AHMET EGE ÇELİK BEBEĞİN SAĞLIĞINA KAVUŞMASI İÇİN

Imio

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2023
23
8
Arkadaşlar Merhaba,
Ahmet Ege Çelik 3 yaşında ne yazık ki bir beyin kanseri savaşçısı.
İnstagram sayfasında gördüm bende ve beni derinden etkiledi.. Lütfen okuduğumuz dualarda, Yasin-i Şeriflerde bu güçlü savaşçı bebeğe de yaradanımızdan YÂ ŞÂFİ İSMİYLE sağlığına kavuşması için

Son düzenleme:
Arkadaşlar Merhaba,
Ahmet Ege Çelik 3 yaşında ne yazık ki bir beyin kanseri savaşçısı.
İnstagram sayfasında gördüm bende ve beni derinden etkiledi.. Lütfen okuduğumuz dualarda, Yasin-i Şeriflerde bu güçlü savaşçı bebeğe de yaradanımızdan YÂ ŞÂFİ İSMİYLE sağlığına kavuşması için dua edelim mi?
Ahmet ege celik bebegimize 2 bin tane safi okucam allah şifa versin okudugum dualarin icinde de buluncak cok üzgünüm

Zeynep Hanım Allah razı olsun Rabbim duysun bütün dualarımızı.. Çocuklar acı çekmesin

Ben tanımıyorum sadece sayfasında gördüm ve çok etkilendim :KK43: Allahım kimseyi evlatları ile sınamasın çok zor durumda aile

Biraz önce farkettim arkadaşlar ahmet ege çelik instagram sayfası kapanmış ve internette de hiç bir haber görmedim lütfen vefat etmemiş olsun yavrucukla ilgili bir bilgisi olan var mı? Yardım kampanyası instagramdan yürütülüyordu kapatılmış olması beni şüpheye düşürdü.

Biraz önce farkettim arkadaşlar ahmet ege çelik instagram sayfası kapanmış ve internette de hiç bir haber görmedim lütfen vefat etmemiş olsun yavrucukla ilgili bir bilgisi olan var mı? Yardım kampanyası instagramdan yürütülüyordu kapatılmış olması beni şüpheye düşürdü.
Merhaba canım çok üzgünüm maalesef vefat etti bu yavrumuz efe deniz var sanırım aynı hastalığı vardı o sayfa paylaşmıştı Allahım anne babasına sabırların en büyüğünü versin

X