Ailesinden dolayı nişan attım

kubra230

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2024
9
8
Babası kaçakçılıktan hapis yatmış bunu biliyordum ancak nişandan sonra 3 tane hırsızlık kaydı olduğunu da öğrendim babasının sorun şu ki nişanlım da baba ağızlı biriydi babası ne derse o oluyordu ilerde sorun yaşayacağımı düşündüm kendisi belediyede çalışıyor sicile vs temiz ancak aile de önemli diye düşündüm kendi de ztn huy olarak babası yani onu rol model alan biri seviyordum kendisini ama mantık olarak baktığımda hiç olumlu bakamadım ve ayrıldım sizce de bu karar doğru muydu

Mantıklı davranmışsın aferin kız sana🙏olacakları hissetmen bile güzel geleceğini hayatını düşün rol baba figürü ve babasına ve ailesine asla laf ettirmez

canım benim bağcılardan mı buldun bu çocuğu?
verilmiş sadakan varmış.
19 yaşındaysan daha hayatının başındasın. böyle biri için en güzel yıllarını harcamaya değer miydi? bitmesi iyi olmuş senin için.

canım benim bağcılardan mı buldun bu çocuğu?
verilmiş sadakan varmış.
19 yaşındaysan daha hayatının başındasın. böyle biri için en güzel yıllarını harcamaya değer miydi? bitmesi iyi olmuş senin için.
Evet maalesef ailem de onaylamadı ilk sevdiğim için vermişlerdi ancak sonrasında ben de daha çok şey öğrendim ailesi ile igili sonrasinda ayrılmak istediğimi söyledim bitirdim

Evet maalesef ailem de onaylamadı ilk sevdiğim için vermişlerdi ancak sonrasında ben de daha çok şey öğrendim ailesi ile igili sonrasinda ayrılmak istediğimi söyledim bitirdim
en güzelini yapmışsın.
sen aklı başında bir kızsın, böyle manyak tiplerle muhattap olma çiçeğim✨ yolun açık olsun hayat sana güzellikler getirsin

Babası kaçakçılıktan hapis yatmış bunu biliyordum ancak nişandan sonra 3 tane hırsızlık kaydı olduğunu da öğrendim babasının sorun şu ki nişanlım da baba ağızlı biriydi babası ne derse o oluyordu ilerde sorun yaşayacağımı düşündüm kendisi belediyede çalışıyor sicile vs temiz ancak aile de önemli diye düşündüm kendi de ztn huy olarak babası yani onu rol model alan biri seviyordum kendisini ama mantık olarak baktığımda hiç olumlu bakamadım ve ayrıldım sizce de bu karar doğru muydu
Tebrik ederim sizi , kesinlikle iyi yapmışsınız aile kişinin yansımasıdır...

Her şeyin hayırlısı olsun canım benim.
Yol yakınken hatta başında bazı şeyleri farketmen çok iyi olmuş .

İlgimi ceken bir detay var mesela ahlaken ve hukuken suça meyilli insanlarda sanırım sınırtanimamazlik var evlatlarinada o kadar mudahale ediyorlarki ya aynisi oluyorlar ya da tam tersi ama eger ofkeye cok maruz kalmissa tehlikeli oluyorlar . Cok ilginc bu insanlar sınır bilmedikleri icin kendilerinin hem baskalarinin sınırlarına giriyorlar .( Bu aralar sınırlar hakkinda dusunuyorum o yuzden dikkatimi cekti benim sinirlarda cok genis ve tam kendiminkini ve baskasininkini koruyamiyorum onu gectim ifade sorunumla birlesince rahatsiz oldugum insana dolup dolup birden hayatimda hic gormemek istiyorum oysaki rahatsiz oldugum davranisi , konuyu, cumle türünu ifade etsem hem belki o duzelecek ya da 2. Kere aynisini yaptigimda daha onceden uyardigim icin benim düşüncelerime onem vermedigini ogrenip daha kanitim olarak uzaklasabilirim . Neyse biraz ic doktum çıkarım yaptim kendim icin.)

X