AILE APARTMANI KONUSUNDA SOK GELISME :) nişanlım 1 ay içinde yeniden nişanlandı!

Kızdaki miğde
Daha 2 hafta önce nişanlısını gördüğü adamla hemen nişanlanmasi
Peesssss
Bana teklif etseler hepsinin içinden geçerdim kız koşa koşa nisanlanmş

Kızdaki miğde
Daha 2 hafta önce nişanlısını gördüğü adamla hemen nişanlanmasi
Peesssss
Bana teklif etseler hepsinin içinden geçerdim kız koşa koşa nisanlanmş

kiza teklif etmeyi gecin, kiz kim bilirrr ne zamandir istekliydi bilmiyorum. eminim ailesinin vs de en bastan beri istedigi o kizdi. o yuzden her sey bu kadar hizli ilerledi diye dusunuyorumm. belliki adam seni sevmemis ki hayatinda baska birisi olmus. amma sumsukluk ya. kiz sumsuk cocuk embesil ucube. kuzen kuzene super ikili 😂

Sevaptır, lokmacıyı aile apartmanın karşısına konuşlandırın şerden kurtulmamın hayrına diye dağıtın, gerçekten Allah kurtarmış 🙏
çok teşekkür ederim, hayata yeniden başlamış kadar rahat ve huzurlu hissediyorum 😂

kiza teklif etmeyi gecin, kiz kim bilirrr ne zamandir istekliydi bilmiyorum. eminim ailesinin vs de en bastan beri istedigi o kizdi. o yuzden her sey bu kadar hizli ilerledi diye dusunuyorumm. belliki adam seni sevmemis ki hayatinda baska birisi olmus. amma sumsukluk ya. kiz sumsuk cocuk embesil ucube. kuzen kuzene super ikili 😂
Aynen öyle kızda o kadar meraklıymış ki koşmuş hemen nişanlısından ayrılan erkeğe
Sünsuk insan az gururlu olur adam daha 2 hafta olmuş nişanlısından ayrilms
Aile zaten daha önce muhabetini yapmstr

Aile apartmanıyla ilgili açtığım konuları ve sonrasında nişan atma sürecimi bilen bilir. Nişanı atalı 1 ay gibi bir süre olmuştu ama son 2 haftaya kadar sürekli bir iletişim oluyordu. 2 haftadır tamamen kopmuştuk. Dün nişanlanmış, bugün öğrendim. Her zaman dünyada her şeyi gördüm sanırdım, yanılmışım:KK43:
Allah verir cezalarını ke pa ze lik başka bişey değil insan içine çıkıcak yüzleri kalmamış eminim gerine gerine geziniyorlardır bu rezillikleriyle

X