(¯`¸·´¯)Ailemize Minik Bir Üye Katıldı Wiski'mden Sonra(¯`·¸´¯)

-gxuxlse-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2008
797
0
57
o bı labrador:dance:henuz ufacık olan oglumuzn bı ısmı yok:1no2:fotograflarını koyuyorum hadı ona yakısan bı ısım bulalım
61835882jk5.jpg

43905165rl3.jpg

Allah yerim ben onu:asigim:

Ay gördüğüm gibi katran deyiverdim isim bulma kabiliyetim gelişmedi benim ne yazık ki:roflol:

Hayırlı olsun gülseciğim çok şeker,yerim ben onu.Görünce aklımdan KÖMÜR ismi geçti bilmiyoruma.s

çok tatlı gülsecim.güzel ve uzun yıllarınız geçsin..oskar olabilir :)))))))))))))))))))

Sevgili gülse..
Öncelikle küçük adam sağlıklı ve uzun yaşasın.. Çok şeker, tam mıncıklamalık..
Bizim mahallede harika bir siyah labrador var.. Her görüşümde boynuna sarılıyorum (yanımda Bulut olmazsa tabii)
Onun adı Carlos.

Çok yakışıyor ihtişamına.. Hemen aklıma aynı isim geldi..

Prens / Dost / Kont / Karam / .... başka da gelmedi aklıma.. Görüntüsü bunları çağrıştırdı.

Eğitimde tek heceli isimler daha iyi oluyor. O da aklınızda olsun.. En fazla iki hece..

Birlikte mutluluklar dilerim. a.s.

tskkur ederım arkadaslar...suan bıcırık cok fena:)oyun oynuyo zıplıyo kosuyoo:)karaböcuk kaybedıyorum evın ıcınde:)sımsıyah ve kucucuk her yere kolay gırıp cıkıyor ::):):):):)

ablacığım ben bugün sevmeye doyamadım bu tatlı oğluşu.:asigim:çok sevimli kerata..ufacık ama çok akıllı maşallah.ALLAH nazarlardan saklasın oğlumuzuuu:nazar:

canım benim güle güle büyüt oğlunu ya çok tatlı adını buldunuzmu merak ettim :nazar:

Cok şeker bişey bu yaa allah uzun ömür versin . Benimde aklımdan çaki ismi gecti :)

paco evcil hayvan dergisine bakarken gamze özçeliğin köpeği dikkatimi çekmişti.simsiyah bir labrador. çok karizmatik bir köpekti. ismi Mono idi.... bence sizinkine de yakışır.......................

zeytin...
black...
votka..
baron....CADIARZU ben bu yakışıklıya bu isimleri çok yakıştırdım seç beğen al...:icecream:

abla ya ne yapcan iki tane köpegi... o nu bana verseneeeeeejeyyarjeyyarjeyyar:asigim::asigim::asigim:

oleyyyyyyyyyy:sm_cool::sm_cool: baron oldu demek çok sevindim.:dance::dance:
isim hayırlı uğurlu olur inşallah.çok akıllı bir delikanlı olacak baron:1rolleyes:

X