Ne yaparsam yapayim olmuyor..Yurumuyor evliligim..Sevmiyor beni esim..

Eşimden umudu kesmem ile ilgili gelişen olaylar inanmamı ve bu yolda yürümemi sağladı .Ama en önemlisi ev satın almıştık ailemin desteği ile evli iken.Ailemin yanında yaşamıyor olacak olmam etken .Yani babam konusunda da artık ne yaparsa yapsın moduna girdim insanoğlu her şeye alışıyor babam zor atlatır diyordum bi kaç ay sıkıntılar oldu sonra herkes mis gibi yaşamına devam .
Çok sevındım.Katsı taraf ne yaptı bu kararınıza

Çok teşekkür ederim nezaketiniz için ,boşandık .
Ay şu konunun sonunda "evliyiz, 2 çocuk daha yaptik" falan görmediğime o kadar mutlu oldum ki. Sonunda kurtulabildiginize çok sevindim hayırlı olsun. Nasıl karar verdiniz boşanmaya, nasıl gerçekleşti, şuan nasılsınız hayatınız nasıl?

Eşimden umudu kesmem ile ilgili gelişen olaylar inanmamı ve bu yolda yürümemi sağladı .Ama en önemlisi ev satın almıştık ailemin desteği ile evli iken.Ailemin yanında yaşamıyor olacak olmam etken .Yani babam konusunda da artık ne yaparsa yapsın moduna girdim insanoğlu her şeye alışıyor babam zor atlatır diyordum bi kaç ay sıkıntılar oldu sonra herkes mis gibi yaşamına devam .
O zaman harikasınız ama yeni bir ilişki için midem almıyor falan demişsiniz çocuklarınız küçük mü bilmiyorum ama bu konuda destek alsanız zoru başarmışsınız tebrik ederim yolunuz ve önünüzün çok daha aydınlık olmasını dilerim. Sizi haketmeyen bir eşiniz varmış zaten

Ay şu konunun sonunda "evliyiz, 2 çocuk daha yaptik" falan görmediğime o kadar mutlu oldum ki. Sonunda kurtulabildiginize çok sevindim hayırlı olsun. Nasıl karar verdiniz boşanmaya, nasıl gerçekleşti, şuan nasılsınız hayatınız nasıl?
Aynen ben de çok sevindim okusun herkes harika bir başarı

Onun naptıgını hıc umursama kör kuyularda merdivensiz kalsın bosver.
Sen mutlu musun, hayatın daha ıyı mı?
Hiç beddua etmiyorum inan gözüne yaş değmesin mutlu olsun benden uzak olsun .Boşandıktan sonra o kadınlarla yatıp kalkarken ben hala onun yasını tutuyordum.Sadece eşe özel bir şey değil ben zor severim çok severim.Aşkın nereden geldiğini nasıl gittiğini de bilemiyor insan .

Hiç beddua etmiyorum inan gözüne yaş değmesin mutlu olsun benden uzak olsun .Boşandıktan sonra o kadınlarla yatıp kalkarken ben hala onun yasını tutuyordum.Sadece eşe özel bir şey değil ben zor severim çok severim.Aşkın nereden geldiğini nasıl gittiğini de bilemiyor insan .
Aman erkeğin o.....su da hiç çekilmiyor. Kimbilir belki siz evliyken de yapiyodu ruhsuz adam.

Siz aslında onun yasını tutmuyordunuz biten evliliğinizin gelecek hayallerinizin yasıydı o yoksa böyle çirkinlikler yapan biri için tutulan bir yas değil bu çünkü başka bir erkek için midenizin almadığını dile getirmişsiniz. Siz doğru olanı yapmışsınız uzmanların söylemine göre evlilik bitiminden sonra ortalama yas süresi 18-24 ay arası diyorlar siz de bu süreci yaşamışsınız.

O zaman harikasınız ama yeni bir ilişki için midem almıyor falan demişsiniz çocuklarınız küçük mü bilmiyorum ama bu konuda destek alsanız zoru başarmışsınız tebrik ederim yolunuz ve önünüzün çok daha aydınlık olmasını dilerim. Sizi haketmeyen bir eşiniz varmış zaten
Destek almama ihtiyaç yok çok teşekkür ederim çünkü hayatımdan çok memnunum evliliği katiyen düşünmüyorum .Aşk kapımı çalarsa hayat arkadaşım olur sadece(evlilik asla) çalmazsa da ben artık sadece en çok kendimi sevmek kendimi mutlu etmek istiyorum .

