AK Partili eski başkana silahlı saldırı !

27.01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
3.730
5.503
AK Partili eski başkana silahlı saldırı
AK Partili eski başkana silahlı saldırı

DİYARBAKIR/DHA
31 Ağustos 2015
31088497.jpg

Diyarbakır’da AK Parti eski Gençlik Kolları Başkanı Yunus Koçak eczanesinde uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetti.
Diyarbakır'da Ak Parti eski Gençlik Kolları Başkanı 31 yaşındaki Yunus Koca'ya eczanesinde düzenlenen silahlı saldırıda öldürülmesiyle ilgili polis genç çaplı soruşturma başlattı.

TERÖR SALDIRISI İHTİMALİ ARAŞTIRILIYOR

31088496.jpg

Koca'nın Sur İlçesi Dağkapı Meydanı'nda bulunan eczanesinde çıktığı esnada silahlı saldırıya uğrayan Koca, ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Geçtiğimiz yıl AK Parti Diyarbakır Gençlik Kolları Başkanlığı'ndan ayrılan Koca'nın, 7 Haziran seçimlerinde milletvekili aday adayı olduğu öğrenildi.

Koca'ya yönelik saldırının terör saldırısı olup olmadığı konusunda polis ekipleri geniş kapsamlı çalışma başlattı.

Diyarbakır’da AK Parti eski Gençlik Kolları Başkanı Yunus Koçak eczanesinde uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetti.

Son düzenleme:
akp li arkadasların dıkkatını cekmedı sanırım , başkan ölmüş.. Çok üzücü.. allah rahmet eylesin..

ALAH cc rahmet eylesin

bunun için akp artili olmaya gerek yok 27.01 27.01

chpli mhpli de olsa aynı şekilde rahmet dilemek gerekir

bre melun köpekler siz sanıyormusunuzki bu ülkenin yiğitleri sizden korkar-siner

istiklal marşından haberin yokmu ola En Büyük TÜRKİYE

bir ölür bin geliriz:KK67:

Allah rahmet eylesin.

Oo buralar karışır :KK47:

akp liyse önemli değil!
Evinden ekmek almaya diyerek taksime ülkeyi karıştırmaya gitseydi yada polisimi taşla saydı molotof atsaydı devletin dairelerine zarar verseydi, polis arabalarını yaksaydı emin ol gündem olurdu ve geziciler destek çıkardı ama O malesef bu vatana sevdalı olan bir Vatan evladıydı:KK61:
Allah Rahmet Eylesin. Mekanın Cennet Olsun. Kevser Irmagında Resulullahla Beraber olsun. Rabbim Şehadetini Kabul Eylesin.
Bizim gençlerimiz Öldüğün de Şehid olur ama onları ölüsü Leş olur.
chpnin izmir vekili ne kadar da pkk itleri için şehid dese de onların itleri öldüğünde ''LEŞ'' olur ve yerleri de cehennem kuyusudur:KK62:

Evinden ekmek almaya diyerek taksime ülkeyi karıştırmaya gitseydi yada polisimi taşla saydı molotof atsaydı devletin dairelerine zarar verseydi, polis arabalarını yaksaydı emin ol gündem olurdu ve geziciler destek çıkardı ama O malesef bu vatana sevdalı olan bir Vatan evladıydı:KK61:
Allah Rahmet Eylesin. Mekanın Cennet Olsun. Kevser Irmagında Resulullahla Beraber olsun. Rabbim Şehadetini Kabul Eylesin.
Bizim gençlerimiz Öldüğün de Şehid olur ama onları ölüsü Leş olur.
chpnin izmir vekili ne kadar da pkk itleri için şehid dese de onların itleri öldüğünde ''LEŞ'' olur ve yerleri de cehennem kuyusudur:KK62:
Valla benim icin sağcı yada solcu yoktur artık bir vatansever birde vatan hayini var ayrımı ona göre yapiyorum. Allah görüp biliyor nihayetinde mazlumuda hayinide

Allah rahmet eylesin, cok üzücü cok. Dilerim kim yapmissa agir bir ceza alsin.
Kimmis acaba yapan ? Insallah cabuk yakalarlar.
Artik ölümler görmekten, hele hele böyle genclerin ölümü icler acisi. :KK43::KK43::KK43:

O malesef bu vatana sevdalı olan bir Vatan evladıydı:KK61:
Evet canim ne üzücü degilmi ? Her kim olursa olsun ölümü hak etmiyor degilmi ?
Bir ülke isterim ölümler olmayan, baris ve huzur icinde yasayan bir ülke.
Ne yazikki basarili olamadilar.
Özellikle tek basina baskanlik kurulmayinca ölümlerin cogalmasi insanin yüregini acitiyor, cünkü hic gerek yoktu. :KK43::KK43::KK43:

