Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Fışkırmasıda sorun oluyormuş onlar için. Bende sağarken fışkırdığını fark ediyorum. Belkide huzursuzlukları ondan. Ama her zaman dolu olmuyor ki meme. Bazen arka arkaya emiyor. Az geldiğide oluyordur yani ama yine aynı sinirliliği devam ediyor. Biz öğrenene kadar huylarını çocuklar büyüyecek😊
İşte öyle öyle büyüyecekler 😊 benimki de çok farklı değil. Daha bugün öğrendim büyüme atakları oluyomuş, atak olduğu günlerde huzursuz oluyolarmış. Bakalım daha neler öğreneceğiz 🙈

Yoğunluk tüm hızıyla devam ediyor galiba kimse yazmaya fırsat bulamıyor😄 Biraz daha düzene girdi benim günlerim diyebilirim. En azından oturup onunla ağlamıyorum😊 Biraz daha büyüdük algılar açıldı. Sabahları gülücükler atıyoruz göz göze bakışıyoruz. Odaları inceliyor gezdirdikçe.

Yakında 2. ay aşılarımız var. Diğer özel aşılar için ne düşünüyorsunuz. Doktorumuz yapılması faydalı dedi. Özellikle rota aşısı. 3 aya girince yapılmalıymış.Menenjit ve Rota için karar verin dedi. Kalça ultrasonunuda istedi bugünlerde. Randevu alıcam haftaya

bizde aynı durumdayız canım biraz daha düzene girdi ama gündüz uyku sorunumuz var gece güzel 6 saat deliksiz uyuyor emip tekrar 2 saat uyuyor fix 6 45 te kalkıyor ondan sonra saat 11 gibi uyutmaya çalışıyorum sallayarak yarım yamalak 1 saat anca uyuyor ben yaptıracağım aşılarını doktorum yaptırın diyor bizde sabahları gülücükler saçıyoruz şükür sebebim miniğim benim ya 🥰🥰

bizde aynı durumdayız canım biraz daha düzene girdi ama gündüz uyku sorunumuz var gece güzel 6 saat deliksiz uyuyor emip tekrar 2 saat uyuyor fix 6 45 te kalkıyor ondan sonra saat 11 gibi uyutmaya çalışıyorum sallayarak yarım yamalak 1 saat anca uyuyor ben yaptıracağım aşılarını doktorum yaptırın diyor bizde sabahları gülücükler saçıyoruz şükür sebebim miniğim benim ya 🥰🥰
[/4QUOTE]
Fotoğraftaki masal hanım galiba😍 Maşallah ona. Benimki gibi kara kafaymış o da😚 Gerçi açılıyor artık benimkinin saç rengi azaldıda biraz. Ten ve saç rengi bana benzeyecek. Doğduğunda pembe beyazdı sarılıkla sarardı. Buğday kalacak galiba. Babasına benzeseydi iyiydi. Peynir gibi o😅Koyu saç beyaz ten iyi olurdu ama😄 Çok tatlı tombik tospiğim benim😍 Gerçekten bir gülüşleri dünyaya değer

Yoğunluk tüm hızıyla devam ediyor galiba kimse yazmaya fırsat bulamıyor😄 Biraz daha düzene girdi benim günlerim diyebilirim. En azından oturup onunla ağlamıyorum😊 Biraz daha büyüdük algılar açıldı. Sabahları gülücükler atıyoruz göz göze bakışıyoruz. Odaları inceliyor gezdirdikçe.

Yakında 2. ay aşılarımız var. Diğer özel aşılar için ne düşünüyorsunuz. Doktorumuz yapılması faydalı dedi. Özellikle rota aşısı. 3 aya girince yapılmalıymış.Menenjit ve Rota için karar verin dedi. Kalça ultrasonunuda istedi bugünlerde. Randevu alıcam haftaya
Bizde bugün 2 aylık aşıları yaptırdık, önümüzdeki ay rota aşısı yaptıracağız. Bu gece nöbetteyiz ateşleri yükselmez inşallah. Bizimde gece uykuları düzene girdi çok şükür, gündüzler karmakarışık 😀

