Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Tüp bebek doktorum 32. Haftaya kadar takip etti. Şuan farklı doktora gidiyorum normal doğum için herseyin uygun olduğunu söyledi 40 a kadar bekledik ama ne sancı ne açılmam çok olmadı şansıma küsüp artık kendi fikrimde sezeryana döndü. Normal doğum yapanlar kaçıncı haftalarda yaptı süreç nasıldı tüp bebek grubu olunca yazmak istedim sizin grubunuza
39.haftada sancım yoktu ama suyum biraz azaldığı için suni sancı ve epiduralle normal doğum yaptım, çok şükür bir sıkıntı çıkmadı, dogum sonrası 1 gün hastanede kalıp ertesi gün normal hayatıma devam ettim. Saglıklı doğsunda sezeryan veya normal ikiside olur.

Tüp bebek doktorum 32. Haftaya kadar takip etti. Şuan farklı doktora gidiyorum normal doğum için herseyin uygun olduğunu söyledi 40 a kadar bekledik ama ne sancı ne açılmam çok olmadı şansıma küsüp artık kendi fikrimde sezeryana döndü. Normal doğum yapanlar kaçıncı haftalarda yaptı süreç nasıldı tüp bebek grubu olunca yazmak istedim sizin grubunuza
Canım 38. Haftada sezeryan oldum herkese tavsiyem normal doğum olmasa bile 40 dan önce bı sorun olmadıkça aldırma bebeğini çünkü süt gelmiyo daha sonra mama vermek istemedim ben ve,10 gün sariliktan yattık mama vermemeyede direnme sakın siringayla ver sütun gelince emzirmeye devam edersin nacizane tavsiyem

Kızlar selam, herkes doğum yaptı bebeklerle meşgul olmaktan foruma girip yazamadık 🤣 herkes iyi mi? Nasıl gidiyor?
benim 40+5 te, suyum geldiği için normal başlayan doğumum, açılma olmadığı için suni sancı verilmesiyle 18 saatlik bir sürecin sonunda, oğlum kaka yaptığı için acil sezeryanla sonuçlandı 🤣 buna şükür.. sağsalim kucağımıza aldık ya, en önemlisi o.,
Hala inanamıyorum.. bakıp bakıp ağlıyorum, size de oluyor mu?
ne kadar şükretsem az Rabbimize.. hep hayalini kurduğum hayat gerçek oldu.. insan anne olunca korkuları şekil değiştiriyormuş .. şimdi de ya bana birşey olursa yavrum nolur gibi saçma düşünceler kaplıyor beynimi, Allah korusun..
Allah evlatlarımızı bizlere, ana babasını da evlatlara bağışlasın..
şu tüp bebek ile uğraşan herkesin rabbim hayırlı sonuçla kucaklarına aldırsın, kimseyi uğraştırmasın bizler gibi.. inşallah biz bu sınavını başarıyla atlatanlardan olmuşuzdur..
sezeryan sonrası yaklaşık 5 gün hastanede kaldık, normalde burada refakatçi olmuyor ama özel oda tuttuk eşim de benimle kalabildi. Sütüm çok hızlı gelmediği için mama desteği aldık, hala da veriyoruz mama desteği, olsun. Maşallah Kocaman oldu bile, neredeyse 2 ay olacak 🥰
Zorlu ama şahane bir yolculukmuş bu annelik.. geçmişte yaşadığım tüm zorlukları unuttum bile 🥰 şimdiden 2. Hatta 3. Bebeğin hayalini kuruyorum 🤣
Sizler nasılsınız? Keyifler, bebecikler iyi mi ?

