Ağzı kokan eşten boşanmak…

Ayy bi yandan hak verdim ağız kokusu hiç bişeye benzemez ama adam çaba da gösteriyormuş. Çaba göstermese hiç düşünmeyin derdim. Şimdi bide maddi zorluğunuz varmış. Bence biraz daha sabredin. Devlet hastanesi de olsa iç hastalıklarına vs gözükün. Adam çabalamasa kesinlikle boşanma sebebi ama şimdi bişey diyemiyorum yaa.

Off siz boşanmaya yer arıyorsunuz işsizlik parasızlık bence başınıza vurmuş. Asla bu sebepten kocamı boşamazdım.

Düşünüyorum evet çok zor doğrudur soğutabilir de sizi ama karşı tarafa ağzın kokuyor diye boşanma davası açmak çok onur gurur kırıcı bir durum 😔😔

Yukarıda yazmışlar ama mide , bademcik taşı da olabilir.Cozumu var,haklısınız cinsellikten soğutur ama devlette dahiliye gidin ,o yönlendirir.

Merhaba. Eşimle bir buçuk senedir evliyiz. Sonradan ortaya çıkan bir diş problemi oldu ve defalarca dişini yaptırmasına rağmen sıkıntı çözülmedi. Yaklaşık bir senedir feci bir ağız kokusu sıkıntısı var. Bende bu durum hem genel hem de cinsel bir tiksinti oluşturdu. Cinsellikten artık asla keyif alamıyorum. Ağzı pismiş gibi geliyor ve o esnada kusmamaya çalışıyorum. Bu koku nedeniyle eşimden soğudum. Boşanmak abartılı bir tepki mi olur? Bu tiksinti geçer mi? Ne yapacağım bilmiyorum insan ağzı kokuyor diye bir yuvayı yıkar mı? Kafam çok karışık.
canim eşinle bu konuyu konus ve disciden öneri alin yani tedavisi mumkundur elbette.çare tukenmez.hemen bosanmak nedir yahu.siz birgun diyelim allah korusun sakat kaldiniz.esiniz cinselligi problem edip bosanmak istese ne hissedersin..hastalikta saglikta diyoruz evlenirken..tedavi icin cabalayin lutfen

Lütfen yanlış anlaşılmasın, gerçekten meraktan soruyorum, ben yurt dışında yaşadığım için Türkiye'deki kuralları bilmiyorum. Normal devletdeki diş doktoruna gidip çürük dişi çektirtmek için extra ücretmi ödeniyor? Sigorta karşılamıyormu? Sonuçta çürük diş başka hastalıklarada sebebiyet verir, Allah korusun🙏

Son ihtimal Çekeriz dediler ama para olmadığı için tekrar gidemedi kontrole kaldı öyle
Eee çekilecekse devlet hastanesinde çekiyorlar, bu yüzden de boşanılmaz artık.Adam pis olur, çaba göstermez hak veririm size ama bu bir sağlık problemi.Aynı şey sizin başınıza gelseydi, eşiniz boşarmıydı sizi?

Merhaba. Eşimle bir buçuk senedir evliyiz. Sonradan ortaya çıkan bir diş problemi oldu ve defalarca dişini yaptırmasına rağmen sıkıntı çözülmedi. Yaklaşık bir senedir feci bir ağız kokusu sıkıntısı var. Bende bu durum hem genel hem de cinsel bir tiksinti oluşturdu. Cinsellikten artık asla keyif alamıyorum. Ağzı pismiş gibi geliyor ve o esnada kusmamaya çalışıyorum. Bu koku nedeniyle eşimden soğudum. Boşanmak abartılı bir tepki mi olur? Bu tiksinti geçer mi? Ne yapacağım bilmiyorum insan ağzı kokuyor diye bir yuvayı yıkar mı? Kafam çok karışık.
Buna ne denir biliyonmu.. sana rahat batmış. Bence çok mülayim sakin sana çok değer veren bir eşin var. Sende kaşıntı arıyon kendine

Gargara sprey, her şeyi denedi. Birkaç dakika etki ediyor ve konuşurken yayılacak düzeyde iğrenç bir koku oluyor. Dişçisi dişten olduğunu söylemiş. Midesine baktırmadı.
Diş enfeksiyonu vardır düzenli fırçalama ve gün içinde tuzlu su ile gar gara yaparsa geçer bunun için eşinizi bosamaniza gerek yok

Son ihtimal Çekeriz dediler ama para olmadığı için tekrar gidemedi kontrole kaldı öyle
E devlete gidin. Benim özele gitmeye maddi durumum olmasına rağmen dişlerim için kanal, dolgu, çektirme vs hep devlette yaptırdım. Çok da iyi doktorlar var. Hani ekstra bir işlem olur özele gitmeye zorlarsınız da diş çeltirme devlette de yapılır. Bütün yöntemleri denedik demişsiniz ama bence denememişsiniz. Ve bana asıl sorun dişle ilgili değil gibi geliyor. İşsizlik vs derken bunaldınız ve sorun olarak gördüğünüz evlilikten kaçmak istiyor gibisiniz. Ama her ilişkide, evlilikte sıkıntılar illa olur bunu da unutmayın. Herkesin imtihanı farklı farklı.

ben eşinize çok üzüldüm, ne kadar rencide edici bir durum. eminim o adam da ağız kokusuyla yaşamaktan mutlu değildir.

ikimiz de iş bulamadık hala kira zor ödeniyor. Tekrar doktora gidip kontrol ettirecek parası yok ve ben kendimi çok mutsuz çok tükenmiş hissediyorum.
sizin asıl ayrılma sebebiniz burada, ağız kokusunu bahane etmeyin.

ayrıca devlette ücretsiz tüm işlemler.

Dis çektirmenin nesi pahalı anlamadım 500-800 TL arası birşey. Kanal tedavisi ise 2500 civarıydı. Borç istenebilir. Aile yakınından ağaç kavuğundan mı çıktınız ki aileleriniz yok mu? Bir an önce iş bulmaya da bakın karı koca iş iyi kötü ayırmadan.

Ağız kokuyor diye bosanilmaz ama tedavi olması gerekir..cabalamiyorsa bosanilir gayet. Midesine ve beslenmesine de dikkat etsin. Kudret narı bilmiyorum ağız kokusuna iyi gelir mi ama mideye iyi geliyor. Sadece dişten dolayı değildir.

Uzun bir süre kanal tedavisi uyguladılar en son ihtimal çekeriz dediler. Tekrar doktora gidemedi çünkü ikimiz de iş bulamadık hala kira zor ödeniyor. Tekrar doktora gidip kontrol ettirecek parası yok ve ben kendimi çok mutsuz çok tükenmiş hissediyorum.
Sigorta primleriniz devam ediyorsa devlete gidin. Ben hep devlete giderim sağlık konusunda. Yorumlara bakınca iyi doktorlara da denk geliyorum

Herkesin gözden kaçırdığı bir nokta var. Bu durum diyorum beni adamdan soğuttu. Cinsel birliktelikte de mesela adam şeker almış ağzına o an ağzı kokmuyor diyelim ki bunun garantisi olmuyor. Bana dokunduğu zaman ağzı pismiş gibi geldiği için iğreniyorum yani adamın yaşadığı bu problem bende hasar bıraktı. Hem kendisinden soğudum hem cinsel tiksinti oluştu. Ya bir insan kocası boynundan geziyor diye kusmamaya çalışır mı?

X