Aklım Karmakarışık Seviyor muyum sevmiyor muyum

Kaybolanben

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2020
9
3
Selamün aleyküm kızlar sırf aklımdaki soruları gidermek için aranıza katıldım lütfen fikirlerinizi verin. Ben bundan 2-3 hafta önce internetten birisiyle tanıştım bı müddet konuştuktan sonra tanışmak istediğini söyledi aramızda 10 yaş var ben 19 o 29 sonra birbirimize resim attık beğendik ve tanışmaya devam ettik fakat beni sürekli aramak istedi ben maalesef koronadan dolayı evde olduğum için konuşmayi hep reddettim çünkü yalnız değilim ailem yanımda sonra git gide birbirimize alışmaya başladık doğal olarak ben korktum ikimizde ciddi düşünüyoruz fakat internetten tanışmak ne kadar doğru aileme nasıl söylerim.Bu konuyu ablam ile paylaştım yaş farkı çok dedi eğer ciddi olsaydı direk annesiyle görüşerek sana ulaşirdi dedi bence seni kendine aşık etmek istiyor öyle işi garanti etmeye çalışıyor dedi ve bende internet hesabımı sildim en son mesajdada biraz atışmistik zaten. Neyse ben onu sileli üç gün oldu ama aklım hep onda aşık mı oldum ne anlamadım belki de ilk defa bana böyle iltifat edip yakın birisi olduğu için di bilmiyorum sesi özlenir mi insanın ben özledim oda neden sildigime anlam verememiştir ama ciddi olsaydı tanımaya çalışmaz mıydı hem ben soruyorum bide ailesinden hiç bahsetmiyo sadece sordukca ama hep aramak istiyor mesajlasmak yoruyor diyodu belki ondan off şimdi öyle konuşmak öyle aramak istiyorum ki sonra Ya nasip diyorum kaderimse karşıma çıkar zaten diye

Deniziminannesi

Fazla fedakârlık fazla vefasızlık getirir...
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2016
1.935
2.663
Sosyal medyadan görmeden göz göze gelmenden bakmadan kimseye aşık olunmaz.. Sosyal medyadan başlamaya çalışan ilişki konularından uzak durun.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1444 gün geçti.

bizamaninmeleki

Ödeşmeden bitmez ömür
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2020
211
94
23
Ön yargı gibi olmasın hepsi aynı değildir ama sosyal medyadan tanışıp 3 yıl harcayıp mutsuz olan biri olarak önermiyorum hemde o yaş farkı çok fazla canım birde aranızda resmen kuşak farkı var ilerde çok anlaşamamazlık olur. Şuan davulun sesi uzaktan hoş geliyor ama o adam seni anlamaz :KK43:

Tembelmuallime

Anne Diye Abartmayın Büyümedim ben👗👠
Kayıtlı Üye
1 Mart 2020
737
1.201
19 yasa 29 yaş çok. Dikkatli ol ve görüşmeyi aklından geçirme. .aşık değilsin ilgi hoşuna gidiyor. Yaşında küçük seni kandirmasi kendine bağlaması da cok olağan ..

Matmatass

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mart 2020
669
2.554
Ne iş yapıyor beyefendi?
Yaşadığınız şehirler yakın mı?
Okulunuz falan var mı devam ediyor musunuz?
Evlilik sizin için erken değil mi ciddi düşünüyoruz demişsiniz?
Ailesiyle mı yaşıyormuş?

Tüm bu soruların cevabını tahmin ederek sordum sizin sorunuza cevabim lütfen tekrar iletişime geçmeyin!

Kaybolanben

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2020
9
3
19 yasa 29 yaş çok. Dikkatli ol ve görüşmeyi aklından geçirme. .aşık değilsin ilgi hoşuna gidiyor. Yaşında küçük seni kandirmasi kendine bağlaması da cok olağan ..
Haklı olabilirsin ama sanırım beni etkileyen olay bundan bi kaç zaman önce bı rüya görmüştüm rüyamda ki kişiyle aynı özelliklere sahip olması birde şu da olsun dediğim mesela burcu bile denk gelir mi insanın yok zaten şu an görüşmeyi bende istemiyorum kader ama o kişiyse karşısına çıkar insanın

Kaybolanben

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2020
9
3
Ön yargı gibi olmasın hepsi aynı değildir ama sosyal medyadan tanışıp 3 yıl harcayıp mutsuz olan biri olarak önermiyorum hemde o yaş farkı çok fazla canım birde aranızda resmen kuşak farkı var ilerde çok anlaşamamazlık olur. Şuan davulun sesi uzaktan hoş geliyor ama o adam seni anlamaz :KK43:
Benim çevremdeki herkes genelde benim yaşımdan olgun gösterdiğimi söylerler belki ondan bu kadar yakın hissettim onu kendime birde şey derler akıl yaşta değil başta dir o konu hakkında ne düşüyorsun?