(¯`¸·´¯)Ailemizin Yeni Üyesi(¯`·¸´¯)

oyyy oyyyyyyyy cnm benim yaa maşallah ne kadar tatlı.. ya bişe merak ettim tuvalet ihtiyacını belli bi yere mi yapıo glm... ? yoksa daha alışmadı mı ?

Canım kafesinde kabına yapmaya alıştıda saldığımda kafesine gitmiyor:1closedeyes:Bir köşeye alıştı orayada tuvalet kabı yaptım orayada alışırsa tamam olacak inşallah:1rolleyes:

[youtube]SrlUO6qRQvI[/youtube]

Minnoş hanım afiyetle havuç tüketirken:asigim:

Ay Fıstığına bayıldım yahu, ne de güzel duruyor öyle monitörün önünde, nasıl takip ediyor mouse u, şaştım kaldım valla. Tatlış yaa:asigim:
Nevbahar'cım Fıstık konuşuyor mu kız ve ne kadar olmuştu alalı:1hug:

çocukken benimde vardı.
çok çiş yapardısırnaşık şey
ama çok güzel marul yerdi:asigim:

Canım Fıstık 2.5 yaşında:asigim:Tek konuşmayan kuşum bu oldu ama bende hiç zorlamadım onu. Onu böyle seviyorum. Sadece ıslık çalar çeşitleri vardır. Beni çağıracağı zaman klasik çalınan ıslığı çalar anlarım ki Fıstık beni bekliyorsırnaşık şey
çocukken benimde vardı.
çok çiş yapardısırnaşık şey
ama çok güzel marul yerdi:asigim:

Evin 3.hayat kaynağı tavşim minnoşum. Bizimkide maşallah baya yapıyor ama kaba alıştı enazından.

tosurukları koyup kaçmak olmaz nev işte böle yakalarım bentatlicadiarzu
yerimm ben senin davşanı diycem ama yemek için yiycem deil seferim anlamında şeyetmiştim ben:1hug:

tosurukları koyup kaçmak olmaz nev işte böle yakalarım bentatlicadiarzu
yerimm ben senin davşanı diycem ama yemek için yiycem deil seferim anlamında şeyetmiştim ben:1hug:

Peşimden gelme beni konumla başbaşa bırak:dilcikar::Roflol:

Bak davşanımdan uzak durun pink ve sen korkuyorum hayvanı kaçıracaksınız birgün ya:Roflol:

Benim sıpamın son hali:asigim:Bugün çektim:asigim:Seviyorum ben bunları ya:asigim:

tavşanı bende çok severim bbir dönem tavşanım olmuştu ama hastalandığı ve evi çok kirlettiği için geri götürdük

tavşanı bende çok severim bbir dönem tavşanım olmuştu ama hastalandığı ve evi çok kirlettiği için geri götürdük

Yaa:çok üzgünüm:Tedavisini yaptırdınız mı sağlığına kavuştu mu bari:çok üzgünüm:

hayır tavşanı aldığımız yere geri götürdük durumu onlara bildirdik şimdi sağlıklımı bilmiyorum ama çok istememe rağmen bidaha tavşan almıycam çünkü sorumluluğu çok ağır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…