Akıl verin lütfen vesvese mi yaptım :(

cevizlitarcinli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2016
366
171
Kızlar merhaba; aklıma ilk burası geldi konuya yorum yapar mısınız lütfen... Bugün yakın arkadasım geldi bi kaç saat oturduk sohbet muhabbet ettik arkadasım kalktı yolcu etmek için kapıyı açtım kız ayakkabısını giyecekken baktı ki içind ceviz kabukları var ayakkabının.... Ay bana büyü yapmışlar dedi saçmalama canım dedim apartmanda yaramaz afacanlar koymustur dedim... Güldük falan arkadaş gitti. Sonra mesaj attı canım bu ayakkabınjin içi yapış yapış ben attım ayakkabıyı annem sana değilde arkadasına büyü yapmıs olabilirler onun ayakkabısı sanıp koymus olabilirler dio dikkat et dedi... İçime bi vesvese düştü şimdi... Böyle şeylere de ihtimal vermeyen bi insanım aslında ama. Gece gece bi tuhaf oldum... Sizce ne olabilir

Ya ne saçma sapan şeylerden insanların aklına büyü geliyor komik gerçekten:KK70: hayır ayakkabımdan ceviz çıksa atana iyice bir söverim , aklımın ucundan geçmez ki büyü müyü...

Milletin işi gücü Yok bunlarla uğraşacak , boşverin ya....

Ceviz yiyen çocuk şeker yada tatlı bişeyde yemiş olabilir herhalde neden büyü yapsınlar durduk yere hemde kapidaki ayakkabının içi ne alaka ilk defa duydum bence boş yere vesvese yapıyorsunuz

Yorum yapan arkadaslara teşekkür ederim öncelikle.... Zaten konuya yazmıstım aklıma öyle bişey gelmediğini güldüğümü. Sonrası arkadasım ciddi ciddi annem böyle dio dikkat et deyince birden yıldızım düştü... Vesvese yapıyorum ya dedim kendime ama beynimin bi yerinde de yer etmiş oldu. Aklıma da burası geldi... Bu konuların yasak oldugunu da bilmiyordum... Neyse dalga gecer tavırda olmayıp yazan arkadaşlar yazdıgınız için sagolun... İyi geceler

Böyle saçma sapan insanlarla görüşmeyin. Aklı fikri hep böyle şeylerde insanların günahını almakla meşguller sadece. Hiç haz etmediğim tip insan.

X