Kızlar selam, herkes doğum yaptı bebeklerle meşgul olmaktan foruma girip yazamadık 🤣 herkes iyi mi? Nasıl gidiyor?
benim 40+5 te, suyum geldiği için normal başlayan doğumum, açılma olmadığı için suni sancı verilmesiyle 18 saatlik bir sürecin sonunda, oğlum kaka yaptığı için acil sezeryanla sonuçlandı 🤣 buna şükür.. sağsalim kucağımıza aldık ya, en önemlisi o.,
Hala inanamıyorum.. bakıp bakıp ağlıyorum, size de oluyor mu?
ne kadar şükretsem az Rabbimize.. hep hayalini kurduğum hayat gerçek oldu.. insan anne olunca korkuları şekil değiştiriyormuş .. şimdi de ya bana birşey olursa yavrum nolur gibi saçma düşünceler kaplıyor beynimi, Allah korusun..
Allah evlatlarımızı bizlere, ana babasını da evlatlara bağışlasın..
şu tüp bebek ile uğraşan herkesin rabbim hayırlı sonuçla kucaklarına aldırsın, kimseyi uğraştırmasın bizler gibi.. inşallah biz bu sınavını başarıyla atlatanlardan olmuşuzdur..
sezeryan sonrası yaklaşık 5 gün hastanede kaldık, normalde burada refakatçi olmuyor ama özel oda tuttuk eşim de benimle kalabildi. Sütüm çok hızlı gelmediği için mama desteği aldık, hala da veriyoruz mama desteği, olsun. Maşallah Kocaman oldu bile, neredeyse 2 ay olacak 🥰
Zorlu ama şahane bir yolculukmuş bu annelik.. geçmişte yaşadığım tüm zorlukları unuttum bile 🥰 şimdiden 2. Hatta 3. Bebeğin hayalini kuruyorum 🤣
Sizler nasılsınız? Keyifler, bebecikler iyi mi ?
Keyifler iyi şükür bizde. Hatta şuan meme keyfi yapıyoruz 😂 ya evladıma bişey olursa korkusu bende de var, hatta bir gün çocuğun yüzüne bakıp bakıp ağladım 😂 kesinlikle katılıyorum annelik şahane bişeymiş ama bir o kadar da itiraf etmek gerekirse zorluymuş. Benimki çok huysuz ondan da olabilir tabi 😂 neyse ki öyle ya da böyle büyüyüp gidiyorlar. Rabbim esirgesin onları hepsini bize bağışlasın eksikliğini gösterdi, yokluğuyla imtihan etmesin inşallah🤲

Kimse yazmayınca uğrayamadık. Herkesin işi çok tahmin ediyorum😊 Umarım iyidir bebişler ve anneleri😍 Huysuz ve tatlı kızımla yoğun geçiyor günlerimiz.

Merhaba minnoşun fotoğrafta olan mı nasılsınız😍 Bizi sorarsanız iyiyiz 6 aylık olduk bile ikizlerimle ☺️ herkes bebeklerine bakmakla uğraşıyor sanırım ses seda etmiyor 🥰
yazdığımı bile umutmuşummm👯‍♀️evett bizim minnoş fotoğraftaki 2 aylık hali❤️❤️masallah 1ilyle zor baş ediyorum Allah kolaylık versin canım anne olmak müthiş birseymişş🥴❤️

Arkadaşlar selamlar... Epeydir sessiz kalmış buralar maalesef pek vakit olmuyordu. Ama artık bebek büyüdükçe rutine girmeye başladı hayat. Otururken bi an aklıma geldi burası geçen sene bu zamanlar nasılda heyecanla endişeyle doğum için gün sayıyorduk. Herkes iyidir umarım bebişleriyle. Anne olmak müthiş bir duyguymuş öpüyorum sizi güzel anneler 😘😘

Arkadaşlar selamlar... Epeydir sessiz kalmış buralar maalesef pek vakit olmuyordu. Ama artık bebek büyüdükçe rutine girmeye başladı hayat. Otururken bi an aklıma geldi burası geçen sene bu zamanlar nasılda heyecanla endişeyle doğum için gün sayıyorduk. Herkes iyidir umarım bebişleriyle. Anne olmak müthiş bir duyguymuş öpüyorum sizi güzel anneler 😘😘
Ben de ara ara bakıyorum,kimsecikler uğramıyor,neyseki tatlı telaslarimiz var🤗 kızımı her sevdigimde bebeği olmayanlar icin dua ediyorum,Allah isteyen her kadına bu duyguyu yaşatsın😍

Kızlar eski başlığımız aklıma düştü. Nasılsınız? Bebekleriniz nasıl? Ne günler geçirdik burada. Çok şükür doğdular, artık bir yaşları bile var😍 Herkes çok yoğun bir sürece girince koptuk başlıktan😔

