Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Aynen de ebenin dediği gibi hissediliyor,merak etme canım kaç haftaliksin bilmiyorum ama ben ilk 17+2 de hissettim daha küçükse hissetmeye bilirsin
17+1im canım adet tarihime göre tabi doktorda 2hafta önce 16hafta çıkmıştı 🙄
Pıtlama şeklinde bazen hissediyorum bişey ama bebiş mi tam kestiremiyorum 🥰

Kızlar ben en son 14. Haftada gittim muayeneye şu an 16. Haftama giricem. Normalde 17. -18. Hafta gibi gidicektim kontrole. Ama şu durumda evden çıkmak istemiyorum. Siz ne durumdasınız ne yapmayı düşünüyorsunuz
Benimde haftaya randevum doktoru arayıp soracağım gel derse gidecegim

Merhaba kızlar,artık kimse yazmıyor iyice sessizlesti buralar,detaylı ultrasyon için doktor ayarladiniz mi? Ben bursada Uludağ üniversitesinde bir hocaya gidecektim fakat bu hastalıktan dolayı randevu verilmiyor,burda Acıbadem de fiyat sordum 2179 dendi,arastirmalarim sonucu İstanbul'da acibdem altunizade de prof Nuri danışman a aldım,bu doktor hakkında bilginiz var mı?

Merhaba kızlar,artık kimse yazmıyor iyice sessizlesti buralar,detaylı ultrasyon için doktor ayarladiniz mi? Ben bursada Uludağ üniversitesinde bir hocaya gidecektim fakat bu hastalıktan dolayı randevu verilmiyor,burda Acıbadem de fiyat sordum 2179 dendi,arastirmalarim sonucu İstanbul'da acibdem altunizade de prof Nuri danışman a aldım,bu doktor hakkında bilginiz var mı?
Bakıyorum arada yazan olmuyor. Kaçıncı haftadasın canım sen? Epey yüksekmiş fiyatlar. 19 hafta gitmiş olacağım ben bakar herhalde. Benim doktorum her gittiğimizde detaylı bir inceliyor zaten. 20. haftadan sonrası için bir şeyler dedi. Duruma bakıp ilaçlar için karar verecek herhalde

Bakıyorum arada yazan olmuyor. Kaçıncı haftadasın canım sen? Epey yüksekmiş fiyatlar. 19 hafta gitmiş olacağım ben bakar herhalde. Benim doktorum her gittiğimizde detaylı bir inceliyor zaten. 20. haftadan sonrası için bir şeyler dedi. Duruma bakıp ilaçlar için karar verecek herhalde
Canım 18. Haftaya girdim ama ben 21. Hafta icin aldım randevuyu,aynen benim doktor da her defasında detaylı bakıyor,oluşan tüm organlara tek tek bakıp ölçüm falan yapiyor,beni bilgilendiriyor.

Aynen burdaki doktor çok pahalı,İstanbul daki uyvun geldi ama o zaman da inşallah il dışı yasağı falan gelmez,malum virüsten kaynaklı ne yapılacağı bile belli degil.

Daha 3-4 haftam var diyordum ama sonra aklıma geldi zaten 3-4 hafta önceden randevu almak lazım 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Ben 21-22 gibi gideyim diyordum ... 17deyim şimdi ... valla corona vurdu beni ne güzel geyik yapıyordum... şebeklik yapasım bile yok :KK43: zaten hamile gibi de hissetmiyorum :KK43:((((( insallah su günler çabuk geçer ...

Sanirim hepimiz virusten dolayi tedirginiz. Etkilememek icin pek bakmiyorum. Benim yarin 3lu test icin randevum var gidecegim mecburen o zaman isim verecegini söylemişti benim doktorum. Perinatolog icin istanbulda daha ucuz sanirim arkafasim 550 tl ye yaptirdi mecidiyekoyde bakalim benim doktorum nereye yönlendirecek.

Ben de her gün bakıyorum gruba çok sessiz. Hepimiz tedirginiz tabii. Ben bir hastaneye gitme taraftarı değilim şu aralar. Özel muayenehaneye giderim bikaç hafta sonra diye düşünüyorum. Ben en son 11 Martta gittim. Şu an iyice endişeliyim kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum yine pimpiriklenmeye başladım aslında artık bi ultrasona girip yaşadığından emin olmam lazım

Ben de her gün bakıyorum gruba çok sessiz. Hepimiz tedirginiz tabii. Ben bir hastaneye gitme taraftarı değilim şu aralar. Özel muayenehaneye giderim bikaç hafta sonra diye düşünüyorum. Ben en son 11 Martta gittim. Şu an iyice endişeliyim kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum yine pimpiriklenmeye başladım aslında artık bi ultrasona girip yaşadığından emin olmam lazım
Tam o his işte :KK43:((( hatta ben böyle konuştukça çok rahat olan eşim diyor gidelim gidelim diye ....

Psikolojimiz çok kötü şu günlerde. Endişe stres hepsi birbirine karıştı. Bir yanımız doktora koşmak istiyor iyiler mi diye, öte yandan gitmeye korkuyoruz tehlike yaratır mı diye? Bencede tekmelerini hissedebilsek bir nebze içimiz rahatlayacak.

Boşuna randevu almisim İstanbul'dan 😔 bursa da da tek seçeneğim var neyse sağlıkla atlatalim da su sureci gerisi halledilir.

Boşuna randevu almisim İstanbul'dan 😔 bursa da da tek seçeneğim var neyse sağlıkla atlatalim da su sureci gerisi halledilir.
Perinatolog muayenesi çok gerekli mi? Ertelenemez mi? Benim hiç haberim yoktu kaçıncı haftalar arası gitmemiz lazım canım? Bir de üzülme her şeyin hayırlısı. Bursa’da da vardır illaki başka doktorlarda. Bursa bazı hastanelerde birkaç tane var. Muayeneler de 400-500 diye biliyorum. Ama yaptıracağın işleme göre değişir tabi belki de orasını bilemem

Benim doktor 20-24. haftalar arası demişti perinatolog için. 19da giden de duydum burda gerçi.

Haziran-temmuz anneleri başlığı var, 5bin mesajlı, ekim anneleri başlığı yine binlerde. İki ihtimal var, ya biz ağustos-eylül anneleri çok konuşkan değiliz, ya da aralıkta tüp bebek yaptıranlarda tutturma oranı diğerlerine göre daha az. Ender görülüyor olabiliriz 🙃

Benim doktor 20-24. haftalar arası demişti perinatolog için. 19da giden de duydum burda gerçi.

Haziran-temmuz anneleri başlığı var, 5bin mesajlı, ekim anneleri başlığı yine binlerde. İki ihtimal var, ya biz ağustos-eylül anneleri çok konuşkan değiliz, ya da aralıkta tüp bebek yaptıranlarda tutturma oranı diğerlerine göre daha az. Ender görülüyor olabiliriz 🙃
Ama biz uzun süre diğer başlıkta yazdık 😬😬😬 ayrıca dediğim gibi son 2 haftadır corona bizi vurdu

Ama biz uzun süre diğer başlıkta yazdık 😬😬😬 ayrıca dediğim gibi son 2 haftadır corona bizi vurdu
Siz'i bilemem tabi doğrudur. Bu başlık için son haftalar dışında genel olarak mesaj yoğunluğu diğer bahsettiğim başlıklara göre daha az (benim gözlemlediğim). Buna istinaden o çıkarımları yaptım.

Ben de aynı histeyim ama muayene yerine sağlık ocağına gidip kalp atışı dinleyerek kendimi yatistiriyorum

X