AILE APARTMANI KONUSUNDA SOK GELISME :) nişanlım 1 ay içinde yeniden nişanlandı!

Aile apartmanıyla ilgili açtığım konuları ve sonrasında nişan atma sürecimi bilen bilir. Nişanı atalı 1 ay gibi bir süre olmuştu ama son 2 haftaya kadar sürekli bir iletişim oluyordu. 2 haftadır tamamen kopmuştuk. Dün nişanlanmış, bugün öğrendim. Her zaman dünyada her şeyi gördüm sanırdım, yanılmışım:KK43:
Sevseydi başkası olmazdı.Hic üzülme onun için daha iyisine layıksın.

O ailelerde kuzenlerin evlenmesi normal. Muhtemelen bastan istenen adayi zaten kuzeni. Ic iceler hep. Öyle evlilikleri de oluyoruz burda. Kayinvalidenin halasi oldugunu felan

Evet tabiki ama genelde bu şekilde evlenen kadınların mutsuzlukları da ortada kocam beni sevmiyor ilgilenmiyor şeklinde ilerliyor. Pek çoğunun da başka çaresi olmadığı için zorla bu evliliklerde göz yumuyorlar.
Zorladıklarını düşünmüyorum o kızlar genelde '' sizinle eğlendi benimle evlendi'' kafasında oluyor.

Çok kötü ya nasıl çocuklar yetiştiriyorlar. :KK43:
bunlar sülalecek geri kafalılar kız kendi rızasıyla da tüm her şeye okey olmuş olabilir

Rızasıyla olsa da kötü, zorla olsa da kötü.
Kaç zaman öncesinde yaşıyorlar. Şimdiden neler yaşanacağını bilebiliyoruz.Sonra adam bunu aldatacak başka bir kadınla ömrünü geçirecek ikinci kadında diyecek ki zorla halasının kızıyla evlenmiş nikahını da vermiyor o yüzden beraber yaşıyoruz. Tam 30-40 sene önceki meseleler gibi.

yaaaa çok teşekkür ederim. bugüne kadar ufak da olsa bir düşünce geliyordu doğru olanı yapıp yapmadığımla ilgili, ama şuanda tamamen eminim. hayata yeniden gelmiş tüm pisliklerden sıyrılmış gibi hissediyorum <3
Allah yolunu iyiliklere çıkarsın insallah. Hoş bu zekâyla kolay kolay bişey olmaz sana 👍

Çok sağlam hayır yapmışsın verilmiş sadakan varmış. Diğer yorumlarda bir arkadaşın dediği gibi içip içip arayacak seni, beni zorladılar diyecek. Çok zekisin bu anlaşılıyor ama herkesin bir boşluk anı olur lütfen dikkat et kandıramasın seni. Uçurumun kıyısından dönmüşsün yazık etme kendine. Bunlar kendilerine köle aramışlar bulmuşlar belli.

Daha bu filmin ikinci perdesi var. Nişanlın gibi karaktersiz adamlar, karısının koynundan eski sevgilisi, nişanlısına mesaj atacak kadar karaktersizleşebiliyorlar. Nişan hazırlığında her akşam sizi içip içip aramasından o potansiyeli de var. Yersen, aile zoru ile evlenmiş oluyorlar ancak 10 aya varmadan baba oluyorlar. Size tavsiyem tüm sosyal mecralardan engelleyip, telefonunuzu değiştirin. Musallat olamasın, sonra bunun bir ileri versiyonu var ki erkek bi r yandan musallat olurken, karısıda kocamın peşini bırak diye musallat oluyor.

Daha bu filmin ikinci perdesi var. Nişanlın gibi karaktersiz adamlar, karısının koynundan eski sevgilisi, nişanlısına mesaj atacak kadar karaktersizleşebiliyorlar. Nişan hazırlığında her akşam sizi içip içip aramasından o potansiyeli de var. Yersen, aile zoru ile evlenmiş oluyorlar ancak 10 aya varmadan baba oluyorlar. Size tavsiyem tüm sosyal mecralardan engelleyip, telefonunuzu değiştirin. Musallat olamasın, sonra bunun bir ileri versiyonu var ki erkek bi r yandan musallat olurken, karısıda kocamın peşini bırak diye musallat oluyor.
kesinlikle mesaj atacak. simdiden onleminizi hazirlayin.

Aile apartmanıyla ilgili açtığım konuları ve sonrasında nişan atma sürecimi bilen bilir. Nişanı atalı 1 ay gibi bir süre olmuştu ama son 2 haftaya kadar sürekli bir iletişim oluyordu. 2 haftadır tamamen kopmuştuk. Dün nişanlanmış, bugün öğrendim. Her zaman dünyada her şeyi gördüm sanırdım, yanılmışım:KK43:
Yok artık

Iyyy birde o kızın annesi babası daha bir ay önce Nisan yapmış oğlanı nasıl kendilerine damat yaptı o nişanda akrabalar hiç mi demedi bu oğlan nişanlıydi diye. Konu sahibi ben sana söyleyim zaten bu kızın da eski nisanlinin da bu konudan haberi varmış . Dillendirilmis bu mevzu kızın kesinlikle gönlü varmış yoksa normal bir insan bunu yutamaz

Iyyy birde o kızın annesi babası daha bir ay önce Nisan yapmış oğlanı nasıl kendilerine damat yaptı o nişanda akrabalar hiç mi demedi bu oğlan nişanlıydi diye. Konu sahibi ben sana söyleyim zaten bu kızın da eski nisanlinin da bu konudan haberi varmış . Dillendirilmis bu mevzu kızın kesinlikle gönlü varmış yoksa normal bir insan bunu yutamaz
ya bu ailenin midesizlik seviyesine inanın hiçbirimiz yetişemeyiz. aklımın almadığı o kadar şey varki...

Ben de bundan rahatsız oldum. 😄 daha birkaç hafta önce hayırlı olsun diye güzel dileklerde bulunuyorsun, kızla sarılıp, öpüşüyorsun kutluyorsun. Ama sonra yaptığına bak. Sanki memlekette erkek yok ve ne bu acele? 🤣

Ben de bundan rahatsız oldum. 😄 daha birkaç hafta önce hayırlı olsun diye güzel dileklerde bulunuyorsun, kızla sarılıp, öpüşüyorsun kutluyorsun. Ama sonra yaptığına bak. Sanki memlekette erkek yok ve ne bu acele? 🤣
ay vallahi aklımın almadığı ve asla anlayamayacağım o kadar çok konu varki...

X