Bu da benim hikayem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok zor bir hayat.
Ama bu yaşından sonra da böyle devam ediyor bu kadar eziyet çekiyorum diye devam etseydin sana hak veremezdim. Gelmişsin 22 yaşına , artık kendi hayatını kurup kimseye eyvallah etmeden gayet de güzel yaşayabilirsin. Ekmeğini kazanabiliyorsun çalışkan da bir kızsın. E o zaman bırak bu bencil insanların kahrını çekmeyi artık.
Kendi ayaklarının üstünde dur..

Valla hastanede yapacak başka bi şey kalmayınca okudum ben de zaman geçsin diye. :)
Teşekkür ederim.
konu sahibesi yanlış anlamasın bende çok okumak istedim de paragraf falan olsa okuyabilirdim bir de ilk cümle beni okumayın der gibi:KK14:ama zor bir hayat geçirmiş bir kısmını okudum da allah yardımcısı olsun inşallah

Güzelim çok sıkıntı çekmişsin Allah bundan sonra yüzüne gülsün inşallah. Umarım o evden kurtulursun, ben olsam kalmazdım.
Çok uzun yazmışsın, uzun yazman önemli değil ama paragraf bırakamamışsın atlata atlaya okumak zorunda kaldım.

Allah yardımcın olsun inş. çok zor günler geçirmissin gerçekten, annenle ananen bile kullanmış resmen seni, ama artık o zor günler bitmiş gibi.
Umarım bundan sonra çok mutlu bir hayatın olur, sende sessiz birisinde birazda o yüzden üstüne gelinmiş gibi hissettim eğer durum böyleyse biraz daha çabalayın kendinizi ezdirmeyin derim

Çok zor zamanlar geçirmişsin belliki ama Hadi bi süre onlara gebeydin şimdi 22 yaşındasın ve çalışıyorsun kendi hayatını kurmalısın artık, çık ayrı 1+1 eve ayaklarının üstünde dur..Ayrıca tamam erkek arkadaşın yanında ne güzel allah bozmasın ama ona da çok güvenme..

Canım paragraf diye bir şey var. Biliyorsun dimi?

Öncelikle Allah eniştenin belasını versin! Sapıklık mı iyice arttı yoksa iletişim araçları geliştikçe bu tür olayları daha mı kolay duyar olduk bilemiyorum ama çok üzücü. Seni bu kadar sahipsiz bıraktıkları için anne ve babana yazıklar olsun. Anneannene de bişi derdim de neyse ölmüş zaten.
Yazını okurken aklıma forumda eşiyle anlaşamadığı halde belki aramız çocuk olunca düzelir veya bana ilerde arkadaş olur diye çocuk isteyenler geldi. Nolur siz çocuk yapmayın ya sonra bu arkadaş gibi yersiz yurtsuz ordan oraya savrulacaklar!!

Canım benim çok zor şeyler yaşamışsın , okurken yaşadım seninle.. Bence artık o evde kalma çalışıyorsun da çık 1+1 evine ohh misler gibi yaşa kimseye eyvallahın olmasın.Umarım geri kalan hayatında çok mutlu olursun sevdiğin insanla yaşadıklarının inadına güzel günler görürsün...Allah'ım hep yanında olsun

:cool::KK69:öğretmen ders verse dönem ödevi felan filan yazmaya üşenir yazıcıdan cıkartırsınız kendinizde okumadan teslim edersiniz kızım ben bunu nasıl okuyum yılsonu ödevi gibi

Paragraf bıraktım kusura bakmayın gerçekten telefondan olduğu için öyle oldu. Ayrı evi bende çok istedim çok düşündüm fakat evlilik için para biriktirmek durumundayım bu yüzden şimdilik yapamıyorum. Fakat kuzenimin erkek arkadaşı tekrar bize kalmaya gelirse kalmasın istemiyorum dediğimde eğer beni dinlemezde onu seçerlerse o an evi direkt ayırıcam zaten.

konu sahibesi yaşın çok genç henüz ama bir ömre yetecek kadar sıkıntı yaşamışsın.
inaşşalh hepsi gelmiş geçmiştir
ancak küçük bir abla tavsiyesi: anne babanı seçme şansın yoktu ama eşini doğru seç.
allah güzel ömürler versin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X