ailem yüzünden hep eşime karşı küçük düşüyorum

arkadaşlar eşim hiç bir zaman yardım etmemi istemiyor ki bu ilk değil özür dlerim çünke bunu size baştan söylemedim ben bazen ağızını arıyorum bu arada iki kız kardeşiz başka yok 2 kredi çektim biri annem diğeride dedemlere çünke beni ananem büyüttü babamında işleri kötü olduğu için sen çek biz öderiz dedi ki ödüyolar eşim hakklı ama bende onun ailesine o söylemeden yardım ettim kız kardeşine babsına o zaman da ondan bekledim ama mecbur kaldım bu aksızlık değil be arkadaşım

evet baştan böyle yazmadığın için farklı anlaşıldı...
O zaman eşin gerçekten bencil...zor durumlardalarsa tabiki yardım edeceksiniz.Maddiyatınız el veriyorsa buna...Hem sen sadece krediyi çekip vermişsin onlar taksitlerini ödüyolar sana sanırım..Hayret bişey onun ailesi zorda kalınca ediliyorsa sende çalışıp kazanıyorsun buna seninde hakkın var anlayışlı olması gerekir... :eek:lmaz:

Son düzenleme:
canım evet sinirden yazdım sandım o an arkadaşım geldi uzun süre siteye giremedim sonra farkettim eşim haklı ama eğer daha önceden evet bazı söylediğim şeylere evet deseydi ben yapmazdım çünke gerçekten yalandan hoşlanmıyorum ama icra olayı filan oldu o zaman aileme yapamam diyemedim

canım evet sinirden yazdım sandım o an arkadaşım geldi uzun süre siteye giremedim sonra farkettim eşim haklı ama eğer daha önceden evet bazı söylediğim şeylere evet deseydi ben yapmazdım çünke gerçekten yalandan hoşlanmıyorum ama icra olayı filan oldu o zaman aileme yapamam diyemedim

ayyy ooff canım yaaa üzüldüm Allah yardımcıları olsun ..çokmu fazla borçları neden bu duruma geldiler .Eşin neden bu kadar duyarsız onlara karşı bunu anlamaya çalışıyorum :uhm:

cesaret mi alen için en büyüne girerim ki onlarında bunu ödüceğini biliyorum aç kalırlar öderler meçbur kaldılar sadece

canım yanlış anladın tabi ailen için çektiğine bişey demiyorum ama cesaretinden dolayı.eşinin öğrenme ihtimaline karşı.yoksa insanın ailesi gibi varmı..kaydirigubbakcemile3

Eşin büyük bencillik yapmış. Zaten o kadar zor durumda olmasalar istemezlerdi.
Kaldı ki kredi taksitlerini kendileri ödüyorlarmış.
Söz konusu eşinin kendi ailesi olsaydı dağları devirir yine yardım ederdi ailesine taksidini de kendi öderdi.
Konu senin ailen olunca mı istemiyor. Ne hakla istemiyor.
Senin yerinde ben olsam ben de aynı şeyi yapardım arkadaşım.
Tamam eşin kızmış ama buna da kendi sebep olmuş.
ızin verseydi sen de böyle bir şey yapmak zorunda kalmazdın.

canım ya kız kardeşi üniversite gidiyorsu hesabımdan ona para gönderdim konntür gönderdi babasının parası varken bana kardeşim parası yok dedi tamam gönderelim dedim bu arada ayda bir hem ben hemde babsı gönderiyormuş bunuda bu sene öğrendim ve hiç birşey demedim genç dedim ama benkilerde insan ya ki kendileri ödüyor

bence esınız haklı..
esınız sızden gızlı boyle bısı yapsa ıdı boşanmaya varırdı ..
bence esınızın gonlunu alın..
pekı esınıze deseydınız aileme destek ıcın ızın vermezmıydı?..
evlılıkde bu sekılde yalanlara yer olmamalı asla..

Arkadaşlar gizlemenin doğru olmadığı üstünde durmuşlar.
Son yazdıklarını görünce sana hak verdim
Eşin yardım etmene karşı diye ailene sırtını mı dönecektin
Sen de çalışıyorsun ,tabiki yardım edeceksin
Sen hem aileni, hem de eşini kırmamak adına saklamışsın ama bundan sonra işin zor
Eşin sana hiç güvenmiyecek....Oysa ki buna sebep kendinin bencilliği...
Allah yardımcınız olsun

Söylemediğin baştan hatalı buldum seni,ama sonradan yazdıklarını okuyunca
Eşinin bencilliğini gördüm,tam tahmin ettiğim gibi kendi ailesi söz konusu olunca
akan sular duruveriyor maaşallah yanii..:kızgın:

Babam annem canımdır benim neden tatlı almadınız dedim az önce
Erkek kardeşimi istediğim tatlıyı aldırmaya gönderdi..:1hug:
Onlar bizim bir dediğimizi iki etmezken biz zor durumlarında eşlerimiz
istemeyecek diye yanlarında olmayacaksak iyi zamanlarında hiç olmayalım

Yaptığı hiç normal değil birde küsüyor sanki söylesen onay verecekmiş gibiÇok üzgünüm çoook
Eğer söylemediğine bozuluyorsa o ayrı tabii ama hiç sanmıyorum...

Son düzenleme:
ya arkadaşlar ne olur yapmayın kendinizi benim yerime koyun kim olsa yapmazdı innanım bana olun ailesi bu durumda olsa bir dakika düşünmezdim

ya arkadaşlar ne olur yapmayın kendinizi benim yerime koyun kim olsa yapmazdı innanım bana olun ailesi bu durumda olsa bir dakika düşünmezdim

Eşini haklı görmüyorum zaten canım benim :1hug:
Ailene yardım etmeni istememesi gerçekten büyük bencillik :kızgın:
Kendi ailesine yardımını esirgemezken senin ailene de
büyük saygısızlık yapmış oluyor
:eek:klava:

X