Buradakiler inanmamıştı ama o yıl 2016 idi ve ben hala o eski sevgili ile görüşüyorum fırsat buldukça .Ve hala arkadaşım zerre bi yakınlaşma olmadı benim açımdan zaten hiç duygusal bi his yoktu, eli elime değmedi.Eşle boşandıktan sonra da kimse ile olmadım midem almadı sevemedim kimseyi .Ama o çok geniş çıktı evli kadınlarla yatıp kalkıyor .Daha boşanmadan evleri ayırdığımız dönemde hemen arkadaşlık sitelerine felan üye olduğunu bulmuştum .
Bosandınız mı? Umarım mutlusunuzdur

Aman erkeğin o.....su da hiç çekilmiyor. Kimbilir belki siz evliyken de yapiyodu ruhsuz adam.
Birileri ile birebir yaşadığı bi ilişki yatma vs olmadı buna eminim .Fake hesapla bir çok şeyi öğrendim bunun detayları var.Karısını cok sevmiş ,beğeniyormuş ama başka kadın arzusu varmış hep içinde .Bunlar kendi ifadeleri .Ki ben evli iken bunu hissediyordum .Özetle korkuları ve fırsatının olmaması zaman mekan şahıs vs şartlar oluşmamış olmamasından kaynaklı idi yapmayışı.Ya da yakalanma vs korkusu .

Ahhh...nasıl bu kadar aynı hayatı yaşayabiliriz...birebir aynı herşeyimiz...sadece yaş farkı var aramızda ben 40 yaşındayım...
Beni çok etkileyen bi yorumdu sizinkisi.
Yaşım 40 olduğunda duyacağım pişmanlığı ve her şeyin aynı kaldığını görecek olmamın ihtimali.. Sizin gibi bende bir gün yine buralarda yazıyor olacağımın korkusu dehşete düşürmüştü beni.

Birileri ile birebir yaşadığı bi ilişki yatma vs olmadı buna eminim .Fake hesapla bir çok şeyi öğrendim bunun detayları var.Karısını cok sevmiş ,beğeniyormuş ama başka kadın arzusu varmış hep içinde .Bunlar kendi ifadeleri .Ki ben evli iken bunu hissediyordum .Özetle korkuları ve fırsatının olmaması zaman mekan şahıs vs şartlar oluşmamış olmamasından kaynaklı idi yapmayışı.Ya da yakalanma vs korkusu .

Daha az once baska konuya da yazdım...erken yaşta bir evlilik yapmışsınız...
O yaşlarda erkekte bi doymamışlık ve merak oluyor. Başka bedenlere, baska sex lere merak...
Erkek 35inden once evlenmemeli bana göre...
Çocuk olması da bu durumu değiştirmiyor zaten...
Artı dominant karakterde bir yapınız varmış bubda zaten erkeklerin en yapamadığı, tolere edemediği durumlardan...

Sizi suçlamıyorum yanlış anlamayın ama bazı erkekler yıllar geçse de evliliğe uygun olmuyor...
Ex eşiniz bundan sonra daldan dala ego tatminleriyle yaşayacak, kimseyle duygusal sağlam bir bağ oluşturamayacaktır...
Yaş kemale erip bazı malum bölgelerdeki kıllar ağarıp, tansiyon vb problemler çıktığında anca evlenmek isteyecektir ...

Aynen ben de çok sevindim okusun herkes harika bir başarı
Benim hikayeme başarı diyemem .Güçlü bi annenin kızı olsaydım ya da o gücü sonradan kendim edinmiş, körü körüne bağlanmamış olsaydım on yılıma mal olmazdı .Bir erkeğe bu kadar bağlanıp bu kadar insanın kendini yok sayması .Benden başarı hikayesi değil sadece ibretlik bi hikaye çıkar .

Benim hikayeme başarı diyemem .Güçlü bi annenin kızı olsaydım ya da o gücü sonradan kendim edinmiş, körü körüne bağlanmamış olsaydım on yılıma mal olmazdı .Bir erkeğe bu kadar bağlanıp bu kadar insanın kendini yok sayması .Benden başarı hikayesi değil sadece ibretlik bi hikaye çıkar .

Ben de benzer sekilde birçok yamuğunu gördüğüm adama 6 yıl bağlandım..
Evlenmedim ama yıllar gitti...
Körükörüneydi...
Herhalde o bile şaşırmıştır ayrılmadığıma onca seye rağmen

Ben de benzer sekilde birçok yamuğunu gördüğüm adama 6 yıl bağlandım..
Evlenmedim ama yıllar gitti...
Körükörüneydi...
Herhalde o bile şaşırmıştır ayrılmadığıma onca seye rağmen
Ben bu ilişkiden güçlü çıktım söyle ki artık gerçekten evlat acısı dışında hiç bir şey beni alt edemez .Muazzam bir sükunet dinginlik içimdeyim ki hiç keşkelerim kalmadı yaşandı ve bitti tercihlerimin bedelini ödedim .Kendimi seviyorum öyle hissetmişim öyle olmuş kendimi de tercihlerimi de bağrıma bastım affettim her şeyi .

