AILE APARTMANI KONUSUNDA SOK GELISME :) nişanlım 1 ay içinde yeniden nişanlandı!

xxme__

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2023
141
178
25
Aile apartmanıyla ilgili açtığım konuları ve sonrasında nişan atma sürecimi bilen bilir. Nişanı atalı 1 ay gibi bir süre olmuştu ama son 2 haftaya kadar sürekli bir iletişim oluyordu. 2 haftadır tamamen kopmuştuk. Dün nişanlanmış, bugün öğrendim. Her zaman dünyada her şeyi gördüm sanırdım, yanılmışım:KK43:

Ay ben konularınızı bilmiyorum ama bu ne hız yahu? Kesin önceden tanıdığı Ya da yedekte tuttuğu biridir.

Aile apartmanıyla ilgili açtığım konuları ve sonrasında nişan atma sürecimi bilen bilir. Nişanı atalı 1 ay gibi bir süre olmuştu ama son 2 haftaya kadar sürekli bir iletişim oluyordu. 2 haftadır tamamen kopmuştuk. Dün nişanlanmış, bugün öğrendim. Her zaman dünyada her şeyi gördüm sanırdım, yanılmışım:KK43:
Eski konularınızı bilmiyorum ama genel olarak şu başlık ipucu veriyor. Ailesinin güdümünden çıkmayan adama ailesi bu ayrılık sonrası gurur yapıp bir haftada bile aday bulurdu. Sen kaybetmedin o kaybetti mesajı veriyor ailesi sözde. İsabet olmuş

Yazık halasının kızına.
O kızı da ne diyerek zorladılar kim bilir.
Ay çok kötü ya. Bu hikayedeki en şanslı insan sizsiniz.

O ailelerde kuzenlerin evlenmesi normal. Muhtemelen bastan istenen adayi zaten kuzeni. Ic iceler hep. Öyle evlilikleri de oluyoruz burda. Kayinvalidenin halasi oldugunu felan

Bence sadaka dağıtın. Artık kuzeniyle kavga edince tüm aile apartmanı duyar. Herkes akraba olduğu için de kızın dediklerini ciddiye alan bile olmaz,debelenip durur. Hiçbir şekilde özel yaşamları olmayacak. Allah sizi büyük bir ateşten almış

X