Aile ziyareti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır asla bir problemim yok, kardeşimlede yok.
Eşim benden önce hevesli hevesli valizini hazırlayıp yattı. Ama benim hiç gitme hevesim kalmadı
Bir problem yoksa büyütmeye de gerek yok diye düşünüyorum . Hayat kısa fırsatları değerlendirmek lazım .Bir daha bir yıl beklemek zorunda kalabilirsiniz .Değer mi ? Buna siz karar verin elbette ...

Kendimi çok kötü hissediyorum ya, aramız kötü de değil niye böyle oldu anlamadım
Ya bak yorumları okudum bir tek kız kardeşinize bakarak karar vermeyin , ben aile boyu bu şekilde diye düşündüm, kardeşiniz henüz toy düşünememiştir , benimde kız kardeşim var ben yeni evliyken hala beraber yaşıyoruz gibi davranıyordu ama sonra araya uzaklık girince daha bir kıymet bilir oldu, keyfinizi kaçırmayın gidince minik bir sitem edersiniz kız kardeşinize tatlıya bağlarsınız inşallah

Daha cok rahatlarini bozuyorum gibi hissettim, elektra kendimi uzun süredir hiç bu kadar kötü hissetmemiştim ya. Tek başına olsam neyse, eşimde var şimdi ona gitmiyoruz desem uzun süredir aileni görmedin ozlemedin mi diyecek

26 yaşında küçük değilde, şimdi mesaj göndermiş gelmeyin geç gelin ev kötü kalacağınız oda temiz değil bilmem ne diye. Gelmiyoruz dedim

Bende senin yerinde olsam kırılırdım ama kardeşime kırılırdım. Gitmezdim. Ailem sorarsada gelceğimiz gün belliydi ama kardeşim ısrarla izin günümüzün bittiği zamana erteleyin durup durdu herhalde gelmemizden rahatsız oldu yoksa günümüzün bittiği gün gidemeyeceğimizi küçük çocuk bilir derdim. Ben açık insanım neyse onu derim kimse için her şeyi içime atmam. Bence sen bir güzel bahane bul eşinle baş başa tatile git kuzum

Hazir valizlee toplanmis ben esimi alir maddi imkan varsa güzel bir yere otele giderdim bu durumda. Size de degisiklik olur. Belki aileniz müsait degil herhangi bir durumdan
Evet, gelmeyeceğiz dedim. Tatil en iyisi olacak sanırım, zaten ihtiyacımız vardı bahanesi olur napalim

26 yaşında küçük değilde, şimdi mesaj göndermiş gelmeyin geç gelin ev kötü kalacağınız oda temiz değil bilmem ne diye. Gelmiyoruz dedim
Gerçekten çok tuhaf , ben olsam dilim varmaz ki diyeyim gelme şimdi, ya Çok cahil ya da senle bir derdi var , başka da ne diyeyim bilemedim çok üzüldüm

Ailenizin tavrı gerçekten şaşırtıcı. Tabi ne düşünüyorlar normalde aranız nasıldır nını bilmiyorum ama şu anlattığınıza göre aileniz sanki sizi yatılı ağırlamak istemiyor gibi.. Kırılmakta gayet haklısınız.. Ev ne kadar pis olabilir ki temizle temizle bitmiyor iki oda için 2 3 gün sonra gelin falan diyorlar hem siz yabancı mısınız ne olacak sanki.. Arayıp sormamaları falan enteresanlar açıkçası..

Ben olsam annemi arar hissettiğimi aynen aktarıp, gelmekten vaz geçtiğimi söylerdim.. Zaten annenizin vereceği tepkiden anlarsınız sizi gerçekten istemedikleri için mi yoksa başka bir sorun mu olduğunu..

Biraz önce mesaj göndermiş, ev çok kötü kalacağınız oda temiz değil bi kaç gün sonraya erteleyin diye. Zaten belliydi madem niye önceden yapmadiniz ama öyle degil mi.
Gelmeyeceğiz dedim. Eşimede yarın tatile gidelim diyeceğim bakalım ne diyecek kuzum.

Inanin aramizda hiç bir problem yok. Ama bende aynı hissettiğiniz şeyleri hissettim, istenmiyor rahatlarını bozuyorum gibi. Gelmeyeceğim dedim zaten, gitmek istemiyorum ne heves ne özlem hepsi gitti içimden

Annen yada babanla konustun mu?
Eger onlar kardeşinle aynı fikirde degilse git kardeşine ne oluyormus orası anne baba evin. Ama eger annenler bu durumda sessiz kalıyor yada direk onlarda gelme diyorsa gitme.. Boşver seni özlemeyen aileyi sende özleme. Yaptıkları çok ayıp eşine karşı seni mahcup ettiler. Kardeşinde evlenir o zmaan yasadıgını yasarsa görür..

Inanin aramizda hiç bir problem yok. Ama bende aynı hissettiğiniz şeyleri hissettim, istenmiyor rahatlarını bozuyorum gibi. Gelmeyeceğim dedim zaten, gitmek istemiyorum ne heves ne özlem hepsi gitti içimden
Neden gelmiyorsunuz ya da gelin diye ısrar etmediler mi?

Gerçekten sinirlendim kusura bakma yani ben sevmediğim bir akrabam gelicek olsa böyle bir şey diyemem. Dediğim gibi misal 5 inde izin bitiyor 3 ünde gelin diyorsa bu gayet açık ve net şu demektir. Gelmeyin ya da gelin bir gece kalın gidin. Başka açıklaması cidden yok doğru olanı yaptın. Git eşinle bir güzel eğlen rahatla ergen düşünceli kardeşinide takma ama ailen bir şey derse dediklerimi söyle çekinme içine atmaktan iyidir yoksa sen kötü olursun. He aram bozulur vs diye düşünürsen sakın düşünme seni istemeyeni hemde kendi evinde istemeyeni sen hiç düşünme

Ayıp ya.. Yabancımısınız sanki utanıyorsa siz varana kadar temizler nedir yani

Belki de yatılı misafir sevmiyordur başka bir açıklaması yok , çok tuhaf , ben de olsam tatile giderdim , kırıldığımı da belli ederdim , yani bu saatte bile gelme diye msj atıyor
Başka açıklaması yok ki yani dimi İstemeyen insan bunu der kalma diye. Yoksa ne temizliği yahu bugun yapsaydı akşama biterdi koca evi yıkayıp çitiliyor çamaşır gibi sanki

Babamla daha bugün defalarca konuştuk buradan istediği birşey vardı onu tarif etti, neredeyse hergün arayıp sordu ne zaman geliyorsunuz diye. Kardeşimin bu söylediğini duysa çok çok kızar. Onada Gelmeyeceğiz dedim zaten, ne istek ne heves hiçbirşey kalmadı içimde

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…