Ağzı kokan eşten boşanmak…

siz hastalıkta sağlıkta sözünü hiç anlamamışsınız

Uzun bir süre kanal tedavisi uyguladılar en son ihtimal çekeriz dediler. Tekrar doktora gidemedi çünkü ikimiz de iş bulamadık hala kira zor ödeniyor. Tekrar doktora gidip kontrol ettirecek parası yok ve ben kendimi çok mutsuz çok tükenmiş hissediyorum.
devlet hastanesine gitsin

Uzun bir süre kanal tedavisi uyguladılar en son ihtimal çekeriz dediler. Tekrar doktora gidemedi çünkü ikimiz de iş bulamadık hala kira zor ödeniyor. Tekrar doktora gidip kontrol ettirecek parası yok ve ben kendimi çok mutsuz çok tükenmiş hissediyorum.
devlet hastanesine gitse

Üniversitede bir arkadaşım vardı ağzı öyle kötü kokuyordu ki yanına oturulmazdı kız dişlerini ama koku değişmedi midesine falan baktırdı mı bilmiyorum ama sonra evlendi bikaç ay içinde boşandı sanırım ciddi bir sorun umarım çözüm bulursunuz

Daha önce bir iş arkadaşım da vardı bu sorun, yani yanına yaklaşmanıza falan gerek yok ki yaklaşılmıyor zaten, tüm oda ağız kokusu kokuyor. Dayanılacak bir şey değil cidden. üni hastanesinden bir randevu alsın, dişten olduğu kesinse orada çektirsin. Derdinizi anlatın doktora, mutlaka bir çaresini bulur.

Daha önce bir iş arkadaşım da vardı bu sorun, yani yanına yaklaşmanıza falan gerek yok ki yaklaşılmıyor zaten, tüm oda ağız kokusu kokuyor. Dayanılacak bir şey değil cidden. üni hastanesinden bir randevu alsın, dişten olduğu kesinse orada çektirsin. Derdinizi anlatın doktora, mutlaka bir çaresini bulur.
cozebildi mi soz konusu kisi? farkinda miydi sorunun?

yok artık bunu da ilk kez duyuyorum
bi arkdaşın eşinde de ülser vardı ,o da ağız kokusu yapıyordu
tedavi oldu geçti
hani hastalıkta sağlıkta sözü ne oldu
anam adam yapsa idi taşlanırdı burda valla..

X