(¯`¸·´¯)Ailemizin Yeni Üyesi(¯`·¸´¯)

nevbahar

Herkes Olmuş Sahtekar
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2007
3.910
13
39
Minnoşum tatlı belam evimize geleli 1 ay oldu:asigim:Çok şımarık çok yaramaz ama çok tatlısırnaşık şeyHeryeri başıma yıkıyor ama bişey demiyorumsırnaşık şey

09092007302ao7.jpg
09092007301ta6.jpg

02102007325em5.jpg
09092007298qn9.jpg

minnoumut9.jpg

Kendisi 4 aylık olur minnoş hanım:icecream:

çok şekermiş.. bende bigün alcaktım annem izim vermedi sağı solu kemirir die:)

Ayyy:asigim:pamuk gibi ayol, öperim ben onuŞeniz
Nevbahar nasıl ilgileniyorsun yaa hepsiyle, çalışıyorsun bir de, gerçek bir hayvanseversina.s.Şeniz

çok şekermiş.. bende bigün alcaktım annem izim vermedi sağı solu kemirir die:)

Teşekkürlera.s.Kemirme sorunumuz henüz yok daha çok her deliğe girip talan etme var şuan:)

çok güzel canım yaaa.

Teşekkürlera.s.

Ayyy:asigim:pamuk gibi ayol, öperim ben onuŞeniz
Nevbahar nasıl ilgileniyorsun yaa hepsiyle, çalışıyorsun bir de, gerçek bir hayvanseversina.s.Şeniz

Sağol canım Şeniz Hepsinin bakımıyla detaylıca hergün ilgilenirim oynarım severim akşam eve geldiğimde hep onlarlayım zatensırnaşık şey Hayvanları gerçekten çok seviyorum, evde sokakta nerde olursa olsun hepsi benim yavrularım gibi:asigim:

Sağol canım Şeniz Hepsinin bakımıyla detaylıca hergün ilgilenirim oynarım severim akşam eve geldiğimde hep onlarlayım zatensırnaşık şey Hayvanları gerçekten çok seviyorum, evde sokakta nerde olursa olsun hepsi benim yavrularım gibi:asigim:

Helal olsun sana ( ve izin veren ev ahaline:Roflol: )
Bizimkiler asla izin vermez.
Kuşu bile zor aldım yaa:1rolleyes:

Minnoşum tatlı belam evimize geleli 1 ay oldu:asigim:Çok şımarık çok yaramaz ama çok tatlısırnaşık şeyHeryeri başıma yıkıyor ama bişey demiyorumsırnaşık şey

09092007302ao7.jpg
09092007301ta6.jpg

02102007325em5.jpg
09092007298qn9.jpg

minnoumut9.jpg

eheuehe iyice büyüsündee yahni yapalım bu davşandan :Roflol::Roflol:

Helal olsun sana ( ve izin veren ev ahaline:Roflol: )
Bizimkiler asla izin vermez.
Kuşu bile zor aldım yaa:1rolleyes:

Ev ahalisine tavşanı zor kabul ettirdim ama başardımjeyyar
Senin kuşun ne oldu sahi alışmaya başladı mı var mı bir değişiklik:emir_bebek:

eheuehe iyice büyüsündee yahni yapalım bu davşandan :Roflol::Roflol:

He yapalım:kızgın:Kuşuda bıldırcın niyetine yersintatlicadiarzuKapluşlarıda küçük ıstakoz diye nasıl olur:Roflol::dilcikar:

arkadaşim ne tatlı oyle benımde tavsanım vardı kaedsımle bırlıkte en cok kardesım ılgılenırdı ama tatıle rızeye gelmıstık eve bıraktık tavsançıgı benım bı amcamın oğlu var o ökuz tavsanıma kuru cay yedırmıs canına kıymiş yawww bıde ben yapmadım deyıp kıs kıs guluyodu

arkadaşim ne tatlı oyle benımde tavsanım vardı kaedsımle bırlıkte en cok kardesım ılgılenırdı ama tatıle rızeye gelmıstık eve bıraktık tavsançıgı benım bı amcamın oğlu var o ökuz tavsanıma kuru cay yedırmıs canına kıymiş yawww bıde ben yapmadım deyıp kıs kıs guluyodu

Teşekkür ederima.s.

Sizin tavşan için de çok üzüldüm:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

benimde vardi bi alti yedi ay once sanirim ama verdim komsuma cunku oglum rahat birakmiyordu yazik komsum dedi ben alim bende bi tane daha var diye benimki de cok guzeldi bi daha alsam vermicem kimseye alcam ama herkes alma dio pis kokuo diye ben cok seviyorum ama esim de kizio pis kokuo diye olsun ben gene de alcam

ne seker bişi o öle vala benimde kocam bırakmazbenneyaptımki

Teşekkür ederima.s.

benimde vardi bi alti yedi ay once sanirim ama verdim komsuma cunku oglum rahat birakmiyordu yazik komsum dedi ben alim bende bi tane daha var diye benimki de cok guzeldi bi daha alsam vermicem kimseye alcam ama herkes alma dio pis kokuo diye ben cok seviyorum ama esim de kizio pis kokuo diye olsun ben gene de alcam

Banada almadan önce çok pistir kokar dediler. Ama alınca gördüm ki koku yok. Neden derseniz hayvanın kafesinin günlük bakımını yapınca tuvalet kabını günlük değiştirince zaten koku yapacak birşey kalmıyor. Onun harici gezsin havada taklalar atsın üstünüze zıplasın bunlar yetiyorda artıyor bile:asigim:Tuvalet kabına tam alışmadığı için biraz zorluk çekiyorum sadece buaralar onada tam alışacak inşallah bakalım:1rolleyes:

benimde tavşanım var 2aylık,,,çok tatlı,çok yaramaz....ama çok kirletiyor etrafı... :==

Ev ahalisine tavşanı zor kabul ettirdim ama başardımjeyyar
Senin kuşun ne oldu sahi alışmaya başladı mı var mı bir değişiklik:emir_bebek:

Ahh ahh bizimki aynı tas aynı hamam. Bize değil ama eve alıştı. Bayağa ötüyor ama konuşmaya falan niyeti yok. :çok üzgünüm:
Aynı zamanda almıştık kuzenimle, onunkisi konuşmaya başladı. Aşkım, babacım, öpücük ve daha birsürü şeyler diyor ve öpücük veriyor. Kıskandım vallatatlicadiarzu
Ben hala beklemedeyim. Birgün benim kuşum da fenerbahçeli olacak.
Ay pardon dilim şeetti, birgün benim kuşum da diğerleri gibi olacak inşallah Şeniz

Buda fıstık hanımın mouseyi kovalayışıtatlicadiarzu

[youtube]U33yJGnaDtY[/youtube]

Bunlarda biricik kapluşlarım zilli ve zibidi:asigim:Her gördüklerini yem sanıp kovalarlarsırnaşık şey

[youtube]yA1VuYr4J2k[/youtube]

oyyy oyyyyyyyy cnm benim yaa maşallah ne kadar tatlı.. ya bişe merak ettim tuvalet ihtiyacını belli bi yere mi yapıo glm... ? yoksa daha alışmadı mı ?

X