Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Günaydın kızlar nasılsınız nasıl gidiyor hamilelik canım sıkıldıda biraz evde
bebişler büyüyor🧿🧿
masal bebek
boy 19 cm(baş ayak ucu)
gram 203
olmusuz bugun tam 18 haftalığız normalde 17+5tik değişti 🤰🤰
sizde durumlar nasıl..???

bebişler büyüyor🧿🧿
masal bebek
boy 19 cm(baş ayak ucu)
gram 203
Maşallah kuzuya:nazar: İsmini kesinleştirdiniz demek. Henüz bir isim yok bizim aklımızda😞 18. haftamızda boy 18cm, kilomuz 240 gr 😍:nazar: Üç hafta sonra gideceğiz tekrar. 21. hafta olmuş oluyor

bebişler büyüyor🧿🧿
masal bebek
boy 19 cm(baş ayak ucu)
gram 203
Masallah masal bebege saglikla kucagina al insallah. Canim ben doktora kontole gitmeye korkuyorum gitmem heralde hastalik gecene kadar

bebişler büyüyor🧿🧿
masal bebek
boy 19 cm(baş ayak ucu)
gram 203
Maşallah canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah Masal bebeği.
Ben de 17+5 im 😍 bir aydır kontrole gitmiyorum bunCumartesi günü gidicem inşallah. Benim oğluşumda 2-3 gün önden gidiyor doktor kontrollerinde ama ben yine de normal günden sayıyorum.

Maşallah kuzuya:nazar: İsmini kesinleştirdiniz demek. Henüz bir isim yok bizim aklımızda😞 18. haftamızda boy 18cm, kilomuz 240 gr 😍:nazar: Üç hafta sonra gideceğiz tekrar. 21. hafta olmuş oluyor
Ay maşallah kuzuya evet bizim isim kesin bazen çokmu bebeksi Bi isim diyorum ama büyüdüğünde nasıl olur diye düşünmüyor değilim Ama değişmez kararımız sanırım🤔🤭😍🤰

Masallah masal bebege saglikla kucagina al insallah. Canim ben doktora kontole gitmeye korkuyorum gitmem heralde hastalik gecene kadar
bizim özel muayenehane tedbirimizi alıp gittik doktorumla konustuk mecbursun gelmeye dedi nezamana kadar erteleyebiliriz dedi 4lü tarama için gittik birde ilk biz giriyoruz doktor bile gelmemiş oluyor kimse yokken işimizi halledip dönüyoruz inş en kısa zamanda bebişin görürsün su kötü günler geçer anneler olarak evham tavanda 🧿😔

Maşallah canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah Masal bebeği.
Ben de 17+5 im 😍 bir aydır kontrole gitmiyorum bunCumartesi günü gidicem inşallah. Benim oğluşumda 2-3 gün önden gidiyor doktor kontrollerinde ama ben yine de normal günden sayıyorum.
Maşallah oğluşuna canım🧿seninle günlerimiz aynıydı cumartesi sağlıklı haberler inşallah 🥰🧿🤰

Günaydın Kızlar nasılsınız
Ben pazartesi kontrole gittiğimde bebişimizi gördük doktor herşey gayet iyi dedi 4 hafta sonrasına detaylı ultrason randevusu verdi
Ölçümlerini yaptı gayet iyi dedi 250 gr ağırlığında bizim kızçe 19.haftada
Fakat birsey sormak istiyorum dün hastanenin radyoloji sonuçlarına baktım
Doktorun ölçtüğü kafa çevresi ,göbek çevresi,amniyotik sıvısı felan birde
plesanta anterior yazıyor internette baktığımda plesantanın bebeğin önünde olduğu yazıyordu 🙄 ve çöm dikkat edilmesi gerektiği gibi şeyler yazıyordu bir bilginiz var mi bu konuda

Günaydın Kızlar nasılsınız
Ben pazartesi kontrole gittiğimde bebişimizi gördük doktor herşey gayet iyi dedi 4 hafta sonrasına detaylı ultrason randevusu verdi
Ölçümlerini yaptı gayet iyi dedi 250 gr ağırlığında bizim kızçe 19.haftada
Fakat birsey sormak istiyorum dün hastanenin radyoloji sonuçlarına baktım
Doktorun ölçtüğü kafa çevresi ,göbek çevresi,amniyotik sıvısı felan birde
plesanta anterior yazıyor internette baktığımda plesantanın bebeğin önünde olduğu yazıyordu 🙄 ve çöm dikkat edilmesi gerektiği gibi şeyler yazıyordu bir bilginiz var mi bu konuda
Maşallah kuzuya canım hiç bir bilgim yok dediğinle ilgili ama doktorun gayet iyi dediyse bence hersey normaldir diye düşünüyorum çok kafana takıldıysa Bi sor istersen en azından için rahatlasın 1 ay sonra sanırım diğer randevun o güne kadar için rahat eder en azından... 🤰🤰

Maşallah kuzuya canım hiç bir bilgim yok dediğinle ilgili ama doktorun gayet iyi dediyse bence hersey normaldir diye düşünüyorum çok kafana takıldıysa Bi sor istersen en azından için rahatlasın 1 ay sonra sanırım diğer randevun o güne kadar için rahat eder en azından... 🤰🤰
Bende diğer randevuda daha da ayrıntılı incelenceği için ozaman sorayım diyordum bende net bişey bilmediğimden Zaten bi sıkıntı olsaydı doktorum uyarırdı sanırım 🙄
Zaman çabucak geçsinde herşeyini tek tek görelim bebişimizin

X