sanırım anneme benzemişim. Annemde hamile olduğumu bilmezdim, diyordu. Ben de aynı öyleyim.
Ani acıkmalar ve bu acıkmalara rağmen genel olarak bir iştahsızlık yaşıyorum. Hep yemem gerektiği için yemek gibi et balık vs. Canım ise patates kızartmasından başka bişe çekmiyo 🤣🤣
Buarada benim göbek baya çıktı. Bebek kendini belli ediyor. Sizde durumlar nasıl?
Patatesssss 😍 benim sıpa patatese benzeyecek diye korkuyorum artık 😂🤣

Patatesssss 😍 benim sıpa patatese benzeyecek diye korkuyorum artık 😂🤣
Bu gidişimde ne yemeliyim diye sordum sormaz olaydım😄 Karbonhidratları en aza indiriyoruz, kırmızı et ve beyaz et haftada 2 kez yenecek dedi. Yeşillikler iyi yıkanıp bol bol salata yapılacakmış. Benim severek yediklerim makarna, patates, hamur işiydi zaten. Şimdi ne yapacağım bilmem😃

Bu gidişimde ne yemeliyim diye sordum sormaz olaydım😄 Karbonhidratları en aza indiriyoruz, kırmızı et ve beyaz et haftada 2 kez yenecek dedi. Yeşillikler iyi yıkanıp bol bol salata yapılacakmış. Benim severek yediklerim makarna, patates, hamur işiydi zaten. Şimdi ne yapacağım bilmem😃
Ben de öyleyim :KK43:((( beni de doktor uyardı ama değiştirmekte zorlanıyorum biraz ...

Ben annem bir aydır burda da sebze, salata yiyorum sayesinde. Bana kalsa ben de karbonhidrattan başka şey yemem 😊 ama itiraf edeyim salata iyi geliyor serin serin valla ben yapmaya üşenirdim de, hazır yapılmış olunca pek güzel 😁

Bu arada bizim de ilk ciciler ortaya çıkmaya başladı. Daha düğmeleri eksik diye annem izin vermedi de gizli çektim 😄 bunun bi de sütlü kahvesi yapılıyor.

Eklentiler

• 20200316_182307.jpg
    20200316_182307.jpg
    74,2 KB · Görüntüleme: 47
Bu arada bizim de ilk ciciler ortaya çıkmaya başladı. Daha düğmeleri eksik diye annem izin vermedi de gizli çektim 😄 bunun bi de sütlü kahvesi yapılıyor.
Yaaa çok tatlışşş 😇😇 Bizimde cicişlere başladı annem cinsiyetsiz renklerle 😅😅Eki Görüntüle 2605708
Bu da benim annemden ikincisi de geliyor😊Eki Görüntüle 2605718

Hey maşallahhh hepsi çok güzel, Rabbim sağlıkla kucağımızda hepsini giydirmeyi nasip etsin .
Az önce tatlı yedim, içimde kelebekler uçuşuyor gibi oluyor 🤣🤣 psikolojik hareket uydurmaya başladım çocuğa heralde 😂😂

X