Ah yine mi keder

Laf taşıyan süt kuzusu mu olur, kuzular çok tatlı me e e e e dediklerinde ağızlarını burunlarını yiyesi geliyor insanın, bunları yiyemezsin midene oturur.
Bu modelin benzeri vardı bizim buralardan birinin erkek arkadaşı olarak, görseniz delikanlı diye geziyor ama telefonunu bile ailesine kaptırmıştı boşanmış kadınla birlikte diye, aile kadını arayıp ne hakaretler etmiş delikanlının sesi bile çıkmamış, ayrılmak en mantıklısı demiştim ama kadın ayrılmamış, dakika tutmam böyle adamı, telefonuna bile sahip çıkamayıp ailesine kaptırandan sevgili mi olur 🤣
İşte, kıymetli bunlar. Nedense. Anlamıyorum.

Dün biz telefonda konusuyoruz. Pat mesaj Twitter profilimin ekran görüntüsünü almış ve şunu yazmış. Hayatında hiç bir değişiklik olmamasına çok üzülüyorum. Bu başına gelen olayın sebebini bence uzakta arama. Görüşmeye devam ettiğin sürece lanetli gibi hayat yaşayacaksın.. Çünkü ben lanetliyim sanırım. Keşke böyle olsaydım ne kadar nefret ettiğim insan varsa bir selamımla hayatları yerle bir olsaydı. Lanetli olmak bunu gerektirir çünkü. Offf zihniyetine.....
Size mi yazmış? Eğer doğru aradıysam ayrılmak istiyor herhalde ama onu erkek gibi söyleyecek cesareti yok, ana kuzusu...

Selamlar...
3 yıl önce boşandım, 2 yıl boyunca da hayatıma kimseyi almadım. Kendimi dinledim vs vs. Derken lisede tanıdığım ve o zamanlar da bana platonik olan arkadaşımla yıllsr sonra karşılaştım ve yakınlaştık. Her şey o kadar güzel gidiyordu kii ailesi duyana kadar. Sonra efendim malumunuz toplumun asla değişmeyecek değiştirilmesi teklif dahi edilemez saçma sapan tutumu olan "boşanmış kadın" damgasını sonunda ben de yedim. Erkek arkadaşımla çok iyi anlaşıyoruz fakat ailesi sürekli, o kadını bırak yanlış yoldasın, düzgün birini bulalım. Tabii ilk etapta çok önemsemedim ama daha sonra canımı sıkmaya başladı bu durum. Karşıma alıp bakın sizin o kafa diye taşıdığınız organı sevmek istiyorum diyemiyorum ne yazık ki... Erkek arkadaşım da bana göre ikili oynuyor ama neyse. Asıl konu şu yaklaşık 2 hafta önce erkek arkadasımın başına bir badire geldi. Yanında olup destek oluyorum haliyle. Fakat dün sevgili ablası "sen o kadınla görüştüğün için bunlar başına geliyor sebep arama" dedi. Seni amigdalası yoğun çalışan seniii demek vardı da işte neyse tut kendini puxhu sakin ol diye telkin verdim kendime.. Erkek arkadaşım neden bu kadar her şeyi şeffaf anlatıyor diyebilirsiniz anlatmıyor aslında ben anlıyorum. Ki bilmediğim bir çok hakaret falan da edilmiştir arkamdan.. Sevgili kadınlar asıl sorum şu; şimdi erkek arkadaşım kötü bir sürecin içine girdiği için şuan bırakamıyorum çünkü zor gününde giden kadın olmak istemiyorum,, zaten haberim olmadan bir çok bla bla kadın olmuşum sağolsun canım ailesi layık gördü. Bu iş olmayacak onu biliyorum çünkü benim erkek arkadasım da ben o kadını seviyorum uleeyn diyecek bir organ yok.. Sizce bu durumda terk mi etmeliyim yoksa zaman mı geçmeli.. Kendimi kişiliğimi hayatımı ve özellikle çocuğumu bu insanların ağzına sakız edemem. Açıkcası uğraşacak da halim yok ne yapayım?
Kötü zamanda giden kadın olmazsınız.
Olsanız bile sizin hakkınızda ailesinin bu konuşmalarına izin veren bi adama karşı kötü hissetmenize gerek yok

Ayrılın
adam sizi sevse ailesine zerre laf söyletmezdi demekki o da öyle düşünüyor, siz ayrılmazsanız yakında o sizi bırakır zaten

Ya adam ayağa kalkar kalkmaz bırakacaktı konu sahibi bırakmazsa. Şu erkek ırkını accık tanıyorsam. (50 sevgilim olmustur) :KK70:
Ailesine karşı ben bu kadını seviyorum, bırakmam diyemeyen sümsüğe göre konu sahibi zoru görünce bırakmış gitmiş. Bırakmamalıydı, sümük gibi yapışmalıydı, herşeyi sineye çekmeli, paşa ve psikopat ailesine paspas olmalıydı ; ama zora gelemedi bıraktı gitti. Kahrını çekecek bir enayi nerden bulur şimdi, üstelik hasta haliyle. Ühü, ağlıycam.