Bizde yarın yaptırıcaz 2. Ay aşısını. Çok tırsıyorum ateş ağrı huzursuzluk olursa diye. Son günlerde bir düzen oluşturmaya başladık tam aşı bozmaz inşallah. Gülücükler ses çıkarmalar başladı bizde de özellikle sabahları tadından yenmiyor maşallah. Allah nazarlardan korusun yavrularımızı 🙏🙏

Bizde yarın yaptırıcaz 2. Ay aşısını. Çok tırsıyorum ateş ağrı huzursuzluk olursa diye. Son günlerde bir düzen oluşturmaya başladık tam aşı bozmaz inşallah. Gülücükler ses çıkarmalar başladı bizde de özellikle sabahları tadından yenmiyor maşallah. Allah nazarlardan korusun yavrularımızı 🙏🙏
Benim korktuğum gibi olmadı çok şükür ateşleri çıkmadı şu ana kadar. Sadece daha nazlılar kucakta durmak istiyorlar çoğunlukla.

Benim korktuğum gibi olmadı çok şükür ateşleri çıkmadı şu ana kadar. Sadece daha nazlılar kucakta durmak istiyorlar çoğunlukla.
Aynen bizimki de öyle oldu özellikle ilk iki gün bu gün normale dönüyor gibiydi ama akşama doğru yine huysuzlaştı. Bu günde hala aşının etkisinde mi bilmiyorum ama inşallah geçer artık

B Birmucize evrt canım masalım kara kara saçlı bebeğim bana cekmiş açılır zamanla rengi sanırım benim gibi.. ❤️🧿
Kızlar gece 7saat deliksiz uyuduğu oluyor benimkinin doktor uyandırma dedi siz napıyorsun uz gece bir kere kalkıyor bazen 2 ellemi yorum gündüz allak bullak uyku hiç uyulmadığı bile oluyor

Bu aralar uzun uyumaya başladı gece benim minnoşum. Onunla birlikte bende uyumuşum geçenlerde uyanmadan. 5 saat olmuş yorgunluktan farkında değilim. Sonra memeler şişmiş tabi. Ertesi gün ateşim çıktı onunla ilgili mi bilmiyorum. Bir gün önceside aynısı oldu. Gece ateşim vardı yine. Sağmak zor geliyor tatlı uykudan uyanıp. Tüm gün yorgunluktan ölüyorum çünkü. Gündüz uykusu yok denecek kadar az. Sürekli kucakta gezmek istiyor. Kollarım kopuyor yorgunluktan belim ağrıyor. Babası gelse de atsam kucağına diyorum.

Bu aralar uzun uyumaya başladı gece benim minnoşum. Onunla birlikte bende uyumuşum geçenlerde uyanmadan. 5 saat olmuş yorgunluktan farkında değilim. Sonra memeler şişmiş tabi. Ertesi gün ateşim çıktı onunla ilgili mi bilmiyorum. Bir gün önceside aynısı oldu. Gece ateşim vardı yine. Sağmak zor geliyor tatlı uykudan uyanıp. Tüm gün yorgunluktan ölüyorum çünkü. Gündüz uykusu yok denecek kadar az. Sürekli kucakta gezmek istiyor. Kollarım kopuyor yorgunluktan belim ağrıyor. Babası gelse de atsam kucağına diyorum.
ay aynı seyleri yasıyoruzyaa masallah benimki bazen 7 saat sürüyor uyuduğu gece doktor uyandırma dedi uyandırmıyorum gündüzleri aynı bölük pircük memede işte gezinirken belki 1 saat uyuyordur beşiğe koyduğum an gözler faltası🥰benim gögüs lerim şişmiyor sanırım sütüm çok değil ☹️evet atesini çıkmasının sebebi emmemesi mastit düğüm düğüm bezeler falan oluyor sağmak gerek sürün güzel geliyor demekki maşallah🧿🧿

Bizimkilerde çok uyuduğu zaman kalkıyorum onlardan önce sağıyorum biraz hem mastiti yaşadım çok kötü, hemde bizimki çok şişince ememiyor boğuluyo gibi oluyor. Tabi bu kadar şişmesi 6 7 saat geçince oluyor

Rota ve menenjiti yaptırdın mı canım kaçıncı ay yaptırdın ? 2. Ay aşısında ateş oldumu

X