Aklım Karmakarışık Seviyor muyum sevmiyor muyum

Kaybolanben

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2020
9
3
Selamün aleyküm kızlar sırf aklımdaki soruları gidermek için aranıza katıldım lütfen fikirlerinizi verin. Ben bundan 2-3 hafta önce internetten birisiyle tanıştım bı müddet konuştuktan sonra tanışmak istediğini söyledi aramızda 10 yaş var ben 19 o 29 sonra birbirimize resim attık beğendik ve tanışmaya devam ettik fakat beni sürekli aramak istedi ben maalesef koronadan dolayı evde olduğum için konuşmayi hep reddettim çünkü yalnız değilim ailem yanımda sonra git gide birbirimize alışmaya başladık doğal olarak ben korktum ikimizde ciddi düşünüyoruz fakat internetten tanışmak ne kadar doğru aileme nasıl söylerim.Bu konuyu ablam ile paylaştım yaş farkı çok dedi eğer ciddi olsaydı direk annesiyle görüşerek sana ulaşirdi dedi bence seni kendine aşık etmek istiyor öyle işi garanti etmeye çalışıyor dedi ve bende internet hesabımı sildim en son mesajdada biraz atışmistik zaten. Neyse ben onu sileli üç gün oldu ama aklım hep onda aşık mı oldum ne anlamadım belki de ilk defa bana böyle iltifat edip yakın birisi olduğu için di bilmiyorum sesi özlenir mi insanın ben özledim oda neden sildigime anlam verememiştir ama ciddi olsaydı tanımaya çalışmaz mıydı hem ben soruyorum bide ailesinden hiç bahsetmiyo sadece sordukca ama hep aramak istiyor mesajlasmak yoruyor diyodu belki ondan off şimdi öyle konuşmak öyle aramak istiyorum ki sonra Ya nasip diyorum kaderimse karşıma çıkar zaten diye

Sosyal medyadan görmeden göz göze gelmenden bakmadan kimseye aşık olunmaz.. Sosyal medyadan başlamaya çalışan ilişki konularından uzak durun.

Ön yargı gibi olmasın hepsi aynı değildir ama sosyal medyadan tanışıp 3 yıl harcayıp mutsuz olan biri olarak önermiyorum hemde o yaş farkı çok fazla canım birde aranızda resmen kuşak farkı var ilerde çok anlaşamamazlık olur. Şuan davulun sesi uzaktan hoş geliyor ama o adam seni anlamaz :KK43:

19 yasa 29 yaş çok. Dikkatli ol ve görüşmeyi aklından geçirme. .aşık değilsin ilgi hoşuna gidiyor. Yaşında küçük seni kandirmasi kendine bağlaması da cok olağan ..

Ne iş yapıyor beyefendi?
Yaşadığınız şehirler yakın mı?
Okulunuz falan var mı devam ediyor musunuz?
Evlilik sizin için erken değil mi ciddi düşünüyoruz demişsiniz?
Ailesiyle mı yaşıyormuş?

Tüm bu soruların cevabını tahmin ederek sordum sizin sorunuza cevabim lütfen tekrar iletişime geçmeyin!

19 yasa 29 yaş çok. Dikkatli ol ve görüşmeyi aklından geçirme. .aşık değilsin ilgi hoşuna gidiyor. Yaşında küçük seni kandirmasi kendine bağlaması da cok olağan ..
Haklı olabilirsin ama sanırım beni etkileyen olay bundan bi kaç zaman önce bı rüya görmüştüm rüyamda ki kişiyle aynı özelliklere sahip olması birde şu da olsun dediğim mesela burcu bile denk gelir mi insanın yok zaten şu an görüşmeyi bende istemiyorum kader ama o kişiyse karşısına çıkar insanın

Ön yargı gibi olmasın hepsi aynı değildir ama sosyal medyadan tanışıp 3 yıl harcayıp mutsuz olan biri olarak önermiyorum hemde o yaş farkı çok fazla canım birde aranızda resmen kuşak farkı var ilerde çok anlaşamamazlık olur. Şuan davulun sesi uzaktan hoş geliyor ama o adam seni anlamaz :KK43:
Benim çevremdeki herkes genelde benim yaşımdan olgun gösterdiğimi söylerler belki ondan bu kadar yakın hissettim onu kendime birde şey derler akıl yaşta değil başta dir o konu hakkında ne düşüyorsun?

