Ah yine mi keder

Puxhu

Sen önce kendine bak
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2012
10.972
18.237
36
Selamlar...
3 yıl önce boşandım, 2 yıl boyunca da hayatıma kimseyi almadım. Kendimi dinledim vs vs. Derken lisede tanıdığım ve o zamanlar da bana platonik olan arkadaşımla yıllsr sonra karşılaştım ve yakınlaştık. Her şey o kadar güzel gidiyordu kii ailesi duyana kadar. Sonra efendim malumunuz toplumun asla değişmeyecek değiştirilmesi teklif dahi edilemez saçma sapan tutumu olan "boşanmış kadın" damgasını sonunda ben de yedim. Erkek arkadaşımla çok iyi anlaşıyoruz fakat ailesi sürekli, o kadını bırak yanlış yoldasın, düzgün birini bulalım. Tabii ilk etapta çok önemsemedim ama daha sonra canımı sıkmaya başladı bu durum. Karşıma alıp bakın sizin o kafa diye taşıdığınız organı sevmek istiyorum diyemiyorum ne yazık ki... Erkek arkadaşım da bana göre ikili oynuyor ama neyse. Asıl konu şu yaklaşık 2 hafta önce erkek arkadasımın başına bir badire geldi. Yanında olup destek oluyorum haliyle. Fakat dün sevgili ablası "sen o kadınla görüştüğün için bunlar başına geliyor sebep arama" dedi. Seni amigdalası yoğun çalışan seniii demek vardı da işte neyse tut kendini puxhu sakin ol diye telkin verdim kendime.. Erkek arkadaşım neden bu kadar her şeyi şeffaf anlatıyor diyebilirsiniz anlatmıyor aslında ben anlıyorum. Ki bilmediğim bir çok hakaret falan da edilmiştir arkamdan.. Sevgili kadınlar asıl sorum şu; şimdi erkek arkadaşım kötü bir sürecin içine girdiği için şuan bırakamıyorum çünkü zor gününde giden kadın olmak istemiyorum,, zaten haberim olmadan bir çok bla bla kadın olmuşum sağolsun canım ailesi layık gördü. Bu iş olmayacak onu biliyorum çünkü benim erkek arkadasım da ben o kadını seviyorum uleeyn diyecek bir organ yok.. Sizce bu durumda terk mi etmeliyim yoksa zaman mı geçmeli.. Kendimi kişiliğimi hayatımı ve özellikle çocuğumu bu insanların ağzına sakız edemem. Açıkcası uğraşacak da halim yok ne yapayım?

Selamlar...
3 yıl önce boşandım, 2 yıl boyunca da hayatıma kimseyi almadım. Kendimi dinledim vs vs. Derken lisede tanıdığım ve o zamanlar da bana platonik olan arkadaşımla yıllsr sonra karşılaştım ve yakınlaştık. Her şey o kadar güzel gidiyordu kii ailesi duyana kadar. Sonra efendim malumunuz toplumun asla değişmeyecek değiştirilmesi teklif dahi edilemez saçma sapan tutumu olan "boşanmış kadın" damgasını sonunda ben de yedim. Erkek arkadaşımla çok iyi anlaşıyoruz fakat ailesi sürekli, o kadını bırak yanlış yoldasın, düzgün birini bulalım. Tabii ilk etapta çok önemsemedim ama daha sonra canımı sıkmaya başladı bu durum. Karşıma alıp bakın sizin o kafa diye taşıdığınız organı sevmek istiyorum diyemiyorum ne yazık ki... Erkek arkadaşım da bana göre ikili oynuyor ama neyse. Asıl konu şu yaklaşık 2 hafta önce erkek arkadasımın başına bir badire geldi. Yanında olup destek oluyorum haliyle. Fakat dün sevgili ablası "sen o kadınla görüştüğün için bunlar başına geliyor sebep arama" dedi. Seni amigdalası yoğun çalışan seniii demek vardı da işte neyse tut kendini puxhu sakin ol diye telkin verdim kendime.. Erkek arkadaşım neden bu kadar her şeyi şeffaf anlatıyor diyebilirsiniz anlatmıyor aslında ben anlıyorum. Ki bilmediğim bir çok hakaret falan da edilmiştir arkamdan.. Sevgili kadınlar asıl sorum şu; şimdi erkek arkadaşım kötü bir sürecin içine girdiği için şuan bırakamıyorum çünkü zor gününde giden kadın olmak istemiyorum,, zaten haberim olmadan bir çok bla bla kadın olmuşum sağolsun canım ailesi layık gördü. Bu iş olmayacak onu biliyorum çünkü benim erkek arkadasım da ben o kadını seviyorum uleeyn diyecek bir organ yok.. Sizce bu durumda terk mi etmeliyim yoksa zaman mı geçmeli.. Kendimi kişiliğimi hayatımı ve özellikle çocuğumu bu insanların ağzına sakız edemem. Açıkcası uğraşacak da halim yok ne yapayım?
Size bu kadar hakaret ettiren birinin yanında bir dakika bile durmayın.