Daha az once baska konuya da yazdım...erken yaşta bir evlilik yapmışsınız...
O yaşlarda erkekte bi doymamışlık ve merak oluyor. Başka bedenlere, baska sex lere merak...
Erkek 35inden once evlenmemeli bana göre...
Çocuk olması da bu durumu değiştirmiyor zaten...
Artı dominant karakterde bir yapınız varmış bubda zaten erkeklerin en yapamadığı, tolere edemediği durumlardan...

Sizi suçlamıyorum yanlış anlamayın ama bazı erkekler yıllar geçse de evliliğe uygun olmuyor...
Ex eşiniz bundan sonra daldan dala ego tatminleriyle yaşayacak, kimseyle duygusal sağlam bir bağ oluşturamayacaktır...
Yaş kemale erip bazı malum bölgelerdeki kıllar ağarıp, tansiyon vb problemler çıktığında anca evlenmek isteyecektir ...
Yanlış anlayacağım bi durum yok özgürsünüz elbette nasıl görünüyorsa o taraftan o şekilde file getirmeniz beni daha çok mutlu eder .Yorumunuza da katılıyorum .

Çalışmıyor olusunuz, tahmin ettiğim sebepten ötürü işinize geri dönemeyecek olusunuz sizin öz güveninizi çok fazla zedelemis. Ev hayatına değil sosyal yaşama alışkın bir kadın olduğunuz için, eşiniz tüm gün dışarıda ve siz evde onu beklerken kendinizi ise yaramaz hissediyorsunuz sanki. Baskın bir karakter olduğunuz için de bunu kabul edemiyorsunuz çünkü içiniz başka ama şartlardan dolayı konumunuz başka. Eşinizin istediği gibi her şeyi ondan bekleyen bir kadın olsanız muhtemelen bu durumun tadını bile çıkarabilirdiniz ama bu durum sizin mizacıniza ters bence.

Eski sevgiliyle görüşme konusuna hiç takılmadım. O duygunuzu da çok iyi anlayabiliyorum. Zamanında yaşamıştım. Aldatmak istedim. Ayrıldık yeni birini tanımak istedim ama yok, sanki dünyada ondan başka erkek yoktu. Gördüğüm herkese onu anlatmak istedim. Benimle ilgilenen erkeklerle tokalaşmak bile mide bulandırıcı gelirdi. Ama bahsettiğim adam tam bir manipulatordu ve beni ezik birine çevirmişti. Ayrı kaldığımız dönem ben ise başladıktan sonra inanılmaz değiştim ve bu kez o beni geri kazanmak için çırpındı ama kan tükürdüm kızılcık şerbeti dedim yine de o adama dönmedim. Çok şükür geçti o günler.

Bence kendi değerinizin farkına varın ve bunu eşinize de yansıtın. Cinselligi görev olarak yapmayı da kabul etmeyin. Hiç olmamasi daha iyi emin olun. Uzun aralıkla koyun araya az ve öz olsun olacaksa. Bir de bir süre eşinizin beklediği gibi davranın bakalım nasıl geri dönüş olacak. Onu yüceltecek şekilde, işte şöyle bir şey düşündüm ama sen ne dersin önce sana danışmak istedim, bildiğiniz halde bilmiyor gibi yaparak bir şeyler sorun mesela o anlatirken hayranlıkla dinliyor gibi yapın. Bir süre deneyin sadece tabii ki kendinizi tamamen değiştirmeyin.

Eşinize başından beri çok aşık miydiniz bilmiyorum ama ilişki içinde öz güven eksikliğine uğrayan taraf diğer tarafı ulaşılmaz, tek ve en mükemmel olarak görebiliyor ve bu çoğu zaman aşkla karışıyor. Uzun zamandır evli olmanın verdiği alışkanlıkla da başka erkeklere karşı bu kadar izole hissetmeniz çok normal

Tabii ki her hayat hikayesinde ibret alınacak dersler vardır ama inanın sizin bu başardığınızı yapamayan birçok kadın var. Başarınızı gözardı etmeyin. Aldatılıp susup yoluna devam eden birçok kişi var. Burada da okuduğumuz konularda görüyoruz. Hani derler ya zararın neresinden dönülse kardır sizin o şekilde hayatınız şekil almış. Ne güzel ifade etmişsiniz bi msjnızda yüklerimden kurtuldum zihnim dingin önünüzdeki hayatta çok daha güçlü ve kendine güvenen ne istediğini bilen kararının arkasında duran özgüvenli bir kadın ortaya çıkarmışsınız ben sizin başarınızı yine tebrik ediyorum.

X