Sırf dah önce bı şey yaşamadığın icjn hoş sözler duyduğun ve ilgi gördüğün için yaşadığın şeyi aşk saniuorsun. Yasin daha çok küçük internete bu sanal dünyaya sapığın trcavuzvunun dolduğu dünyaya nasıl guvenebiliyorsun ? Ben sana söyleyeyim neden ailesinden bahsetmedigkni . O adam senden önce de biriyle konuşmuştur senden sonra da konuşacak . Onların mesgalesi bu sosyal medya ve kız tavlama . Evlenip mutlu olannda vardır ama onlar da kendini kararlarını bilen uzun süre tanışıp gorusenlerdir heralde ki çok azdır
Aklını başına al

Sırf dah önce bı şey yaşamadığın icjn hoş sözler duyduğun ve ilgi gördüğün için yaşadığın şeyi aşk saniuorsun. Yasin daha çok küçük internete bu sanal dünyaya sapığın trcavuzvunun dolduğu dünyaya nasıl guvenebiliyorsun ? Ben sana söyleyeyim neden ailesinden bahsetmedigkni . O adam senden önce de biriyle konuşmuştur senden sonra da konuşacak . Onların mesgalesi bu sosyal medya ve kız tavlama . Evlenip mutlu olannda vardır ama onlar da kendini kararlarını bilen uzun süre tanışıp gorusenlerdir heralde ki çok azdır
Aklını başına al
Şu an da zaten görüşmüyoruz sizin dediğinizi sormuştum istihare çıkmadı falan dedi bide böyle şeylerden bahsetmiyor derken arayarak konuşmak istiyodu mesajlasmaktan pek hoşlanmıyormus

senle evleneceğini mi sanıyordum ,

aklını başına topla diyecem gerçi olsa zaten sesini özlüyorum demezdın ,

egitimine bak sen çocuksun daha

senle evleneceğini mi sanıyordum ,

aklını başına topla diyecem gerçi olsa zaten sesini özlüyorum demezdın ,

egitimine bak sen çocuksun daha
Ben engellemesem o hep ciddiydi zaten burdaki mesele internetten tanışmak böyle karşıma cikmasaydi daha farklı olurdu belkide uslubunuzu bozmadan fikrinizi yazarsanız sevinirim kınamayın kinanacak hale düşmeyin ayrıca sizden de gördüğüm üzre akıl yaşta değil başta

Ben engellemesem o hep ciddiydi zaten burdaki mesele internetten tanışmak böyle karşıma cikmasaydi daha farklı olurdu belkide uslubunuzu bozmadan fikrinizi yazarsanız sevinirim kınamayın kinanacak hale düşmeyin ayrıca sizden de gördüğüm üzre akıl yaşta değil başta

daha 19 yaşındasın neyin akılından bahsediyorsun ,

sana kötü birşey demiyorum eğitimine odaklan diyorum , bırak bu sevgili işini diyorum ,

10 sene sonra ne demek istediğimi anlarsın umarım geç kalmazsın

daha 19 yaşındasın neyin akılından bahsediyorsun ,

sana kötü birşey demiyorum eğitimine odaklan diyorum , bırak bu sevgili işini diyorum ,

10 sene sonra ne demek istediğimi anlarsın umarım geç kalmazsın
Sevgililik diye saçmalıklarla ilgilenmiyorum birisi hayatıma girecekse bu ancak ciddi olur eğitim hayatı herkesin kendi tercihine bağlıdır siz 19 yaşında ne yaptınız ki aklın olmadığını düşünüyorsunuz herkesin yaşadığı farklı belkide benim yaşadıklarımı 25 yaşında bı insan bile yaşamamıştır yaşla sorgulamak mantıksız.Erken yaşta evliliğe karşı olduğunuzu söyleseniz de yeterdi benim için sağolun

