ah bu çocuk

akifinannesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
332
496
30
merhaba kadınlar kulübü hanımları:) aranıza yeni katıldım. pek dert sayılmasa da bu aralar kafama takıyorum.benim 1.5 yaşında bir oğlum var. doğduğundan beri bizimle yatıyordu.beşiğini pek sevemedi.son zamanlarda beşiğine yatırmaya alıştırıyorum ama gece kalkıp yere yatıyor.oyun oynarken sürekli parkelerin üzerinde yatmak istiyor.çalışıyorum annem bakıyor oğluma.annemde de aynısını yapıyormuş.acaba nasıl vazgeçirebilirim.önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Benim yiğenimde bu şekildeydi. bir gün odamın kapısının önüne yatmış gece wc'ye kalktım son anda farkettim çocuğu...Bizimkiler vazgeçiremedi büyüyünce kendiliğinden bıraktı. İnşallah siz çözüm bulursunuz...

Çocukların en sevdiği şey yere yatmak.Özellikle o parkenin soğuğu betonun sertliği minnoş yanaklarına değecek.

Benim kızım da öyleydi,nerde kuru yer var oraya yatıp uyuyakalırdı :emir_bebek: ben bişey yapamadım kendi kendine bıraktı şimdi arada geceleri halıda bulup kaldırıyorum

dün gece resmn evde kovalamaca oynadık oyuna çevirdi işi :) ben yatağına koydukça o az yatıp sonra koşa koşa parkeye gidip yattı:) hasta olucak diye korkuyorum ya soğuk yerler

geçen hafta gece kalktığımda oğlumu beşikten inmiş yerde buldum.kaldırdım beşiğine yatırdım içeri geçtim eşimde salonda yerde yatıyordu. babası kılıklı çocuk ya :) hangisiyle uğrascağımı şaşırdım:sopa:

yatağını yere yapıp yanına kendinize de bir yer yatağı yapın. en güvenilir bu şekilde oluyor. üzerini açtıkça ya da yataktan kaydıkça hemen düzeltebilirsiniz.

beşiğinde hem yatak hemde annemin sıcak tutsun diye yaptığı yün döşek vardı onu yere sardım orda yatırdım yene kalkıp yere yatmıştı.sıcagı sevmiyor pek bizimkisi.

X