Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

B Browni61 hayırlısı olsun sağlıkla gelsin meleğin canım bizimde cumartesi bir sorun olmazsa 30 ağustos zafer bayramında gelsin artık masal hanım demişti doktorumuz ❤️bakalım yarın netleşecek çünkü bizim sabırsız doğum kanalına girmiş bakalım nstde ne çıkacak 🤭

Kızlar maşallah Birçoğunuz saglikla kucağıniza aldiniz darisi basima ins😍 bişey sorucam size ben 14 haftalık hamileyim 3 kilo aldım cok diye üzülüyorum aç kalınca miğdem ağrıyo o yuzden yedim yiyorum 😀 siz kac kilo aldiniz toplam ve ilk aylarda aldiniz mi

Kızlar maşallah Birçoğunuz saglikla kucağıniza aldiniz darisi basima ins😍 bişey sorucam size ben 14 haftalık hamileyim 3 kilo aldım cok diye üzülüyorum aç kalınca miğdem ağrıyo o yuzden yedim yiyorum 😀 siz kac kilo aldiniz toplam ve ilk aylarda aldiniz mi
Hayırlı olsun sağlıkla al kucağına inşaAllah ☺️
bizim grup çok değişkendi.. o biraz da kaç kilo ile hamile kaldığın, zaten kilolu olup olmadığın ile de ilgili.. sen başkaları ile kıyaslama kendini.. doktorunun söylendiklerine bak en iyisi. Karşılaştırma olayına girersen canın sıkılır boş yere, gerek yok☺️ Kıymetini bil , misss gibi 🥰
Ben kilolu hamile kaldım toplamda 10 kilo aldım ama inan 10 kilo Bile fazla geldi vücuduma.. halbuki zayıf hamile kalsaydım , 15-20 alsam belki çok daha rahat geçecekti.. o yüzden kaç kilo aldığın değil, mevcut haline göre bebeğin gelişimi önemli..
Bir de fazla kilo şeker problemi getirebilir, onu gözönünde bulundurmakta fayda var 🥰🧿💐

B Browni61 hayırlısı olsun sağlıkla gelsin meleğin canım bizimde cumartesi bir sorun olmazsa 30 ağustos zafer bayramında gelsin artık masal hanım demişti doktorumuz ❤bakalım yarın netleşecek çünkü bizim sabırsız doğum kanalına girmiş bakalım nstde ne çıkacak 🤭
Canım benimki de geçen haftaki kontrolde doğum kanalına girmişti hatta doktor ne kadar açılma olduğunu görmek için alttan da muayene etti 1 cm açılma olduğunu gördü. Hafta olarak da önden gidiyor. Ama bunlar erken doğum için gerekçe değilmiş. Önemli olan suyun normal mi bebek hareketleri normal mi ve Nts de sancı yoksa 38+3 den sonra sen seç tarihi diyor, doktor.

Canım benimki de geçen haftaki kontrolde doğum kanalına girmişti hatta doktor ne kadar açılma olduğunu görmek için alttan da muayene etti 1 cm açılma olduğunu gördü. Hafta olarak da önden gidiyor. Ama bunlar erken doğum için gerekçe değilmiş. Önemli olan suyun normal mi bebek hareketleri normal mi ve Nts de sancı yoksa 38+3 den sonra sen seç tarihi diyor, doktor.
Bizimde aynı 1 hafta önden gidiyor cuma tekrar çağırdı nstye yine bağlamadı 1 eylülü görmek istiyorum dedi anlamıyorum her gittiğimizde değiştiriyor 🤭sağlıkla gelsinde

Bizimde aynı 1 hafta önden gidiyor cuma tekrar çağırdı nstye yine bağlamadı 1 eylülü görmek istiyorum dedi anlamıyorum her gittiğimizde değiştiriyor 🤭sağlıkla gelsinde
Canım senin transferin de 19 Aralıkmış şimdi baktım da benimli 23 Aralık. Neden nts ye hiç sokmuyor acaba? Biz kaç haftadır her hafta nts ye bağlanıyoruz gizli sancı olabilir diye. Bir de bebek hareketlerini görüyor nts de. Ama olumsuz bir durum yok. Yine de 1 aylül 38+5 te doğumu planladık. Seninki niye bekletiyor normal doğum mu yapacaksın?

