Akıla ihtiyacım var. Özellikle güneydoğuda yaşayanlar ve eczane tecrübesi olanlar fikir verirse sevinirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet bölge çok büyük ve şehirler de uşağın kaç katı. Ve zaten adam beni istemiyor nereli olsa da farketmiyor
Bence artık "adam beni istemiyor" demeyin,istese dönecekmisiniz gibi Allah aşkına.Ben öyle karaktersiz,dolandırıcı birini istemiyorum deyin.Kendinize güvenin kimki o,sizin üzerinizden hayat planlıyor asalak biri.Ne olduğunu anladım çözdüm ben onu def ettim demelisiniz kendinize.

Eczane aç diyen kişi "buralarda aile içine harcanan paranın lafı olmaz" deyince, açma diyen kişi de "aman buralarda herşeyine ortak olurlar, yoksa açarlar mı" deyince, bu kişilerin ikisi de o bölgeden olunca ben de "uzak yer acaba adetleri farklı da ondan mı" diye sordum. Ama konu zaten adamın yanlış olması
Sen aileden değilsin ama hemşerim. Bak oralarda gelinden para beklenmez normalde, ama daha evlenmeden cinsellik yaşayan birine de iyi bakmazlar, altın kemer takmazlar. Aile içimde harcanan paranın lafı olmazmış baksen. Adam daha çok gelir gider seni soyar böyle, sonra köyünden kız alır gider de, senin paracıklar o kızın beline takılır.

Bence artık "adam beni istemiyor" demeyin,istese dönecekmisiniz gibi Allah aşkına.Ben öyle karaktersiz,dolandırıcı birini istemiyorum deyin.Kendinize güvenin kimki o,sizin üzerinizden hayat planlıyor asalak biri.Ne olduğunu anladım çözdüm ben onu def ettim demelisiniz kendinize.
Dönecek tabi. Kendini tam soyduramadı. Kredi de çeksin şöyle yüklü, anca rahat eder.

Siz adam gelse gene ona dönersiniz. Daha önceki konuda defalarca yazıldı size adamın ne halt olduğu. Siz de hep haklısınız, sayenizde akıllandım, bitiricem vs dediniz. O zaman da inanmamıştım. Şimdi gene bitti, o bitirdi diyip duruyorsunuz ama bence akıllanmadınız.
Destek alın. Erkeklerden uzun süre uzak durun. O adamla 300 euroyu almayı bahane ederek sakın irtibat kurma. Çünkü belli ki o bırakmasa sen asla ayrılmayacaktın.
Ben de kendime güvenmiyorum naz hanım. O yüzden peşini bırakacağım. Hattı değiştirdim sıra şehirde. Gerçekten sitedeki insanları da yormak üzmek istemedim. Ben bu kişiye bir günde böyle bağımlı olmadım. Sürekli farklı farklı sinyaller gönderip kafamı karıştırdı. Baştan çok iyi davranıp o yakınlığa alıştırarak nakavt etti beni. Bir uzmandan randevu aldım. Erkeklerle de çok uzun süre yanyana gelmem. Sonu hep kötü oluyor.

300 Euro’yu veremeyen abisi mi kredi çekip size iş kuracaktı. İsteyin paranızı geri versin. Sanayide iş bulmuşsunuz beğenmiyor bu adam asla çalışmaz kısa yoldan parayı bulmanın derdinde. Bunu da sizin üstünüzden yapmaya çalışmış olmayınca ayrılmış.
Aslında gerçek bu kadar basitti işte

300 euro borç alan adamı o an şutlamam gerekirken açtığın konu kendini nasıl bitireceğinin resmi.
He hele… Kardeşinize verdiğiniz borcu ağzına alması… Tam kadın sırtına yapışıp kanını emip hasta ettikten sonra bir köşeye fırlatıp keyfine bakan profil…

Ne uyanıklar valla… Benim esim gibi eşler aptal o zaman. Hem bankaya harçlığımı yatırır, hemde her ihtiyacımı ikiletmeden alır…

Güzel kadın kendini değerli hissedeceğin ve değer veren insanı hayatına sok…
Teşekkür ederim o sizin içinizin güzelliği. Eşinize maşallah diyorum artık gerçekten böyle erkek kalmadı. Aslında para istemesi büyük alarmdı da ben çalışma iznini görünce inandım. Kesin onu da birine yazdırdı.