Bence bırak ailesi zaten istemiyor çocuğun var o evlenmemiş biri sürekli tartışma olur hayatınızda bosverin değmez ömür boyu canınızı sıkmaya erkek arkadaşıniz desem sessiz susuyor eleştirilere karşı sizi desteklemiyor bu ilişkide hayır yok 😑😒🤷

Türk toplumu maalesef.. Hani şu ille de bakire kız arıyorum diyen tiplerden bunlar. Halbuki insan karakter olamadıktan snra yapan evlendikten sonra da yapar..
kbakmayın olmaz bunun sebebi siz değil hayatınızda ki Erkek .. Erkek diyorum cunku daha olmamış olgunlaşmamış. ailesinin ağzına bakan bir çocuk daha .. Şimdi bakan ileri de de değişmez inanın ve başınız çok ağrır.. Zamanınıza yazık. ve ayrılırken de bunu açık açık konusurak ayrılın. .

Türk toplumu maalesef.. Hani şu ille de bakire kız arıyorum diyen tiplerden bunlar. Halbuki insan karakter olamadıktan snra yapan evlendikten sonra da yapar..
kbakmayın olmaz bunun sebebi siz değil hayatınızda ki Erkek .. Erkek diyorum cunku daha olmamış olgunlaşmamış. ailesinin ağzına bakan bir çocuk daha .. Şimdi bakan ileri de de değişmez inanın ve başınız çok ağrır.. Zamanınıza yazık. ve ayrılırken de bunu açık açık konusurak ayrılın.

Hayat erkek arkadaşın olmadan önce de vardı, ondan sonra da var olacak.
Seni savunmayan birine karşı fazla taviz vermişsin.
Ayrıl gitsin tutan ne?
Sanki dünyada tek erkek o.
Dünyada tek erkek o ayyy ölüyorum bitiyorum mu yazdım acaba bir yerlerde dedim ama yok yazmamışım. 🤭 Ayrılık zaten kesin onda hem fikiriz de şuan ki durumu için vicdan yapıyorum nedense.

Dünyada tek erkek o ayyy ölüyorum bitiyorum mu yazdım acaba bir yerlerde dedim ama yok yazmamışım. 🤭 Ayrılık zaten kesin onda hem fikiriz de şuan ki durumu için vicdan yapıyorum nedense.

Ben yazdın demedim ama ayrılamadığına göre öyle hissediyorsun diye düşündüm.
Arkandan konuşulanları da tahmin ediyorsun, sevgilinin yaptıklarının da farkındasın.
O zaman ?

Insanlarin kibiri ne anlamiyorum. Herkes yalnis evlilik yapabilir. Kendi baslarina gelmeyecegi ne malum. Aynisi esini kaybeden kadinlara da yapiyorlar. Bence arkanizda durdugunu düsünmüyorsaniz erkek arkadasinizla acik konusup bitirin. Herkesin tek bir hayati var. Zaten bir kötü tecrübeniz olmus. Hic bu toplara girmeyin. Asil size layik olan birini bulun.

yok ondan degıl sankı dunyada tek erkek o varmıs gıbı onca lafa ragmen nıye hala duruyorsunuz anlamında dedı bence arkadas
ne yalan soyleyeyım bende konuyu ılk okudugumda aynı seyı dusundum forumda tanıdıgım kadarıyla aklı basında bırısınız
bellıkı suan ıcınde bulundugu durum dolayısıyla bırakmak ıcınıze sınmıyor sankı zor durumundayken terk etmıs gıbı olmak ıstemıyorsunuz ama ınanın buna gelene kadar cok daha sıkıntılı seyler yasıyorsunuz zaten
:KK43:

Sütten ağzınız yanmışken bile bile lades demeyin bence. Hayatındaki kadın için ablasına annesine laf ettirenden, ortada hiç bir sorun yokken arkasından atıp tutandan bir cacık olmaz. Zaten boşanmış bu stresi bir kez yaşamıssınız, daha huzurlu bir birliktelik ve evlilik yaşayın, tekrar aynı ateşe girmeye değer mi ?

Selamlar...
Bırak şu sümsüğü ya. Zor günde giden kadın olsan nolur ki; ne hafifliğini ne yamukluğunu bırakmışlar zaten. Kaza dediğin senin de başına gelebilirdi, görürdün o erkek sevgilini o zaman.

X