Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Bugün kontroldeydik 😃 iyi gecti cok şükür .... artık ufak kasılmalar hissedebilirsin merak etme dedi doktorum .... bundan sonra kontroller 2 haftada bir :) hatta 36dan sonra haftada 1 ... yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik 😋
Öyle oldu gerçekten sonuna yaklaşıyoruz.Sanirim en son doğum yapacak olan benim😊.Bu arada topik sahibi nerede uzun zamandır hiç sesi çıkmıyor inş herşey yolundadır

Merhaba arkadaşlar bu sabah adet sancısı benzeri bel ağrısı ve vajina kemiğime yapılan baskı sürekli ishal olmuş gibi karın ağrısıyla wc yatak arası gide gele sabah beş civarlarında içime o malum kurt düştü. Sonrasında karnımda bir iki kez sertleşme olunca da doktoruma sordum hemen hastaneye çağırdı. Rahim boynu 19,94 mm olmuş alttaki bebeğin ağırlığı ve baskısıyla, doktorumun deyimiyle erken doğum sopa gösteriyor önlem almamız gerekiyor dedi. Magnezyum ve kramp için iyi gelecek vitaminlerle dolu bir serum yedim, nstye bağlandım şükür sadece 15 sn lik bi kasılmam oldu hareketler kalp atışları iyiydi. Tahlillerde de bi sıkıntı çıkmayınca evde yatıp dinlenme reçete edildi tabii, wc dışı ayağa kalkmak yok.. progestan fitil, magnezyum başladık. Birde ciğer geliştirici vurdu iki doz her ihtimale karşı. Çok korkarak gittim ama şükür hala benimleler.. haftamız erken olsa dahi muhakkak wc ağrısı gibi bir şeyi bile takip edin bence. Dileğim iki üç hafta daha onları benimle tutabilmek, iyi dileklere ihtiyacım var. İyi geceler❤
Cok geçmiş olsun canım. İyi fark etmişsin 2 haftada sorunsuz şekilde geçecek ben inaniyorum

Ben malesef dün doğum yaptım 31+4 de Ağustos bile değil Temmuz annesi oldum. Kimseyi etkilememek için hikayemi yazmayayım. Sadece kendinizdeki en ufak değişiklik farkederseniz zaman kaybetmeyin. Birde benim için dua ederseniz sevinirim. 🙏
Hem hayırlı olsun hem çok geçmiş olsun canım 🙏🏼 Rabbim sağlıkla küvezden çıktıklarını da göstersin inşallah 💕 her şey güzel olacak çok çabaladık, inanıyorum buna 👍🏼

Merhaba arkadaşlar bu sabah adet sancısı benzeri bel ağrısı ve vajina kemiğime yapılan baskı sürekli ishal olmuş gibi karın ağrısıyla wc yatak arası gide gele sabah beş civarlarında içime o malum kurt düştü. Sonrasında karnımda bir iki kez sertleşme olunca da doktoruma sordum hemen hastaneye çağırdı. Rahim boynu 19,94 mm olmuş alttaki bebeğin ağırlığı ve baskısıyla, doktorumun deyimiyle erken doğum sopa gösteriyor önlem almamız gerekiyor dedi. Magnezyum ve kramp için iyi gelecek vitaminlerle dolu bir serum yedim, nstye bağlandım şükür sadece 15 sn lik bi kasılmam oldu hareketler kalp atışları iyiydi. Tahlillerde de bi sıkıntı çıkmayınca evde yatıp dinlenme reçete edildi tabii, wc dışı ayağa kalkmak yok.. progestan fitil, magnezyum başladık. Birde ciğer geliştirici vurdu iki doz her ihtimale karşı. Çok korkarak gittim ama şükür hala benimleler.. haftamız erken olsa dahi muhakkak wc ağrısı gibi bir şeyi bile takip edin bence. Dileğim iki üç hafta daha onları benimle tutabilmek, iyi dileklere ihtiyacım var. İyi geceler❤
Ben de çok yorulduğumda vajina kemiğim çatım ağrıyor sanki, ama adet sancısı gibi bir ağrı yaşamadım hiç. Ya ilk bebek olduğu için anlayamıyoruz ki hissettiklerimizi de tam olarak. Ben gebelik zehirlenmesinden korktuğum için tansiyonumu ölçüyorum ellerime yüzüne bakıyorum şişmiş mi diye o kadar. İnşallah sorunsuz şekilde zamanında doğururuz.

Ben malesef dün doğum yaptım 31+4 de Ağustos bile değil Temmuz annesi oldum. Kimseyi etkilememek için hikayemi yazmayayım. Sadece kendinizdeki en ufak değişiklik farkederseniz zaman kaybetmeyin. Birde benim için dua ederseniz sevinirim. 🙏
Geçmiş olsun canım,merak etme bebislerin de sağ salim eve doneceksin insallah,Ağustos anneleri gurubunda da bir arkadaş 29+5 de doğum yaptı,şükür bebegi 35 gün küvezde kaldı,şimdi çıkardılar bebiş gayet iyi,yani sen de bebislerini sağ salim eve gotureceksin insalalh,ne diyelim gözünüz aydın,Allah analı babalı büyütsün☺🤲gurubumuzun ilk bebisleri de gelmiş oldu,aceleci bıdıklar 😄

