Ah kızlar sonunda o hatayi yaptim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence evlidir . Evli olmasa nolucak , gel sen açıkta kalma seni nikahıma mı basayım diyecek. O alabildiğine bakar , bu yüzden de kadınların böyle zayıf olmalarına çok kızıyorum .
adama iş bile bulmuşşş.çekirdeğimi aldım izlemedeyimm konuyuuu

Yakalandım üzülmesidir o.
Ben aldatıp sonra yakalandıktan sonra uzulenleri hiç samimi bulmuyorum.
Düzeninin bozulmasi hasebiyle g... korkusu diyorum ben ona.
Yok. Bikere affetmstim. Eski k8z arkadasi msj aymıştı gece musaitsen yazayimmi diye. Irdelemedim. Yapma dedim sadece eşime.

Yok. Bikere affetmstim. Eski k8z arkadasi msj aymıştı gece musaitsen yazayimmi diye. Irdelemedim. Yapma dedim sadece eşime.
O da seni irdelememis zaten.
Yani birbirinizin farkındasınız, evcilik oynuyorsunuz sadece.
Bu evlilik bitmiş ikinizde önünüze bakın.

Tesadüf karşılaşmadık. Ben ona bir iş ayarlamıştım. Çocukları ile zor durumdaydi. Kocam biliyir bunu yaptığımı.
Acaba adamı kocanız mi ayarladı, karıma bu teklifte bulun diye, sürekli takip edip, hata yapacağını biliyordum demesi, bu kadar sakin olması, konu oraya gidiyor bence:deli:

Tesadüf karşılaşmadık. Ben ona bir iş ayarlamıştım. Çocukları ile zor durumdaydi. Kocam biliyir bunu yaptığımı.
Siz detay verdikçe, ben hata veriyorum.
Adam evli,çocuklu tıpkı siz gibi. Sizin vasıtanızla iş bulmuş üstelik eşiniz de biliyormuş. Buraya kadar hadi tamam diyeyim. Hani 4 5 ayda bir olan cinsel hayatınızı bahane edip uydum şeytana diyorsunuz ya, yapmayın. Sığınmayın bahanelere. Gidin boşanın, sonra isteğiniz doğrultusunda devam edin hayatınıza. Bunca şeyi bilip, evliliğinizi devam ettirsin diye baskı kurduğunuz bi adamdan hayır da gelmez başka bişey de.

Ne rezil, ne varoş insanlarsınız. Gelmiş daha burda "çocuğum var, eşimi seviyorum vsvs" yalanlarıyla vicdan rahatlatmaya çalışıyor. Tabi çalışmak, hayat kurmak zor geliyordur. Yan yatıp başkalarıyla mesajlaşmak varken...

Son düzenleme:
Acaba adamı kocanız mi ayarladı adamı karıma bu teklifte bulun diye, sürekli takip edip, hata yapacağını biliyordum demesi, bu kadar sakin olması, konu oraya gidiyor bence:deli:
adam boşanmak istiyordu bence, konu sahibi boşanmiyordu.
eşi tek celsede bosanabilecek sebebi bulmuş onun icin onemli olan da bu sebebi bulabilmekti istedigini eline vermis

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X