Teyzeleri öğlen bende aldım kızımı kucağıma😍 Tarifsiz bir duyguymuş gerçekten. Darısı bekleyen tüm arkadaşlara. Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Binlerce şükür sebebi bebeklerimiz
gözün aydın canım çok sevindim sende kavuştun mesleğine bizde gün saymak sayıyoruz artık... ❤️❤️
nasıl geçti bende çınarlı da olucam hemşireler ilgi alaka nasıl 🥰

Canım senin transferin de 19 Aralıkmış şimdi baktım da benimli 23 Aralık. Neden nts ye hiç sokmuyor acaba? Biz kaç haftadır her hafta nts ye bağlanıyoruz gizli sancı olabilir diye. Bir de bebek hareketlerini görüyor nts de. Ama olumsuz bir durum yok. Yine de 1 aylül 38+5 te doğumu planladık. Seninki niye bekletiyor normal doğum mu yapacaksın?
Bende anlamıyorum soruyor sancı varmı diye eliyle bakıyor göbeğime ultrasonla
kontrollerini yapıyor suyumu bakıyor neden nstye bağlamıuorsunuz diyorum gerek yok diyor bir türlü anlayamadım sistemini
cuma günü hastanede ameliyatı varmış oraya çağırdı nstye bağlıycam dedi cuma günü netleştircem dedi normal değil sezeryan yapacak
sık sık cağırıyor ama nst yok şaka gibi belki ben anlamıyorum sancımı diyorum gülüyor..

Teyzeleri öğlen bende aldım kızımı kucağıma😍 Tarifsiz bir duyguymuş gerçekten. Darısı bekleyen tüm arkadaşlara. Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Binlerce şükür sebebi bebeklerimiz
Gözün aydın, ömürlü olsun.ilk görüşte aşk seninki de😊.Allah bekleyenlere de nasip etsin

Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat eylesin inşallah:) eşimden fazla kimseye aşık olamam derdim ama meğerse oluyomuş öyle bi duygu.

Çok şükür arka arkaya kucagımıza alıyoruz minik mucizelerimizi. Allah, bebişi olmayıpta isteyen herkese tattırsın bu duyguyu. Henüz doğum yapmamış olan arkadaslarada saglıkla kucagına almayı nasip etsin. Bizde bugün 1 haftalık olduk, 3 günlükken sarılık başladı, dr hergün güneşe çıkartmamızı önerdi. Geçmesini bekliyoruz. Yeni doğum yapan arkadaslar, sarılık sizide etkiledi mi? Herhangi bir tavsiyeniz var mı?

Çok şükür arka arkaya kucagımıza alıyoruz minik mucizelerimizi. Allah, bebişi olmayıpta isteyen herkese tattırsın bu duyguyu. Henüz doğum yapmamış olan arkadaslarada saglıkla kucagına almayı nasip etsin. Bizde bugün 1 haftalık olduk, 3 günlükken sarılık başladı, dr hergün güneşe çıkartmamızı önerdi. Geçmesini bekliyoruz. Yeni doğum yapan arkadaslar, sarılık sizide etkiledi mi? Herhangi bir tavsiyeniz var mı?
Bizde de vardı sarılık,bol bol emzirin,anne sutu sarılığa bire bir,çok şükür bizde sarılık değerleri düştü beslenmesine cok dikkat edin

Sarılık sürekli tehdit canım bol bol emzirmen gerekiyor şimdilik kontrollü gidiyoruz bizde doktor sürekli kontrol altında tutuyor demedi şimdiye kadar sarılık var diye ama heran yükselme ihtimali var

X