AILE APARTMANI KONUSUNDA SOK GELISME :) nişanlım 1 ay içinde yeniden nişanlandı!

Aile apartmanıyla ilgili açtığım konuları ve sonrasında nişan atma sürecimi bilen bilir. Nişanı atalı 1 ay gibi bir süre olmuştu ama son 2 haftaya kadar sürekli bir iletişim oluyordu. 2 haftadır tamamen kopmuştuk. Dün nişanlanmış, bugün öğrendim. Her zaman dünyada her şeyi gördüm sanırdım, yanılmışım:KK43:
Sen de hayatına bak ! O senin için 2 hafta yas tutmuş sen fazlasini vererek kendine ihanet etme.

Aile apartmanıyla ilgili açtığım konuları ve sonrasında nişan atma sürecimi bilen bilir. Nişanı atalı 1 ay gibi bir süre olmuştu ama son 2 haftaya kadar sürekli bir iletişim oluyordu. 2 haftadır tamamen kopmuştuk. Dün nişanlanmış, bugün öğrendim. Her zaman dünyada her şeyi gördüm sanırdım, yanılmışım:KK43:
Kız mutlu olsana böyle karaktersizden kurtuldugun için birde üzülüyormusun..

Allah kurtarmış ya siz evliyken nişanlansaydı.

kuzeniymiş..kusucam
Daha dün kpim birinin öldüğünü söyledi. Eskiden tanıdığımdi. Sonra acaba ikinci karısının üzerine mal varmiydi dedi, şaşırdım ilkinden boşandı mi dedim hayır dedi, adam evliyken amcasının kızıyla da evlenmiş 😳😳

Önemli olan seni kandıramamışlar çok salak kadınlarımız var gözler aşktan başka bir şey görmüyor sonra gelip kk gözleri yaş zırlıyorlar gerçek dünyadan çok uzak hayal içinde yaşıyorlar
Bile bile kananlarda var.
Mesela benim kuzenim. Görünüşte üniversite mezunu vizyon sahibi biri.
Yıllardır çalıştığı İşini gücünü, doğup büyüdüğü şehri ve ailesini BİRKAÇ aydır tanıdığı bir adamla evlenerek bırakıp farklı şehirde AİLE aparmanında yaşıyor. Kocası anasının ağzının içine bakan biri.

Mutlu olabilmesi hayal sizinde dediğiniz gibi.

Erkekler ve sürprizleri 😂😂😂 çok severler ama hep başkasına giderler. Daldan dala aşığım 😂

Bu versiyonlarda asıl amaç aşk sevgi vs değil de üremek olduğu için ertesi gün bile nişanlanabilirler gayet normal bir durum. Hele bir de aile apartmanına aile içinden bir aday varsa daha ne olsun.
aile apartmanındaki amaç zaten her şey içeride kalsın, mal mülk dışarıya çıkmasın. zaten aile işi de yapıyolar, kuzen kuzene yaşarlar şimdi. yazarken tansiyonum düştü, yaşasaydım ölürdüm herhalde...

Bence sizi arayacak biliyor musunuz? Hem de bir gece içip arayacak. Ben istemedim, zorla nişanladılar, mecbur kaldım, aslında seni seviyorum falan diye saçmalayacak. İçime böyle bir şey doğdu. Bunu yapacak kadar karaktersiz olduğunu düşünüyorum nedense.
Bu şans çok az kişiye kısmet olur. Özgürlüğün ve cehennemin kıyısından dönmüş olmanın tadını çıkarın🍀

Bu adamla evlenseydiniz aile apartmanı problemi en basit probleminiz olacaktı muhtemelen.Yani elalemi takmamak gerek derler çokta doğrudur ama bu nedir ya insan biraz bekler ele güne karşı.

Bu adamla evlenseydiniz aile apartmanı problemi en basit probleminiz olacaktı muhtemelen.Yani elalemi takmamak gerek derler çokta doğrudur ama bu nedir ya insan biraz bekler ele güne karşı.
Muhtemelen bu kız önceden beri konuşuluyordu da benim haberim yoktu. Yani hani aile evliliklerinin normal görüldüğü ailelerde hep birbirlerine yakıştırılan birileri olur ya, muhtemelen çok eskiden beri böyleydi. Böyle de bir olay yaşanınca, zaten aile apartmanlarına köle alıyorlardı, içeriden bir köle daha tercih edilebilir bence de. b0klarında boğulacaklar zaten, hiç üzülmüyorum artık

X