Evet canim ne üzücü degilmi ? Her kim olursa olsun ölümü hak etmiyor degilmi ?
Bir ülke isterim ölümler olmayan, baris ve huzur icinde yasayan bir ülke.
Ne yazikki basarili olamadilar.
Özellikle tek basina baskanlik kurulmayinca ölümlerin cogalmasi insanin yüregini acitiyor, cünkü hic gerek yoktu. :KK43::KK43::KK43:
Siz eger bu düzmece haberlere inanıyorsanız pes diyorum başkada bir şey demiyorum...
Uykudaki polisimi ensesinden vurarak öldüren, eşiyle beraber pazar alış verişinde iken subayımı sinsice arkada vuranda Erdoğan dı değil mi?!..:KK57:
Bu haberin altında siyaset tartışmak istemiyorum o yüzden Lütfen yorumumdan eklenti almayın:KK43:

Allah rahmet eylesin, ailesine sabır versin inşallah.

Hanımlar ama yeter, konuyu açan arkadaşınızın Kullanıcı adına baktınız mı? Ve ilk yorum yapan üyelere?

Artık bir durun deyin, bari Ölümler üstünden siyaset yapmayın, laf çarpmayın.

Cok haklisin Mune Mune ölümler üzerinden siyaset yapmak cok aci ve cok saygisiz bir durum.
Cok üzülüyorum cok, bize ekmek almaya giden falan olsaydi gelirlerdi diyor, bu nasil bir hakarettirki bizi böyle görebiliyorlar. Hic bir zaman bir ölünün arkasindan böyle provoke laflar söylenmez.
Eger insansan her ölene acirsin, eger Insansan.
Hic kimse ama hic kimse ölümü hak etmiyor. Allah`tan rahmet, ailesine sabir diliyorum. Bitti artik o aile, onlari düsünmek bile aci veriyor insana, o anneler kolaymi büyütüyor bu yaslara getiriyor, sonrada bir kahpe kursun yüzünden gitsin ?
O anneler, aaahhh o anneler, onlarin aglamalarina dayanamiyorum, icim parcalaniyor.
Seyirci kalmak ve sadece parti üzerinden ölümleri kategorize ediyorsak, biz insan degiliz.
Bugün bir sehit annesinden türk bayragi geri aliniyor ? Bir bayragi bile benim ülkem icin ölen sehidime cok görüyoruz ?
Vicdanimiz ? Insanligimiz ? Merhametimiz nerede kaldi ???????

Allah rahmet eylesin.

Valla kusura bakılmasın, ölen AKP'liyse üzülürüm, CHP, MHP, HDP'liyse üzülürüm değilse üzülmem, oh çekerim, anasına babasına laf sokarım, iyi olmuş, hak etti diye düşüneniniz varsa kendiyle başbaşa kalıp insani duygularını yeniden gözden geçirsin.
Ölümün ırkı, mezhebi, siyasi görüşü olmaz.

Insan ölmüş insan, bir can gitmiş, o kişi yaşarken nefret ediyor olabilirsiniz ama bu nefretiniz ölümünden sonrada devam ediyorsa orda bir durup düşünün.
O kişi sizin için hiçbirşey ifade etmiyor olabilir ama ailesi için herşeydi, ölüme nefret karıştırmayın.
Çok çok yorum yazmadan geçersiniz ama nefret kusmak için gelinmesin ölüm haberlerine...

Biz ne ara bu kadar namussuzlasdik ?
Valla olivia olivia bir bilsemm, bir bilsem cevaplayacağım sorunu ama bende bilmiyorum, hayatım boyunca çok şeyler görüp geçirdim ama hiç nefret duymadım, duyamam, bu duyguyu içime vermesinde Allah.
Çok çok karşımdakinin fenalığına, kötülüğüne üzülürüm zira iyi insan olmak çok kolaydır, kötü olmaksa çok zordur, kötü olmayı tercih edene üzülmekten başka duygu geçmez içimden çünkü o zaman o üzüldüğüm insan gibi olurum diye korkarım, kalbim güzellikle atsın isterim, hayata insanlara güzellikle bakayım, ne kadar güzel görürsem hayatta bana o kadar güzellikle geçer.

Aynen Mune Mune inan senin gibi düsünüyorum, eger dikkat ettiysen herkesi saygiya sevgiye davet ediyorum. Sevgi sevgiyi getirir. Saygi saygiyi getirir, kötülükde kötülük getirir.
Hepimiz bu hassas dönemde, insanligimizi, merhametimizi, saygimizi kaybetmeden acik, nötr, realist, dürüst, dogru konusmamiz lazim, konusmamiz lazimki iyiyi kötüyü ayirt edelim. Sirf o parti diye savunmaya gecmeyelim.
Herkesin sesi olalim, zalime hep birlikte karsi cikalim, dogruyu dürüstlügü savunalim.
Ama kürtdür diye üzülmeyip, akp lidir diye üzülmeyenin insanligini sorgularim, bunlar benim gözümde cok tehlikeli insanlar.
Ayrim yapan, yalan konusan, dini politikaya alet eden herkesden korkarim.

X