Merhaba. Sizlere soruyu sorup kaybolmak niyetim yoktu. Mesai arkadaşımın cenazesi vardı. 2 gün onun nöbetiyle beraber mesaiye kaldım. Siteye şimdi girebildim. Aslında utanıyorum. Aptallığım bi yana niyetim kimseyi bekletip yıpratmak değildi. Çok işim vardı fırsat olmadı. Şimdi arkadaşlara yavaş yavaş yazacağım. Kişiliğimde büyük bir sıkıntı var farkındayım. İyiliğimi düşündüğünüz için çok teşekkür ederim. Bilmiyorum bunca aptallıktan sonra hala benimle konuşmak ister misiniz. Nasıl bu kuyuya düştüm çözemiyorum. Aslında ben onun yokluğuna alışmıştım. Hastaneye gelip özür dileyince yine aptallaştım. Ve sonra yine terketti işte. Hakettim.
Sevgili meslektaşım,kim hata yapmıyor ki hayatında.Kendi özelinle ilgili doğrun yanlışın seni ilgilendirir.Bu yüzden konuşmayacaksa insanlar varsın konuşmasın.Ben sadece yazdıklarınla ilgili şunu söyleyim ilişkiniz sağlıklı değil,toksik bir ilişki.İnşallah bir an önce hayatından tamamen çıkarır,önüne bakarsın

Dönecek tabi. Kendini tam soyduramadı. Kredi de çeksin şöyle yüklü, anca rahat eder.
Aynen valla
Dediğiniz gibi iyice soyduracak kendini konu sahibi, bitti felan diyor ama içinden de ah bir dönse der gibi yazdığı kelimeler inşallah aklını başına alır.adam demiyeyim kişi daha 300 Euro'yu ödememiş kardeşinin kine karışıyor.

Ben de kendime güvenmiyorum naz hanım. O yüzden peşini bırakacağım. Hattı değiştirdim sıra şehirde. Gerçekten sitedeki insanları da yormak üzmek istemedim. Ben bu kişiye bir günde böyle bağımlı olmadım. Sürekli farklı farklı sinyaller gönderip kafamı karıştırdı. Baştan çok iyi davranıp o yakınlığa alıştırarak nakavt etti beni. Bir uzmandan randevu aldım. Erkeklerle de çok uzun süre yanyana gelmem. Sonu hep kötü oluyor.
Bi öncesinde de sim kartı kırmıştınız bi işe yaradımı?

benim eski bir erkek arkadaşim olayi arşa çıkarip ölmüş babamin onunla konuşup beni ona emanet ettiğini bile söylemişti 😂😂😂
birde chamallows sana emanet evlat demiş 😂😂
bana bir kere evlat dememiş babam ama ona demiş mezarindan kalkip gördün mü, ne muhterem zat aman yarabbi
Bunun bir benzeri kız kardeşimin başına gelmişti, kız kardeşim ayrılmasın diye adam demişki annen benle konuştu seni bana emanet etti falan ( annemiz vefat etti), kız kardeşim bana anlatınca derhal ayrılıyorsun dedim , bu saçma sapan fikirlerle kızları kandırıyorlar, yani benim anam benimle konuşmak yerine elin adamıyla niye konussun, yok yani annemin huyu da değil 😅 ah bu erkekler yok muuu tilki gibiler, çok şükür ki kız kardeşim adamın ne mal olduğunu anlayıp postayı koydu , demekki benzer olaylar yaşanıyor, ben şok...

Bunun bir benzeri kız kardeşimin başına gelmişti, kız kardeşim ayrılmasın diye adam demişki annen benle konuştu seni bana emanet etti falan ( annemiz vefat etti), kız kardeşim bana anlatınca derhal ayrılıyorsun dedim , bu saçma sapan fikirlerle kızları kandırıyorlar, yani benim anam benimle konuşmak yerine elin adamıyla niye konussun, yok yani annemin huyu da değil 😅 ah bu erkekler yok muuu tilki gibiler, çok şükür ki kız kardeşim adamın ne mal olduğunu anlayıp postayı koydu , demekki benzer olaylar yaşanıyor, ben şok...
hayir birde bunu anlatirken bizi gerizekali saniyirlar heralde ki inanacagimizi kollarina atlayacagimizi dusunuyolar 😂
kendi şizofrenliklerine bakmadan hemde.
kendi cikarlari icin istekleri icin ölmüş anamizi babamizi bile kullanmaya çalisiyorlar nryin kafasiysa artik.

Son inşallah ben de gücümü toplamak için elimden geleni yapacağım
Valla canım insan ne yaparsa kendine yapar bunu unutma. Çoluklu çocuklu insanlar boşanıyor da hayatlarına devam ediyor. Her şey insanın elinde. İstedikten sonra yapabilirsin. Bu adamdan sana hayır gelmez. Yakma kendini.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X