Sana 29 der bi bakmışsın 40 çıkar evli çıkar çıkarda çıkar insanlar çiğ süt emmiş yaşın daha çok ufak akranların dururken o kadar uzaklara gitme seninki aşk falan değil boşluktan ona sarmışsın yani bak burdaki insanlar yaşamış tecrübeli kişiler burda her gün ne konular açılıyor neler görüyoruz yaşından büyük insanların yaşamışlıklarına saygı duy ve feyz al kimse yaşamadığı şeyin tesellisini vermez kardeşim burda kimse seni kınamıyor yanlış yapma diyorlar. 19 yaşında ciddiyet düşünme bak yaşın çok güzel ye iç yaşamana elbet bulursun bi cengaver acele etme.

Sana 29 der bi bakmışsın 40 çıkar evli çıkar çıkarda çıkar insanlar çiğ süt emmiş yaşın daha çok ufak akranların dururken o kadar uzaklara gitme seninki aşk falan değil boşluktan ona sarmışsın yani bak burdaki insanlar yaşamış tecrübeli kişiler burda her gün ne konular açılıyor neler görüyoruz yaşından büyük insanların yaşamışlıklarına saygı duy ve feyz al kimse yaşamadığı şeyin tesellisini vermez kardeşim burda kimse seni kınamıyor yanlış yapma diyorlar. 19 yaşında ciddiyet düşünme bak yaşın çok güzel ye iç yaşamana elbet bulursun bi cengaver acele etme.
29 olduğuna eminim öyle olmasa zaten görüntülü aramayı da teklif edeceğini zannetmiyorum büyüklerim tecrübeleri olduğu için konu açtım zaten ben sadece aklın yok lafından bahsettim yanlış okudunuz sanırım ayrıca hayat yemek içmek eglenmekten ibaret değil maalesef çevrede herkes öyle gençsin gez toz eğlen bana o kadar saçma geliyor ki zaten bu gezip tozmalar sevgililiklr yüzünden millet kafayı yedi yaşım genç olabilirim ama keşke herkes benim gibi ciddi olsa 40 yaşında bı insan da bile ciddiyet yok artık

29 olduğuna eminim öyle olmasa zaten görüntülü aramayı da teklif edeceğini zannetmiyorum büyüklerim tecrübeleri olduğu için konu açtım zaten ben sadece aklın yok lafından bahsettim yanlış okudunuz sanırım ayrıca hayat yemek içmek eglenmekten ibaret değil maalesef çevrede herkes öyle gençsin gez toz eğlen bana o kadar saçma geliyor ki zaten bu gezip tozmalar sevgililiklr yüzünden millet kafayı yedi yaşım genç olabilirim ama keşke herkes benim gibi ciddi olsa 40 yaşında bı insan da bile ciddiyet yok artık

bence yanlış düşünüyorsun yarın bir gün 3 çocukla eşin bütün yükü omzuna yüklediğinde ah be gençliğimi yaşasaymışım keşke diye hayıflanırsın. neyse kardeşim sen zaten bildiğine endekslemişsin kendini eleştiri veya tavsiye kabul etmiyorsun ki kim bir şey söylese yok öyle değil böyle diyorsun.

Benim çevremdeki herkes genelde benim yaşımdan olgun gösterdiğimi söylerler belki ondan bu kadar yakın hissettim onu kendime birde şey derler akıl yaşta değil başta dir o konu hakkında ne düşüyorsun?
Kuzum bak çok önyargılı yaklaşıyorsun ben senin iyiliğin için böyle bir yorum yaptım. Bende çok sakin olgun biriyim senin gibi senden de çok büyük sayılmam o yaşımdaki tecrübeme dayanarak söylüyorum sen ne kadar aklı başında hissetsen de yaşının verdiği toyluk var. Duygularını tam anlamıyla kontrol edemiyorsun ilgi gördüğü yere kayıyor gönlün. Bide ciddiyim diyorsun şöyle bak 22 yaşında bu adamla evlendin diyelim adam 32 yaşında olucak ve artık hayatın tadını aldım dinlenmek istiyorum moduna giricek sense çok heyecanlı hayat benim için yeni başlıyor modunda olucaksın ister istemez anlaşmazlık olucak bunu anlatmaya çalışıyorum.

X