Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Kızlar doktorlarınız normal mi sezeryan mi öneriyor
sezeryan öneriyor sebebi ona göre riske atmamak istenilen bebek olduğu için saygı duyduk... normal doğum için risk oluşturacak bir etken varmı ona hiç bakmadı ne çatı muayenesi oldum nede başka bir sorunum yok bence kolay geldiği için sezeryan direk söyledi

Bide kan sulandırıcı kullanırken doğum yapıp ertesi gün tekrar kan sulandırıcıya başlayan oldu mu hiç kızlar regliyi artıyormu sulandırıcı biliyormusunuz ??

ben oğluma kavuştum ama bu gece evdeki ilk gecemizdi sınavı geçemedik 🥺 sütüm yetmediği için azıcık sarılğı vr diye mama önerildi, ama hava yutturdum sanırım yaygarayı kopardı tüm gece 😭 çaresiz hissetmek çok zor umarım bi daha olmaz 🙏
Sezaryen işi de sıkıntılıymış bi daha asla sezaryenle doğum yapmam şahsen... prenses doğum diyorlar ama ne prensesiymiş merak ediyorum 😫

ben oğluma kavuştum ama bu gece evdeki ilk gecemizdi sınavı geçemedik 🥺 sütüm yetmediği için azıcık sarılğı vr diye mama önerildi, ama hava yutturdum sanırım yaygarayı kopardı tüm gece 😭 çaresiz hissetmek çok zor umarım bi daha olmaz 🙏
Sezaryen işi de sıkıntılıymış bi daha asla sezaryenle doğum yapmam şahsen... prenses doğum diyorlar ama ne prensesiymiş merak ediyorum 😫
Gözün aydın hayırlı uzun ömürlü olsun yavrun. Bizim 17. Günümüz yavaş yavaş rayına oturuyor birşeyler merak etme. Bu sezaryenin prensesliğini bende göremedim 🙄 doğum sonrası daha göreceğim ne var derken şimdi de mastit oldum 😰

Kızlar doktorlarınız normal mi sezeryan mi öneriyor
Burada sezaryan (eğer hersey normalse) doğum şekli değil, kurtarma operasyonu.
yani doğum normal olur, olası ters birşeyolursa sezeryana dönüp müdahale ederler. O yüzden benim normal görünüyor, sezeryan konuşulmadı bile 😁 hayırlısı.. önemli olan evlatlarla sağlıkla kavuşabilmek .,
Ama koronadan ötürü ailem gelemiyor , dolayısıyla ben ve eşim yalnızız, bu yüzden normal olsa daha iyi olur çabuk toparlanırım gibime geliyor ama hayırlısı, Allah kararlamıştır herşeyi ❤️

Bende varım kızlar daha dogramadan benim drda direk sezeryan dedi dün gitmiştim bida cumaya gitcem ozaman gün vercekmis salı çarşamba felan verir sanırım tabi ben ozamana kadar dogurmazsam her an dogurcak gibi hissediyorum kendimi bide bu sıcaklar çabası doğum yapan arkadaşlar dogumdan sonra bu ateş basmaları geciyomu nolur geçsin artık

Allah uzun ömürler versin inşAllah canım 🥰 genel anestezimi oldun yoksa epidural spinal falan mı

Bende varım kızlar daha dogramadan benim drda direk sezeryan dedi dün gitmiştim bida cumaya gitcem ozaman gün vercekmis salı çarşamba felan verir sanırım tabi ben ozamana kadar dogurmazsam her an dogurcak gibi hissediyorum kendimi bide bu sıcaklar çabası doğum yapan arkadaşlar dogumdan sonra bu ateş basmaları geciyomu nolur geçsin artık
Canım yani kaç haftalıkken almayı düşünüyor? Benim bir sıkıntı yok 38+5 e gün verdi de, bende biraz daha mı bekleseydik diye düşünüyorum 🤔

X