Akadamik Platform Şikayet,

ender78we

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2015
3
0
38
merhaba Arkadaşlar,
Yaşadıklarımı kısaca yazmak istedim.
bahar ayında kadıköydeki kursa kayıt yaptırdım uzmanlık kursuydu başladık cok güzel yağlandık bağlandık derslerde 2 hafta olan kurs ılk 1 haftası bır hoca 2.diğer haftası bodroloma kısmında bir hoca olmak üzere eğitim gördük aslında eğitimden birşey anladıkmı hayır sorudğumuz sorulara kendımız cevap verdik çünkü analtan kişiler hiç birşey bilmiyor ve sanırım hep bütün kurs olmak üzere bir dolu farklı branja hep aynı kişiler giriyor aile şirketi olmuş.sürekli yardım ederiz basınız sıkısınca arayın sozlerı basınız sıkıstıgında aradgınızda bır ıse yaramayan ısım var sozlerıyle karşılık buluyor he yardım etmek zorunda degıller o ayrı konu ama yalana ne gerek var.sertifika alma konusunda evet cok kolay alırsınız onda birşey yok vallahı calsımadan bıle gırın sınava cabaya gerek yok.ama benim birdaha kursa gitmeyeceğim biryer o bir kesin sözler eksık kalıyor aradan bır dolu zaman gecınce ınsan hatırlayamıyor yasananları aslında.hee bırde hocalardan bırının sureklı kendını övmesı vardı kactana unv okudumum cok eğitim gordum cok kıtap okuyom ben sögle yeteneklı sogle becerıklı laflarıda aklıma gelenler tabı burda ınsanın aklına sadece su soru gelıyor...Peki neden burdasın bukadar yetenekle...Yaşa ve gör

Son düzenleme:
X