Akıla ihtiyacım var. Özellikle güneydoğuda yaşayanlar ve eczane tecrübesi olanlar fikir verirse sevinirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben aslında sitedeki insanları üzmek istememiştim. Sizin de iyi niyetinizi hissediyorum teşekkür ederim. Aslında tahmin ettiğiniz gibi öyle pek çekici biri değilim. Baya sıradan biriyim. Şimdiye kadar kimse böyle ilgi göstermemişti ve kendime o kadar güvenmiyordum ki sırf onu kaybetmemek için ne dese yapacak ruh halindeydim. Duygusal frenlerim tutmadı ve o hastaneye gelince yine duvarlarım indi. Çalışma iznini de gösterince inandım ve baştan sona büyük hataydı.
Çekici değilim demişsiniz. Bu subjektif bir değerlendirme ama sanıyor musunuz ki kendini çekici bulan kadınlara da farklı farklı tipler musallat olmaya çalışmıyor. Kadının güzelliğinden, maddiyatından, kariyerinden türlü türlü şeyden çıkar sağlamaya çalışan bir sürü ahlaksız insan var. Lütfen kendi değerinizi erkeklerin size gösterdiği ilgi üzerinden belirlemeyin. Siz olduğunuz halinizle değerlisiniz zaten.🙏🙏

Benim simdi kafamda oturdu neden boyle davrandiginiz. Cunku ortalama muhafazakarlikta bir Turk ailesinde yetistiyseniz bir daha kimse beni kabul etmez dusuncesi oluyor cogu kadinda. Tek diyebilecegim umarim sizin de istediginiz bir birliktelik olmustur, sadece onu mutlu etmek icin iliski yasamamissinizdir. Cunku bedeniniz de siz de cok degerlisiniz.
Sağolun siz de öylesiniz teşekkür ederim 🙏🏻 Güzel zamanlarımız da oldu ama bedelini huzurumla ödüyorum.

Bence artık "adam beni istemiyor" demeyin,istese dönecekmisiniz gibi Allah aşkına.Ben öyle karaktersiz,dolandırıcı birini istemiyorum deyin.Kendinize güvenin kimki o,sizin üzerinizden hayat planlıyor asalak biri.Ne olduğunu anladım çözdüm ben onu def ettim demelisiniz kendinize.
Ben de öyle telkin edeyim kendimi. Sağolun fikir için 🙏🏻

Sen aileden değilsin ama hemşerim. Bak oralarda gelinden para beklenmez normalde, ama daha evlenmeden cinsellik yaşayan birine de iyi bakmazlar, altın kemer takmazlar. Aile içimde harcanan paranın lafı olmazmış baksen. Adam daha çok gelir gider seni soyar böyle, sonra köyünden kız alır gider de, senin paracıklar o kızın beline takılır.
Evet burası türkiye. Olmayacak duaya amin dedim.

Sevgili meslektaşım,kim hata yapmıyor ki hayatında.Kendi özelinle ilgili doğrun yanlışın seni ilgilendirir.Bu yüzden konuşmayacaksa insanlar varsın konuşmasın.Ben sadece yazdıklarınla ilgili şunu söyleyim ilişkiniz sağlıklı değil,toksik bir ilişki.İnşallah bir an önce hayatından tamamen çıkarır,önüne bakarsın
Teşekkür ederim tavsiyeleriniz ve iyi dilekleriniz için. Bu zehiri içimden atmak için uğraşıcam ben de.

Valla canım insan ne yaparsa kendine yapar bunu unutma. Çoluklu çocuklu insanlar boşanıyor da hayatlarına devam ediyor. Her şey insanın elinde. İstedikten sonra yapabilirsin. Bu adamdan sana hayır gelmez. Yakma kendini.
En doğru örnek buydu. O kadınlar bile ayağa kalktıysa ben de yapabilirim inşallah

Ben de kendime güvenmiyorum naz hanım. O yüzden peşini bırakacağım. Hattı değiştirdim sıra şehirde. Gerçekten sitedeki insanları da yormak üzmek istemedim. Ben bu kişiye bir günde böyle bağımlı olmadım. Sürekli farklı farklı sinyaller gönderip kafamı karıştırdı. Baştan çok iyi davranıp o yakınlığa alıştırarak nakavt etti beni. Bir uzmandan randevu aldım. Erkeklerle de çok uzun süre yanyana gelmem. Sonu hep kötü oluyor.
Bence de mümkünse onun bulamayacağı yere tayin isteyin. Sakın ona ulaşmayın. Zaten inanın en büyük aşk acıları bile zamanla geçiyor. İnsan geriye bakınca iyiki ayrılmışım diyor. Sadece kendinize zaman verin. Üzülün, ağlayın gerekirse ama geçeceğini bilin ve o adam müsvettesinin size uygun olmadığını unutmayın.

Çekici değilim demişsiniz. Bu subjektif bir değerlendirme ama sanıyor musunuz ki kendini çekici bulan kadınlara da farklı farklı tipler musallat olmaya çalışmıyor. Kadının güzelliğinden, maddiyatından, kariyerinden türlü türlü şeyden çıkar sağlamaya çalışan bir sürü ahlaksız insan var. Lütfen kendi değerinizi erkeklerin size gösterdiği ilgi üzerinden belirlemeyin. Siz olduğunuz halinizle değerlisiniz zaten.🙏🙏
Çok teşekkür ederim siz de öylesiniz 😇 Evet yaa ünlü güzel kadınlar bile aldatıldı kandırıldı. Mesele adamın karakteri.

Bence de mümkünse onun bulamayacağı yere tayin isteyin. Sakın ona ulaşmayın. Zaten inanın en büyük aşk acıları bile zamanla geçiyor. İnsan geriye bakınca iyiki ayrılmışım diyor. Sadece kendinize zaman verin. Üzülün, ağlayın gerekirse ama geçeceğini bilin ve o adam müsvettesinin size uygun olmadığını unutmayın.
Teşekkür ederim tavsiye için 🙏🏻 Evet karşılıklı severek ayrılanlar bile unutabiliyor birbirini. Benim de o yoldan yürümem gerekiyor. Geçecek bu da herşey gibi.

300 Euro’yu veremeyen abisi mi kredi çekip size iş kuracaktı. İsteyin paranızı geri versin. Sanayide iş bulmuşsunuz beğenmiyor bu adam asla çalışmaz kısa yoldan parayı bulmanın derdinde. Bunu da sizin üstünüzden yapmaya çalışmış olmayınca ayrılmış.
Aslında biraz sakin olabilsem bu noktaya gelemezdi de olan oldu.

Eee 300 euro ne olacak? Geri almayacak mısınız?
Dekont varsa hemen dava açın derim...boyle para vermelerde mutlaka eft açıklamasına borç yazın birde
Onu bir avukata sordum da icraya versen bile senden baskı ve tehditle aldığını ispatlayamazsan dava açtığınla kalırsın dedi.

Issiz adam bulmus eczaci kizi sogusleyecek.
Bi de diyor ki sen memleketime eczane ac beni de kalfa yap. Dolandiriciligin zirvesi. Eczaci olan eczane acacak olan sensin, neden onun memleketine acasın?
Adam hem issiz, hem senden para kopariyor, hem memleketine eczane actiriyor, hem de sulalesini ortak ediyor.
Saf olmayin.
Artık olma şansım kalmadı zaten. Acı bir süreçti. Kendimi korumam şart

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X