Kızlar, nasılsınız?
Bebelerimizin 2.yaşı geliyor bile.. inşallah iyisinizdir..
bilin bakalım ben neredeyim 🤣 tüp bebek merkezinde 😁 2.deneme için tedaviye başladım 🤣🤣
Deli demeyin, düşük amh ve ileri yaşla vakit kaybetmek istemedim, embriyolar dursun dedim vakit varken :)
Sizler nasılsınız? Buraları takip edemedik, bir Whatsapp grubumuz mu olsaydı acaba 🤣🤣

Merhaba kızlar, bende size güzel bir haber vermek istiyorum. Hem okuyanlara da umut olsun. İkinci bebeğim dünyaya geldi. Nasıl oldu derseniz, vallahi sürpriz oldu. Oğluşumun 1. Yaş doğum gününden sonra gebe olduğumu öğrendim. Ve çok şaşırdım haliyle. Çünkü 1. Oğlumuz için 10 yıl beklemiştik. Sebebi bilinmeyen infertilite sebebiyle. 10 yıl sonra tüp bebeğe karar verip ilk denememizde çok şükür ilk oğlumuza kavuşmuştuk. Sonra da nasılsa kızlar Allah çok büyük 2. Kendiliğinden sürpriz olarak geldi. O da erkek buarada. ❤️ Bir tane de Bahçeçi de embriyomuz vardı donmuş, ama onu napıcaz bilemiyorum 3. Yü pek düşünmüyorum. İkinciye bakmak bile zor. 🙈 yaşları çok yakın olduğu için. Yine de şükür bugünümüze. 🙏🏼 Hepiniz ve bebişleriniz inşallah iyidir.

Selam kızlar , nasılsınız ☺️ Valla bende bir çılgınlık yaptım donmuş embriyomuzun transferini yaptırdık 🤣🤣 salı günü beta var bakalım tuttu mu merakla bekliyorum 😅 hayırlısı artık inşallah çocuğuma oyun arkadaşı gelir 🙏 öpüyorum hepinizi 😘

Merhaba arkadaşlar uzun bi aradan sonra bi bakayım dedim buralara. Benim ikizlerim vardı biliyorsunuz ve neredeyse 4 aylık bir kızım daha oldu🙈 Bende kızlar 1 yaşındayken hamile kalmışım, hayatımın şoku oldu şuan üçüz büyütüyo gibiyim 😬 hepimizin hakkında hayırlısı olsun hayat mucizelerle dolu

Merhaba kızlar, bende size güzel bir haber vermek istiyorum. Hem okuyanlara da umut olsun. İkinci bebeğim dünyaya geldi. Nasıl oldu derseniz, vallahi sürpriz oldu. Oğluşumun 1. Yaş doğum gününden sonra gebe olduğumu öğrendim. Ve çok şaşırdım haliyle. Çünkü 1. Oğlumuz için 10 yıl beklemiştik. Sebebi bilinmeyen infertilite sebebiyle. 10 yıl sonra tüp bebeğe karar verip ilk denememizde çok şükür ilk oğlumuza kavuşmuştuk. Sonra da nasılsa kızlar Allah çok büyük 2. Kendiliğinden sürpriz olarak geldi. O da erkek buarada. ❤️ Bir tane de Bahçeçi de embriyomuz vardı donmuş, ama onu napıcaz bilemiyorum 3. Yü pek düşünmüyorum. İkinciye bakmak bile zor. 🙈 yaşları çok yakın olduğu için. Yine de şükür bugünümüze. 🙏🏼 Hepiniz ve bebişleriniz inşallah iyidir.
Ahaha aynı durumdaymışız +1 ile 😃

Kızlarrrr,
Bi baktım ki bazılarımız 2.ye anne olmuş bile :)
Ervanur tebrik ederim sen 3lemişsin:) çocuk berekettir , Allah hepsine uzun sağlıklı ömür versin.
Bende nisan ayında tek donmus embriyomu transfer ettirdim ve bugün bi baktım ki 2 tane kalp atıyor 🥰🥰 bölünmüş benim embriyo ve ikiz olmuş 🧿🧿 Allah sağlık sıhhat ömür verirse, ben de ikiz annesi olacağım 🥰 hepinizi öpüyorum :) ara sıra yazın 💓💓

X