Ağzı kokan eşten boşanmak…

Firstnight

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2015
233
70
30
Merhaba. Eşimle bir buçuk senedir evliyiz. Sonradan ortaya çıkan bir diş problemi oldu ve defalarca dişini yaptırmasına rağmen sıkıntı çözülmedi. Yaklaşık bir senedir feci bir ağız kokusu sıkıntısı var. Bende bu durum hem genel hem de cinsel bir tiksinti oluşturdu. Cinsellikten artık asla keyif alamıyorum. Ağzı pismiş gibi geliyor ve o esnada kusmamaya çalışıyorum. Bu koku nedeniyle eşimden soğudum. Boşanmak abartılı bir tepki mi olur? Bu tiksinti geçer mi? Ne yapacağım bilmiyorum insan ağzı kokuyor diye bir yuvayı yıkar mı? Kafam çok karışık.

Merhaba. Eşimle bir buçuk senedir evliyiz. Sonradan ortaya çıkan bir diş problemi oldu ve defalarca dişini yaptırmasına rağmen sıkıntı çözülmedi. Yaklaşık bir senedir feci bir ağız kokusu sıkıntısı var. Bende bu durum hem genel hem de cinsel bir tiksinti oluşturdu. Cinsellikten artık asla keyif alamıyorum. Ağzı pismiş gibi geliyor ve o esnada kusmamaya çalışıyorum. Bu koku nedeniyle eşimden soğudum. Boşanmak abartılı bir tepki mi olur? Bu tiksinti geçer mi? Ne yapacağım bilmiyorum insan ağzı kokuyor diye bir yuvayı yıkar mı? Kafam çok karışık.
Anam.bi dur kız ne boşanması.adam belki hastadır doktora gitsin gastrit mastrit bir şey vardır haberi yoktur? hani hastalıkta sağlıkta sözü verdiniz ya.
Hijiyene dikkat etmiyorsa genel olarak leş ise boşa gitsin ama önce merhamet,anlayış,araştırma. Belki midesinden geliyordur kötü koku

Bunun yuzunden de bosanilmaz artik. Sizin gecinmeye gonlunuz yok galiba

Sıkıntı çözülmedi ama tekrar dişçiye gidildi mi? Ya da iç hastalıkları uzmanına? Bazen sadece dişten de olmaz koku,mideden de gelebilir. Gargara vs ilaç denediniz de çözülmedi mi?
Gargara sprey, her şeyi denedi. Birkaç dakika etki ediyor ve konuşurken yayılacak düzeyde iğrenç bir koku oluyor. Dişçisi dişten olduğunu söylemiş. Midesine baktırmadı.

Böyle bir arkadaşım vardı, şu an evli, ara ara eşi nasıl dayanıyor diye düşünürüm.
Ortak arkadaşlarımızla aramızda geçen muhabbette de “bu ağız kokusu dişlerden gelemez, kızın içinden, organlarından geliyor” derlerdi.
Maalesef çok zor ve herkes tarafından farkedilen bir durum.
Ben sigara kokusu çekemezken böyle bir kokuyu da çekemezdim.
Ama boşanmak yerine tedavisini tamamlamasını, gerekirse başka doktora gitmesini önerirdim.
Tedavi ne durumda?

Gargara sprey, her şeyi denedi. Birkaç dakika etki ediyor ve konuşurken yayılacak düzeyde iğrenç bir koku oluyor. Dişçisi dişten olduğunu söylemiş. Midesine baktırmadı.
Çok üzücü,adam uğraşıyor ama çözülmemiş.
Bence bir dahiliyeye gitse iyi olur. Belli ki dilten değil,diş olsa tedavisini olunca kurtulurdu

Dişten kaynaklı değil belki de daha detaylı muayene olmasını soyleyin sorun midesinde bile olabilir.

Böyle bir arkadaşım vardı, şu an evli, ara ara eşi nasıl dayanıyor diye düşünürüm.
Ortak arkadaşlarımızla aramızda geçen muhabbette de “bu ağız kokusu dişlerden gelemez, kızın içinden, organlarından geliyor” derlerdi.
Maalesef çok zor ve herkes tarafından farkedilen bir durum.
Ben sigara kokusu çekemezken böyle bir kokuyu da çekemezdim.
Ama boşanmak yerine tedavisini tamamlamasını, gerekirse başka doktora gitmesini önerirdim.
Tedavi ne durumda?
Uzun bir süre kanal tedavisi uyguladılar en son ihtimal çekeriz dediler. Tekrar doktora gidemedi çünkü ikimiz de iş bulamadık hala kira zor ödeniyor. Tekrar doktora gidip kontrol ettirecek parası yok ve ben kendimi çok mutsuz çok tükenmiş hissediyorum.

X