Ah kızlar sonunda o hatayi yaptim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
adam boşanmak istiyordu bence, konu sahibi boşanmiyordu.
eşi tek celsede bosanabilecek sebebi bulmuş onun icin onemli olan da bu bence
Yüksek ihtimal böyle.
Konu sahibi ayrılmak istemiyorum, yalnızlık kötü demiş ama evlilikleri bitmiş zaten.
Önceki konularını da biliyorum.
Adı evli kalmak olsun sadece.

Yüksek ihtimal böyle.
Konu sahibi ayrılmak istemiyorum, yalnızlık kötü demiş ama evlilikleri bitmiş zaten.
Önceki konularını da biliyorum.
Adı evli kalmak olsun sadece.
boşanmak isteyen adamdan bahsederken de cinsellik yoktu vs diye anlatip kendince yaptigina haklı sebepler aramasida ayri bir durum.
ayni evde durmak istemiyor bile adam, zorla ite kaka adami bosamiyorsun, birde gidip sanal manal adina her ne denirse aldatiyosun.

adam boşanmak istiyordu bence, konu sahibi boşanmiyordu.
eşi tek celsede bosanabilecek sebebi bulmuş onun icin onemli olan da bu sebebi bulabilmekti istedigini eline vermis
Bnde arkadaş gibi düşünüyorum. Hata yapmanız için imkanlar oluşturmuş siz de yapmışsınız. Biliyordum yapacağını demiş zaten. O adam sizi boşamayı kafaya teyy önceden koymuş. Anlaşmalı boşanın çekişmelide evlilik temelini zedelemekten manevi tazminat açma olasalığı olabilir.

Benimle beraber olmadığı için bir hata yapacakmıyim diye olabilur.
Çok saçma, beraber olsun o zaman o da? Ama siz hatalısiniz sonuç olarak. Bir şey yapacaksaniz ayrılıp öyle yapsaydınız.

Ayrıca eşiniz sizden ayrılmanın yollarını arıyormus resmen. Eski sevgiliniz olmasa adamı da o tuttu diyeceğim. Maddi bir şey talep etmeyin diye açığınizi aramış bence

Sonunda yaptım derken, sanki hep yapasiniz varmış da kendinizi tutmussunuz gibi.
Ayrıca engelledim bisey yazmadim diyorsunuz, bir sey yazmadiysaniz eşiniz neyle suçluyor ya da siz kendinizi neyle sucluyorsunuz. Var bence bir seyler.

eski sevgililer kaç senelik eski sevgililer biri beni aydinlatsin ya adam 50 yasinda, 14 yasinda cocuk var ortada, en kotu 36 yasindan beri evli yani.
o nasil eski sevgililer ki yillaaaar yillaaar sonra gelip sizi buluyorlar kari koca ikisininde sevgilisi hemde 🤪
ben 14 sene onceki sevgililerimin adini bile hatirlamiyorum

Yalnızlık çok kötü bişey arkadaşım. Bir ailemde yok oğlundan başka.
Yalnızlık kötüdür bilirim ama sevgi olmayan ortamda yaşamak daha kötüdür. Aileye gerek yok, çalışıp kendi hayatınızı kurabilirsiniz. Sonuçta eski sevgilinize iş bulmuş birisiniz, çevreniz var demek ki!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X