Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Ya kızlar ben cok tembel üşengeç bir insan oldum :KK43:
Sıcaktan sanırım - evden dışarı adımımı atmak bile istemiyorum , evde klimayı çalıştırıp bütün gün onun altında oturup hiçbir şey yapmıyorum :KK43: halbuki yapmam gereken veya hamile olmadan önce keske azıcık boş vaktim olsaydı da yapabilseydim dediğim o kadar çok şey var ki ...
halbuki normalde aşırı yoğun bir temposu olan bir insandım ... ama hamilelik mi , corona süreci mi , sıcaklar mı, kilo mu bilmiyorum ama cok kötü yaptı beni :KK43: tembel bir insan olmak istemiyorum ... bebek kitaplarına bile elim gitmiyor artık ....
Desene al beni vur sana 🤣 mutfağa yığıp çıkıyorum, canım istediğinde gidip yerleştiriyorum. Bir dünya işim var yapılacak ama onu yapacak kadın yok 🤣🤣
Kızlar magnezyum kullanan var mı aranızda? Ben birkaç gündür kullanıyorum ve sürekli idrara çıkıyorum el ayak şişliklerim hep indi. Onun bi etkisi midir?
Ben kullanıyorum bende de hiç ödem olmadı,gece kramplarım bitti filan, ben kendim sordum doktora içebilirsin dedi. Onun haricinde multivitamin kullanıyorum bir de..

Bizim evde 2 tane aslan burcu olacak Allah yardımcım olsun 😁
Daha komik bişey söyliyim, ben Aslan ım eşim Başak, 37+4e kadar sürpriz yaparsa bizi oğlan Aslan oluyo, geç gelmek isterse Başak olucak. Bakalım bekleyip görücez. Ama kesinlikle Başak olmasındansa Aslan olmasını yeğlerim.🙈

Daha komik bişey söyliyim, ben Aslan ım eşim Başak, 37+4e kadar sürpriz yaparsa bizi oğlan Aslan oluyo, geç gelmek isterse Başak olucak. Bakalım bekleyip görücez. Ama kesinlikle Başak olmasındansa Aslan olmasını yeğlerim.🙈
Aslan erkeği hiç bilmiyorum faklı olur belki ☺️ başak olma şansları yok ama yengeç çok isterdim, o kadar erkende doğurmam inşallah

Erkek kardeşim başak. Derli toplu, fazla ince düşünen, evine bağlı, bebek bile bakabilen bir tip😄Kız kardeşim tam bir aslan. Özgürlüğüne düşkün, işini bilen, hangi ortamda olursa olsun liderliği üstlenen. Bana da diyor biraz erken doğurda aslan olsun😃 Aman dedim zamanında gelsin bir aileye hatta sülaleye tek aslan yeterli😁

Ah kızlar ah.. Tembellik konuşmuşsunuz, kendimi gördüm.. Ne yürüyüş ne başka bişey.. Bütün gün vantilatör açıp yatıyorum. Tek yaptığım şey ev işi kendimi zorlayarak o da. 1 saatte yapıp geri kalan tüm gün yatıyorum.

Ya bilmiyorum ki 🤔 ben koç hastasıyım babam da eşim de koç , cok isterdim koç olmasını .... erkek başak nasıl olur ki ? Tek kriterim : aileye bağlılık 😋😋

Benim günüm belli gibi - yani şimdilik 29 Ağustos bir sıkıntı olmazsa ... su akşam kasılmalarımın birinin sonunda ben geliyorum anne demezse 😬
Benim eşim Başak ve ailesine çok bağlı eşimin her huyu çok güzel yükselen etkisi var mı bilemicem. Bebeğim Başak olacak diye çok mutlu olmuştum bu yüzden ama başağı bekleyemeyecek ve Aslan olacakmış gibi hissediyorum 🤣🤣 Bakalım hayırlısı artık 🙏🙏

kızlar ya bütün gece uyuyamadım aşırı derecede tatlı tatlo göbeğim kasınıyor sola yada sağa yatınca yan kısımları özellikle yastıkları yığıp düz oturur vaziyette uyumaya çalıştım klima zaten sabaha kadar çalışıyor allahyan var.. göbeği çok kaşınıp bir çaresini bulan varmı bebe yağı liarac sürüyorum ama bazen çıldırtır seviyede kaşınıyor

kızlar ya bütün gece uyuyamadım aşırı derecede tatlı tatlo göbeğim kasınıyor sola yada sağa yatınca yan kısımları özellikle yastıkları yığıp düz oturur vaziyette uyumaya çalıştım klima zaten sabaha kadar çalışıyor allahyan var.. göbeği çok kaşınıp bir çaresini bulan varmı bebe yağı liarac sürüyorum ama bazen çıldırtır seviyede kaşınıyor
Canım sadece hiç kaşımaman gerektiğini biliyorum 🤪 çatlamamak için. Benim gün içinde bazen kaşınıyo avuç içimle okşuyorum sadece sıvazlar gibi

Canım sadece hiç kaşımaman gerektiğini biliyorum 🤪 çatlamamak için. Benim gün içinde bazen kaşınıyo avuç içimle okşuyorum sadece sıvazlar gibi
ahh ahh sıvazlamak keske yetse dün kaşımaktan alerji gibi olmuş pıtır pıtır o an çatlamak çatlamamak hiç düşünmedim iğne vurduğum yerde beze yapmış morarmış çıldırcaktım hiç bşrsey koymadı su kasınmak yedi bitirdi beni ya hat safhada yasıyorum galiba ben🙃🙃🙄🥺

En zor aydayız Allah yardımcımız olsun gece 3 te uyuyabildim sabah 7de bacaklarımın ağrısına uyandım 🙄
amin canım Allahım sağ sağlim ağrısız acısız kurtarsın bebişlerimize kavuştursun bizi çok istedik bu günleri görmek şükür rabbime gösterdide❤️❤️❤️ kaburgalarıma vuran ağrıdan sonra o kasıntı bitirdi beni uykusuzluktan çabası duş alsam iyice gözenekleri açılıp kalınacak birisi nemli havlu koy dedi bakalım deneyeceğim

Gece tam uykum geldi fındığım maşallah kıpırdamaktan uyutmadı. Titreşime aldı karnımı😄 Sola yatın diyorlar ama solda uyunmuyor hareketten.
Kaşıntı arada oluyor benim. Unutmazsam yağlıyorum göbeğimi. Cidden yaz hamileliği çok zormuş. Kıpırdamak istemiyor canım. Buna yemek yemekte dahil😕

Gece tam uykum geldi fındığım maşallah kıpırdamaktan uyutmadı. Titreşime aldı karnımı😄 Sola yatın diyorlar ama solda uyunmuyor hareketten.
Kaşıntı arada oluyor benim. Unutmazsam yağlıyorum göbeğimi. Cidden yaz hamileliği çok zormuş. Kıpırdamak istemiyor canım. Buna yemek yemekte dahil😕
Aaaaa lütfen ... bir iştahım kapanmadı benim 🙄😒😒 76larda gezerken 2 haftada 78i gördüm 😔 son 1 ay cok almasam bari ....

X