Aile içi sıkıntı

Sabırlı ol eşin zamanla hatasını anlayacak buda senin sınavın ,erkeğin anne baba ilişkileri yıllar geçtikçe değişiyor , hop deyip hemen değişmiyor , en kolayını seçmek mantıklı olmuyor kolay sanılan boşanma yıllar geçtikçe kız çocuğu için iyi olmuyor , ergenlikte yalnız bir kız çocuğu ile zapt etmek zor , çocukken otur dersin oturur ama ergenlik çok zor evde baba olmayınca

Öncelikle merhabalar. Çok lafı uzatmadan size sıkıntımı anlatmak istiyorum. Ben evli bir de dünyalar tatlısı bir kızı olan çalışan bir anneyim. Çok severek evlendim. Neyse ilk yılımız çok mutlu geçti. 2. yılımızda eşimin ailesi görümcemi bize gönderdi ve bir yıl kaldı.ve tekrar bir yıl daha gönderdiler ki ben istemediğimi belirttiğim halde. Bu arada doğum yaptım ve lohusaligimin 20. günlerine doğru görümcem eşime beni yengem hizmetçi olarak kullanıyor deyip eşimi üzerime saldı ve çok büyük bir kavga ettik ve sonucunda sütüm kesildi. Neyse ki daha da gelmedi. Bu senede ev almak istedim kendi maasimla taksitleri odeyecektim( kızım için). Eşim ilk kabul etti destek verecekti. Babası öyle şey mi olur bişey alınacaksa benim üzerime olacak dedi tabi tekrar kavga dövüş vazgeçtim ev işinden. Ve şuan 2 aydır ne karı koca hayatımız kaldı ne de konuşuyoruz. Boşanmak istemiyorum çünkü kızımın babasız kalmasını istemiyorum . Kendim babasız büyüdüm. Ama artık çok bunaldım ne yapacağımı bilemiyorum o yüzden en azından paylaşmak bile olsa sizinle paylaşmak istedim. Çok uzun oldu affınıza sığınıyorum teşekkür ederim.
Babası kim oluyor onun üzerine olacakmıs.

Sabırlı ol eşin zamanla hatasını anlayacak buda senin sınavın ,erkeğin anne baba ilişkileri yıllar geçtikçe değişiyor , hop deyip hemen değişmiyor , en kolayını seçmek mantıklı olmuyor kolay sanılan boşanma yıllar geçtikçe kız çocuğu için iyi olmuyor , ergenlikte yalnız bir kız çocuğu ile zapt etmek zor , çocukken otur dersin oturur ama ergenlik çok zor evde baba olmayınca

İnşaallah hatasini anlar. Bende babasız büyüdüm ve bunun zorluklarını biliyorum aynı şeyi kızima yaşatmak istemiyorum.

Geldiğimiz son durumu da sizinle paylaşmak istiyorum. Sorunlarımizi halletmek için gel konuşalım dedim fakat beyefendi bugün olmaz Çarşamba konuşalım dedi ve artik dayanacak gücüm kalmadığını farkettim. Adamın umrunda bile değilim keşke bu evliliği yapmasaymisim diyorum. Bana psikolojik şiddet uyguluyor. Ve kızım için de olsa bu adama katlanamayacagim. Mutsuz anne mutlu çocuk yetiştiremez dediniz ya aynen oyleymis.

X