Bugün bizim de kontrolümüz vardı, aşağıda ki baş aşağı dönmüş artık baskı artar dedi. Tekrar progestan başladık. Sizlerin bebeklerin hareketleri nasıl bu haftalarda? Benimkilerin hareketleri çok sertleşti canıma okuyolar resmen:emir_bebek:
Önce kilodan dolayı cok hissetmeyen ben birkaç haftadır feci hissediyorum içeride boks yapıyor sanki

Progestanı fitil olarak kullanıyordum ama her gün almayı unutuyordum - dün doktorum uyardı rahim agzı uzunluğunu korumayı saglıyormus.... düzenli almaya devam 😬

İkizlerdi benimkiler Kızım ve oğlum çok aceleci çıktılar. Şu an küvözdeler. Umarım zamanla iyi olucaklar. Kaderin önüne geçilmiyor.
Cok geçmiş olsun - ikizler biraz aceleci oluyor ama çoğunlukla bu süreçten sonra cok cok sağlıklı olarak hayatlarına devam ediyorlar , iyi düşün , en kısa zamanda yanında olacaklar
Su anda küvözde onlara iyi bakılıyor - kendini toparlamaya çalış ; sen iyi olacaksın ki onlar da iyi olsun ....

İlk annemiz sağlınız iyidir inşallah bebişinle dualarımız seninle bundan sonrası herşey çok daha güzel olur senin için Allahım yardımcınız olsun 🥰☺️

Benim 28. Haftada oldu işte bu :KK43: rahim ağzında sıkıntı yoktu gerçi ama geri kalan hikaye aynı 🙄 korktum tabi ama gecti sonra ilaçlarla ....
eğer cok yormazsan kendini bence 2-3 hafta dayanırlar ... insallah hepimiz bayram sonrasına kalırız ...

Benim derdim su sıcaklara nasıl dayanacağız .... İstanbul cehennem gibi :KK43:

Oyyyy oyy ilk annemiz ve ilk bebeklerimiz hayırlı olsun ❤️ Annesi hiç merak etme, bebişler en kısa zamanda toparlayacaklar ve annelerinin kucağında evlerine gidecekler inşallah. 31.hafta çok çok erken değil hiç merak etme gerçekten

gelmiş geçmiş olsun canım sağlıkla büyüsün ikizlerin dilerim en kısa sürece ikizlerini sağlıkla kucaklarsın dualarımız ikizlerinle ❤️❤️❤️

Oyyyy oyy ilk annemiz ve ilk bebeklerimiz hayırlı olsun ❤ Annesi hiç merak etme, bebişler en kısa zamanda toparlayacaklar ve annelerinin kucağında evlerine gidecekler inşallah. 31.hafta çok çok erken değil hiç merak etme gerçekten
Ben de katılıyorum ....
8. Ayın içindeyiz , 7 aylık doğan cok insan var .... (ben aklıma hep bunu getiriyorum) ... 26dan sonra kendime hep “şimdi doğsa yaşar artık” diye hatırlatıp hep içimi rahatlattım ...

bu arada benimde yarın kontrolüm var ve bende arada o adet sancısını kısa süreli çekiyorum ishal olmuş gibi ki ufak Bi ishal geçirdim ben ona bağladım ve doktoruma söylemedim dilerim kötü birsey değildir yarın doktoruma söyleyim tek dileğimiz bebeişlerimize sağlıkla kavuşmak Allahım hepimizi vaktinde sağ salim kurtarsın 😊❤️😔ben en iyisi çantamıda hazırlayayım bu hafta

İkizlerdi benimkiler Kızım ve oğlum çok aceleci çıktılar. Şu an küvözdeler. Umarım zamanla iyi olucaklar. Kaderin önüne geçilmiyor.
İkizse normal canım erken gelmeleri .Tabi insan alıp hemen eve götürmek istiyor o nedenle aklın hep onlardandır ama olabilecekleri en güvenli yerdeler ve kilo alımları daha hızlı olacaktır en kısa zamanda evlerine de gelirler inşallah. Ömürlü olsun kuzucuklarinla saç baş dağılmış uykusuz geceler seni bekliyor 😊

Çok geçmiş olsun canım öncelikle. Hoş gelmiş miniklerimiz. Hayırlısı olsun. Hiç üzme kendini annesi toparlanacaklar kısa sürede. İki yeğenimde erken geldiler. Hatta en son doğan 7 aylıktı diyebiliriz. Şimdi kucağımızda gülücükler atıyor. Dualarımız sizinle😍

bu arada benimde yarın kontrolüm var ve bende arada o adet sancısını kısa süreli çekiyorum ishal olmuş gibi ki ufak Bi ishal geçirdim ben ona bağladım ve doktoruma söylemedim dilerim kötü birsey değildir yarın doktoruma söyleyim tek dileğimiz bebeişlerimize sağlıkla kavuşmak Allahım hepimizi vaktinde sağ salim kurtarsın 😊❤️😔ben en iyisi çantamıda hazırlayayım bu hafta
Benim de yarın kontrol. Dün dayanamadım mesaj attım doktora. Adet ağrılarım var normal midir diye? Endişelenecek bir şey yok demiş ama bu sıralalar sık olmaya başladı. Gece zor uyudum hatta arada uyandığımda devam ediyordu. Bakalım ne diyecekler yarın

X