Ailesine karşı ben bu kadını seviyorum, bırakmam diyemeyen sümsüğe göre konu sahibi zoru görünce bırakmış gitmiş. Bırakmamalıydı, sümük gibi yapışmalıydı, herşeyi sineye çekmeli, paşa ve psikopat ailesine paspas olmalıydı ; ama zora gelemedi bıraktı gitti. Kahrını çekecek bir enayi nerden bulur şimdi, üstelik hasta haliyle. Ühü, ağlıycam.
Seven adam ailesine söz/yorum yapma hakkı bile vermez. Seçtim bitti der. Bilerek konu sahibine aktarıyor ki yarın öbürgün topuklarken bunları öne sürsün çakal. 2 ay sonra da birden evlenmiş olur genç güzel anasının bulduğu bir hanım kızla. Anası bulmuştur ama kendisi hiç sevmemiştir kesinlikle. Herşeyi analar yapıyo adam suçsuz 🥲🥲🥲

Seven adam ailesine söz/yorum yapma hakkı bile vermez. Seçtim bitti der. Bilerek konu sahibine aktarıyor ki yarın öbürgün topuklarken bunları öne sürsün çakal. 2 ay sonra da birden evlenmiş olur genç güzel anasının bulduğu bir hanım kızla. Anası bulmuştur ama kendisi hiç sevmemiştir kesinlikle. Herşeyi analar yapıyo adam suçsuz 🥲🥲🥲
Tabi tabi. Gerdek sabahına da eski sevgiliye mesaj atar keko, seni hep sevicem diye. 😭

Umarım hiiiç evlenmemiş bakire mi bakire bir gelinleri olur ve burunlarından gelir ömürleri boyunca çekerler. Çok içten diledim bunu şuan.

Zor ya Allah yardımcın olsun boşanmasan Esin ölse de aynısı ne oluyor sa herşey bakirelik sanki

Selamlar...
3 yıl önce boşandım, 2 yıl boyunca da hayatıma kimseyi almadım. Kendimi dinledim vs vs. Derken lisede tanıdığım ve o zamanlar da bana platonik olan arkadaşımla yıllsr sonra karşılaştım ve yakınlaştık. Her şey o kadar güzel gidiyordu kii ailesi duyana kadar. Sonra efendim malumunuz toplumun asla değişmeyecek değiştirilmesi teklif dahi edilemez saçma sapan tutumu olan "boşanmış kadın" damgasını sonunda ben de yedim. Erkek arkadaşımla çok iyi anlaşıyoruz fakat ailesi sürekli, o kadını bırak yanlış yoldasın, düzgün birini bulalım. Tabii ilk etapta çok önemsemedim ama daha sonra canımı sıkmaya başladı bu durum. Karşıma alıp bakın sizin o kafa diye taşıdığınız organı sevmek istiyorum diyemiyorum ne yazık ki... Erkek arkadaşım da bana göre ikili oynuyor ama neyse. Asıl konu şu yaklaşık 2 hafta önce erkek arkadasımın başına bir badire geldi. Yanında olup destek oluyorum haliyle. Fakat dün sevgili ablası "sen o kadınla görüştüğün için bunlar başına geliyor sebep arama" dedi. Seni amigdalası yoğun çalışan seniii demek vardı da işte neyse tut kendini puxhu sakin ol diye telkin verdim kendime.. Erkek arkadaşım neden bu kadar her şeyi şeffaf anlatıyor diyebilirsiniz anlatmıyor aslında ben anlıyorum. Ki bilmediğim bir çok hakaret falan da edilmiştir arkamdan.. Sevgili kadınlar asıl sorum şu; şimdi erkek arkadaşım kötü bir sürecin içine girdiği için şuan bırakamıyorum çünkü zor gününde giden kadın olmak istemiyorum,, zaten haberim olmadan bir çok bla bla kadın olmuşum sağolsun canım ailesi layık gördü. Bu iş olmayacak onu biliyorum çünkü benim erkek arkadasım da ben o kadını seviyorum uleeyn diyecek bir organ yok.. Sizce bu durumda terk mi etmeliyim yoksa zaman mı geçmeli.. Kendimi kişiliğimi hayatımı ve özellikle çocuğumu bu insanların ağzına sakız edemem. Açıkcası uğraşacak da halim yok ne yapayım?
Terk et hmn kendini düşün

Sırf boşandınız diye bunca hakareti hakediyor musunuz önce bunu bir sorun kendinize ?
Size onlarca hakaret edilirken sözde “erkek arkadaşım” dediğiniz kazma sapı ne işe yarıyordu ?

Diyelim ki herşeyi aştınız o lale ailesine karşı siZi savundu sizinle geldi vsvs. Sonrasında da asla rahat edemeyeceksiniz annesini, ablasını atacak değil ya illaki bir yerde birleşip size huzur vermeyecekler. Bir tane cocukla bunca sıkıntıya göğüs gerebilecek misiniz?

Kıçına güzel bir tekme vur ama dönmeyecek şekilde vur. Senden sonra kim ne demiş ne konuşmuş önemli mi ?

X