Kız İsteme Aile tanışması ardından kız isteme

nkygol

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2016
65
10
bu işler oldukça zormuş.. tek başıma yapmaya çalışınca daha da zorlanıyorum. herşey en iyisi olsun isterken tüm detaylarıyla kendim ilgilenip derken geldi çattı aile tanışma günü.

Şimdi benim iki sorum var bana yardımcı olursanız çok sevinirim <3

Hafta içi aile tanışması olucak sadece ailesi ile gelecekler neler ikram edilmesi gerekli, ayrıca gelirken ne getirmeli çiçek çikolatayı kız isteme günü getireceği için aile tanışmasında ne getirilir onu düşünüyoruz günlerdir.

Hafta sonu sözümüz var. Orada birinci derece akrabalar olacak. yine ikramlık düşünüyorum neler olması kolay yenilebilen hazırlaması teferruatlı olmayan önerilerinizi alırım.

Sevgiler,

Hafta içi de tanışmada çiçek olmalı, hatta geçerli 1 öneri daha isterseniz bir saksı çiçeği de annenize getirmeli, bunu yapan önerdiğim herkes bana gelip teşekkür etti. Yanına pasta veya tatlı olabilir.
İkramlıklar, tuzlu kurabiye, patates salatası, mercimek köftesi, börek, hazır kaliteli bir pasta olabilir, size ikramlık için yardım eden olursa iyi olur.

Esila09' katılıyorum. Saksı çiçeği incelikli ve samimi bir hediyedir. Tatlı değil belki ama pasta şık duracaktır.

X